Site Üyeleri Arasında Tavla Turnuvası

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Sn. ahmet bayazit teşekkür ederim geçti çok şükür... evimdeyim geldim ama şimdi okudum sanırım sizinle eşleşmişiz :) size de kendime de bol şanslar diliyorum. Tüm turnuvaya katılan arkadaşlarıma hatta hepimizin şansı bol olsun dileklerimle,

sinandeniz

Üye
Üye
aaaa eşler açıklanmış :) bana şerbetçimehmet arkadaş düşmüş yanlış hatırlamıyorsam benim le eşleşen arkadaş kendisine hangi gün hangi saat müsaitse belirtsin ben kendimi ona göre ayarlayim sadece bana bol bol şanslar en kocamanından :cool:

Fulya

Üye
Üye
aaaa eşler açıklanmış :) bana şerbetçimehmet arkadaş düşmüş yanlış hatırlamıyorsam benim le eşleşen arkadaş kendisine hangi gün hangi saat müsaitse belirtsin ben kendimi ona göre ayarlayim sadece bana bol bol şanslar en kocamanından :cool:

arkadaşlar eşleşen kişilere özel pm attım. Lütfen ordaki yazılanlara göre hareket edelim. Sorununuz olursa o zaman dönebilirsiniz.

Fulya

Üye
Üye
Selam Arkadaşlar,

Sn. ahmet bayazit teşekkür ederim geçti çok şükür... evimdeyim geldim ama şimdi okudum sanırım sizinle eşleşmişiz :) size de kendime de bol şanslar diliyorum. Tüm turnuvaya katılan arkadaşlarıma hatta hepimizin şansı bol olsun dileklerimle,

Gazoz ağacı özel pmlere kapalı olduğu için sana Mehmet ulaşıp gerekli bilgileri iletecekti. Umarım iletmiştir .

serbetcimehmet

Üye
Üye

selam sinan kardeşim evet fulya arkadaşım iletişime geçti benimle kendisine tşk edrm gerek organizasyon için gerekse hasasiyet için amaç hoş vakit gecirmek etkinlik düzenlemek tüm yarışmacı arkadaşlara bol şanslar diliyorum.
saygı ve sevgilerimle

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
tavla turnuvası

Bana öm neden gelmedi? anlayamadım ki bir sorun gözükmüyor...

sinandeniz

Üye
Üye
serbetcimehmet sana hangi gün hangi saat uygun ?

gülümse_hayata

Üye
Üye
Turnuvaya katılan herkeze başarılar diliyorum bakalım kim galip çıkacak:) merakla sonucu bekleyeceğim hepinize bol şanslar.

sergen58

Üye
Üye
Rakibimizle hangi gün hangi saate oynayacağız ne zaman netleşir*

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar Merhaba,

Sitemizde düzenlenen tavla turnuvasında eşleştirme sonrası tavla karşılaşmasını gerçekleştiren var mı? Kim kimle eşleşti onu sormuyorum zaten forumda yazılı ben de okudum ama öğrenmek istediğim acaba eşleşen üyeler tavla oynamayı da öm yoluyla belirledikleri saatte gerçekleştirebildiler mi?

Bu konuyla ilgili acil yanıtlarınızı bekliyorum.

sinandeniz

Üye
Üye
galiba kimsden ses yok benim şerbetçidende ses çıkmadı bende tarih bekliyorum hafta bitti daha kimseden ses yok :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar,

Tavla turnuvası düzenlendi iyi, hoş, tamam ama el insaf yani toplam 8 sayfa ve 73 mesaj oldu ama hala bir ilerleme yok ben kendi adıma bu turnuvanın düzenlenmesine çok sevinmiştim ama artık çok sıkılmaya başladım bu kadar uzamasına da bir anlam veremiyorum zaten. Amaç neydi? Günlerce sürmesi nedendi? Eşleştirme için bile çok fazla beklendiğine inanıyorum ve her geçen saat artık turnuva yapılmadığı halde ben yeterince soğuduğumu belirtmek isterim.

Hatta yeterince pişman oldum katılmaya karar vermekle çok acele ettiğimi düşünüyorum. Üzgünüm ama benim hissettiklerim bunlar ve içimdekileri yazmadıkça huzursuz olurum ve ben şahsi düşüncemi sizlerle paylaşmak istedim. Kimsenin hevesi kırılmasın isterim ama benim ki çoktan kırıldı bile ki çok sevinmiştim bu turnuvayı ilk okuduğumda. Ama sizler de bilirsiniz ki bazen en güzel şeyler bile çok uzayınca kabak tadı verir ya işte aynen öyle tam olarak içimden gelen cümle.

Paylaşımla kalın, sağlıcakla kalın,

Fulya

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar

Sıkıntılarınızı anlıyorum. ama insanların sözlerinde durmamasını ben de açıklayamıyorum. Sizin kadar ben de çok uğraşıyorum.
Uğraşmadığımı ilgilenmediğimi sanmayınız ama sizlerden de biraz anlayış bekliyorum.

Bu bir deneyim di bizim için. ilk olduğu için bazı sorunlar olacağını tahmin ediyordum. oldu ve oluyorda.
sorunları çözmeye ve biraz daha yapıcı olmaya çalışıyorum.
Sizlerden de aynı özeni bekliyorum

teşekkürler
Fulya

sergen58

Üye
Üye
Haklısınız ama tecrübesizlikten kaynaklanan bazı aksamalar oluyor diye düşünüyorum.sadece düzenleyenden değil , bizler de birşeyler yaparak süreci hızlandırmalıyız.Biz şairane arkadaşla irtibat halindeyiz.Bu akşam/gece oynamaya çalışacağız ama hakem nasıl olacak? tam bilemiyorum.
Arkadaşlar,

Tavla turnuvası düzenlendi iyi, hoş, tamam ama el insaf yani toplam 8 sayfa ve 73 mesaj oldu ama hala bir ilerleme yok ben kendi adıma bu turnuvanın düzenlenmesine çok sevinmiştim ama artık çok sıkılmaya başladım bu kadar uzamasına da bir anlam veremiyorum zaten. Amaç neydi? Günlerce sürmesi nedendi? Eşleştirme için bile çok fazla beklendiğine inanıyorum ve her geçen saat artık turnuva yapılmadığı halde ben yeterince soğuduğumu belirtmek isterim.

Hatta yeterince pişman oldum katılmaya karar vermekle çok acele ettiğimi düşünüyorum. Üzgünüm ama benim hissettiklerim bunlar ve içimdekileri yazmadıkça huzursuz olurum ve ben şahsi düşüncemi sizlerle paylaşmak istedim. Kimsenin hevesi kırılmasın isterim ama benim ki çoktan kırıldı bile ki çok sevinmiştim bu turnuvayı ilk okuduğumda. Ama sizler de bilirsiniz ki bazen en güzel şeyler bile çok uzayınca kabak tadı verir ya işte aynen öyle tam olarak içimden gelen cümle.

Paylaşımla kalın, sağlıcakla kalın,

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Fulya,

Aynı sıkıntıları yaşadığımızı daha yeni öğreniyorum ama bu turnuvayı düzenleyen kişi sen olduğuna göre en azından arada çıkıp da üyeleri aydınlatsan ve bilgilendirsen daha iyi olurdu diye düşünüyorum . Çünkü bu durumun uzaması tabii ki sadece seninle alakalı değil elbette ama öm ile gelen tavla turnuvasıyla ilgili sorulardan da oldukça bunalmış durumdayım.

Amaç gerçekten iyi niyetle düzenlenen bir turnuvaydı ama olay boyut değiştirmeye başladı ve sen şu an yazma, açıklama gereği duydun aslında bu bile gecikmiş bir açıklama ama olsun yıkıcı olmak yerine yapıcı olmalıyız madem senin konuyla ilgili açıklamalarını her gün izliyor olacağım.

Bu turnuvanın bir an önce tamamlanması adına gerekeni yapacağına inanıyorum.

Fulya

Üye
Üye
Haklısınız ama tecrübesizlikten kaynaklanan bazı aksamalar oluyor diye düşünüyorum.sadece düzenleyenden değil , bizler de birşeyler yaparak süreci hızlandırmalıyız.Biz şairane arkadaşla irtibat halindeyiz.Bu akşam/gece oynamaya çalışacağız ama hakem nasıl olacak? tam bilemiyorum.

Arkadaşlar yazılanları okumazsanız ben size yardımcı olamam ki.

sürekli belirttiğim gibi 2 kişi arasında tarih ve saati bildirip bana haber verecek. Tüm oyunlarda bulunup hakem olarak ben bulunuyor olacağım.

Ama yazılanları hiç kimse ya okumuyor ya da kaale alınmıyor. ben de sizlerden biraz saygı bekliyorum. En azından gerekli özenin kullanıcılar tatafındanda gösterilmesini bekliyorum.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bu türden turnuvalar hep zor olmuştur. Hele bide ilk olunca iyice zor olur. :)
Fulya şu yöntemi uygulamanı salık veririm. Her oyunda hakem olarak bulunman gerekmez bence. Senin açından zor olabilir ama yinede sen bilirsin. Şu şekilde bir eşleşme yap.
Ahmet'le mehmet 10-13 mayıs tarihleri arasında kendi belirleyecekleri bir satte mynet'te oynasınlar kazanan sonucu konu altına yazsın. Aynı şekilde ali ile veli 10-13 mayıs tarihleri arası yine kendi aralarında belirleyecekleri tarihte maçlarını yapsın sonucu konu altında belirtsinler. Bu tarihler arasında (10-13 mayıs) maç yapmayan kişi mazareti ne olursa olsun elenmiş sayılsın. Bu iş ancak bu şekilde olur. Turnuva oyuncularına tek tek Ö.M atmak ayarlamak gerçekten çok zahmetli olur. Turnuva katılımcıları turnuva takvimini öğrenmek için konu altında yazılan mesajları takip etsin. Takip etmeyen elenir. Benden size ip ucu. :)

Tekerlekli Sandalye