Rapor için Anadolu yakasında hangi hastaneyi tavsiye edersiniz?

world56

Üye
Üye
merhabalar. yakında ilerleyen haftalarda özürlü raporu çıkartmak için hastaneye başvuru yapacağım. kardeşimin hastalıkları zihinsel(orta-ağır), kalp hastası, nefes darlığı(solunum, dispne), eklem kemikleri güçsüz olup vücudu sağlam değil hafif yürüyebiliyor, konuşması hiç yok, bu hastalıklara bağlı olarak araç almak için yani % 90 raporu alabilmek için istanbul anadolu yakasındaki hangi üniversite hastaneleri yada eğitim ve araştırma hastanelerini tavsiye edersiniz?

world56

Üye
Üye
hangi hastaneleri tavsiye edersiniz marmara üniversitesi pendik araştırma ve eğitim hastanesi, göztepe eğitim ve araştırma hastanesi ve haydarpaşa nümune eğitim ve araştırma hastanesi midir?( zihinsel ve kalp hastası için % 90 alabilmek için).

world56

Üye
Üye
arkadaşlar istanbul anadolu yakasında tam teşekküllü hastane hakkında bilginiz varsa yazabilir misiniz? soruyu yukarıya yazdım. cevap vereceğiniz için teşekkürler.

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Arkadaşım aynı soruyu durup durup 50 defa sormanıza gerek yok. Konu hakkında ilgisi, bilgisi, tecrübesi olan biri olsaydı çoktan yazardı zaten....

Tekerlekli Sandalye