sayın yönetici ! kendi kişisel dünya görüşüne göre gerçekleri çamurla sıvıyamazsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eren

Üye
kaptan tito bey ; Ben uzun zamandir bu beyefendinin yazılarını okuyorum ve sonunda konusunu kitliyoruz, iyi yonlere gitmiyor .... Ben 7-8 aydir ÖMSS Konusunda 100 lerce soruya cevap verdim.. Bana akıl öğretmeye calisiyor , kendi kafasina gore .. Cebime bu kisi hakkında kac tane mesaj geldi bilseniz.. yani basarili oluyor , Engelli kardeslerimizin aklını karıstırma hususunda.. Tabiki ben artik bu duruma musade etmeyeceğim.. Ayrıca bu arkadasin konusu kapatılınca ya da kitlenince , bizim site demokratik olmuyormuş diyen arkadaşlarda cıkıyor aralardan.. Ewet ben bu kisinin bu tarz yazılarına ve paylasimlarina izin vermiyorum, Antidemokratik olduğumu dusunen varsa da , benim yorumlarımı, yazılarımı okumasınlar ...

yarın bir çok kişi mağdur olursa bu yazıya bakar ve nerede yanlış var öğrenirsiniz !

Eren

Üye
kaptan tito bey ; Ben uzun zamandir bu beyefendinin yazılarını okuyorum ve sonunda konusunu kitliyoruz, iyi yonlere gitmiyor .... Ben 7-8 aydir ÖMSS Konusunda 100 lerce soruya cevap verdim.. Bana akıl öğretmeye calisiyor , kendi kafasina gore .. Cebime bu kisi hakkında kac tane mesaj geldi bilseniz.. yani basarili oluyor , Engelli kardeslerimizin aklını karıstırma hususunda.. Tabiki ben artik bu duruma musade etmeyeceğim.. Ayrıca bu arkadasin konusu kapatılınca ya da kitlenince , bizim site demokratik olmuyormuş diyen arkadaşlarda cıkıyor aralardan.. Ewet ben bu kisinin bu tarz yazılarına ve paylasimlarina izin vermiyorum, Antidemokratik olduğumu dusunen varsa da , benim yorumlarımı, yazılarımı okumasınlar ...

size tane tane anlaşılır bir şekilde cevap yazıdım
ama silmişsiniz !
cevap hakkımı neden engelliyorsunuz !

Eren

Üye
sizde biliyorsunuzki iddia edilen konular hakkında ciddi sistem açıkları var ! ve bu konuda ciddi hak kayıpları yaşanacak !

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar ; En azından ÖMSS - 2012 diye bir Sınavımız var .. Bu Sınavamızın Kıymetini bilelim... 20.000 - 30.000 arasi Özürlü Kontenjanı olacak... O nedenle ilk defa yapılacak olan ÖMSS - 2012 yi cok iyi degerlendirip, 25 gun kala cok çalışarak, ilk ÖMSS de atanmak icin en yüksek puanı almaya çalışalım .. Bu zamanda hic birsey 4- 4'lük degil.. Elimizdekinin de kıymetini bilmeyiz.. Herkese Çalışmalarında Başarılar.. Bugün yukarıda bu arkadaşın paylaştıklarını okunamanız ve kafanızın karışması yerine; benim paylaştığım Döküman inanin cok daha faydalı olacaktır ... LİNK : http://engelliler.gen.tr/f98/omssde...an-turk-kultur-ve-medeniyetleri-konusu-13255/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye