ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

arkadaşlar herkese selamlar uzun zamandır giremedim bilgisayarım yoktu işime başladım pırlanta gibi insanlarla karşılaştım. memnunum rabbim inşallah sizinde yüzünüzü güldürecek :D

Hayirli olsun erol bey tebligat nezaman eline gecti. Ve Kac gun icinde ise basladin paylasirsan memnun olurum

Bu Sabah en kral sofrada hazirlansa suan disardaki yagan yagmur bile tebligatimi almaya engel olamaz ac gider islanirim yagmurda gidip ptt den tebligatimi almak icin :) AMA vallahi bi haber yok daha

Gfh

suat kardeşim erol kardeşimin dediği gibi tebligatını alan arkadaşlar yeni hayat kurarken tabi ki evlerinden ayrılma gibi başka problemler yaşıyor internet bağlantısı problem olur biraz zaman geçtikten sonra gelirler geri.

hayırlısı abi gelmeselerde olur kursunlar kendilerine güzel bi hayat inş temennim o :)
böyle sabırsızlıkla beklemek bizi yorsada giden başlayan arkadaşların olması beni rahatlatıyo aslında ..

suat kardeşim erol kardeşimin dediği gibi tebligatını alan arkadaşlar yeni hayat kurarken tabi ki evlerinden ayrılma gibi başka problemler yaşıyor internet bağlantısı problem olur biraz zaman geçtikten sonra gelirler geri.

Tmm hak veriyorum AMA tebligatini alan hic olmasa ben aldim kuruma gitim bana sunu dedile sunu istediler hic olmasa bizimde icimiz Rahat olur Allah yardimcimiz olsun

Arkadaslar yeni ankarayi aradim inanin hep yalan her birinin konusmasi birbirini tutmuyor benimkisi alfabe harfine gorede gitse soyisim harfinede gitse yalan imzaya giden dosyalar alfabetik siralamasi diye birsey yok dosyalar karisik imzadan cikmamis daha nezaman cikacagini suyledim belli degil dedi cumaya tekrar arayin dendi bilginize :)

Suat bilgi için teşekkürler usta. Allah onları ıslah etsin, bize de sabır versin. Hay gayret biraz daha sabır :)

suat vefasızlık olur mu evde net ve bilgisayar yok o yüzden bağlanamıyorum iş yerinde de uygun olduğuma yazabiliyorum ki o an şuan oldu memurluğa yada daha doğrusu ankaraya tebligatımı aldığım günün ertesi günü vardım o gün tebelliğimi imzaladım sonrasında ev tutmam için bir kaç gün izin kullandım dün görevr fiili olarak başladım kadrom santral memurluğu fakat genel müdürlüğümüzün santrali olmadığı için şuan sekreterlik ve evrak kayıt eğitimi görüyorum ..

ilk gün konusunda da herkes de aynı olur mu bilmem benim geldiğim birim çok iyi çok güzel insanlarla tanıştım inşallah sizler içinde aynı durumlar olur ... :)

Az önce bakanlıkla görüştüm tebligatların il sırasına göre gönderildiğini söylediler..Benim ismimi sordu evrakın bugün postaya verildiğini söyledi kaç günde ulaşır ki bileciğe

Geri