Site Üyeleri Arasında Tavla Turnuvası

Fulya

Üye
Üye
Bu türden turnuvalar hep zor olmuştur. Hele bide ilk olunca iyice zor olur. :)
Fulya şu yöntemi uygulamanı salık veririm. Her oyunda hakem olarak bulunman gerekmez bence. Senin açından zor olabilir ama yinede sen bilirsin. Şu şekilde bir eşleşme yap.
Ahmet'le mehmet 10-13 mayıs tarihleri arasında kendi belirleyecekleri bir satte mynet'te oynasınlar kazanan sonucu konu altına yazsın. Aynı şekilde ali ile veli 10-13 mayıs tarihleri arası yine kendi aralarında belirleyecekleri tarihte maçlarını yapsın sonucu konu altında belirtsinler. Bu tarihler arasında (10-13 mayıs) maç yapmayan kişi mazareti ne olursa olsun elenmiş sayılsın. Bu iş ancak bu şekilde olur. Turnuva oyuncularına tek tek Ö.M atmak ayarlamak gerçekten çok zahmetli olur. Turnuva katılımcıları turnuva takvimini öğrenmek için konu altında yazılan mesajları takip etsin. Takip etmeyen elenir. Benden size ip ucu. :)

Teşekkürler Halil ....

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:))) İşte bu !!! Sayın Yöneticim çok teşekkürler...aynen size katılıyorum bu kadar kolay ve bu kadar anlaşılır bir çözüm önerisi getirdiğiniz için kendi adıma çok memnun oldum :)

Fulya Hanım bu uygulama çok daha faydalı olacak diye düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz ?

sinandeniz

Üye
Üye
aşk olsun yani şimdi fulya çözümlemede zayıfmı kaldı diyosunuz :eek:

Fulya

Üye
Üye
Sinancım boşver takılma sen :D Bireysel çirkinliğe dökmeyeceğim.
Çözümlemem vs zayıf olabilir hakılıdırlar çünkü ilk defa yapıyorum. Ben gazoz ağacı arkadaşımızdan erdemli olmasını beklerdim.Kendisi daha yetkili daha bilinçli.
Ama olmadı. Aksine arkamda olup bana yardımcı olacağı yerde ve kendisine özel mesjla olayları açıkladığım halde kendisi sürekli bir şikayetlenme yöntemine gitti.
Olabilir saygı duyuyorum kendisine.
En azından bişiler yapmak için uğraşıyorum. oluyor yada olmuyor . olsun bunların hepsi gelip geçiçi şeyler benim için.
Ben insanlar üzülmesin onları zor durumda bırakmıyım diye uğraşırken insanların eleştirileri çok acımasız olabiliyor.

ama ben yine de turnuvayı yapacağım. sıkılanlar çıkabilirler hiç sorun değil. katılanlarla devam ederim.

Bu arada bugün tüm eşleştirmelerden hala cevap gelmezse sorunlu arkadaşla rdirek oyundan çıkarılacaklardır.

Bu arada tüm sıkınlara rağmen beni anlayabildiği ve bana destek olduğu için elif27 arkadaşıma çok teşekkkür ederim.

Sairane

Üye
Üye
sevgili sinandeniz. yangına körükle gitme derim. zaten arkadaşların arasında bir gerginlik var. bir de biz sorun çıkarmayalım. turnuvada rakibimle temasa geçtim en kısa zamanda oynamak istiyorum. teşekkürler.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba Fulya Hanım,

Düzenlediğiniz tavla turnuvasıyla ilgili size yatmakta olduğum hastane odasından, hasta halimle bile destek verdiğimi hatırlatmak isterim. Her şeyden önce erdem kelimesinin gerçek anlamını bilmemenizi ve yanlış kullanmanızı yaşınızın küçük olmasına veriyorum.

Bireysel çirkinlik ne demektir ? Yönetici olduğum bir sitede böyle üzücü bir konunun paylaşılmasından bile hicap duymaktayım. Sizin iyiniyetinizden ve çabalarınızdan hiç bir şüphem yok fakat başarı her zaman mümkün değildir ve başarısız olmayı kabul etmektir asıl erdemli olmak. Sıkıntılarınızı ve size yapılmayan geri dönüşler yüzünden, bu kadar güzel ve anlamlı bir faaliyetinizin sürekli sürümcemede kalmasını keşke ben sormadan forumda paylaşma ihtiyacı duyarak, dile getirseydiniz.

Hayatta bazen ne kadar iyiniyetli ve hoşgörülü olursak olalım bazen başarısızlık kaçınılmaz olabilir ve size tekrar hatırlatırım ki istenilmeyen sonuçları ne kadar olumsuz da olsa dile getirmek ve bunu bir şekilde forumda paylaşarak yardım istemek de bir erdemdir. Erdemli olmak yenilgiyi de , yardım ve destek isteğini de dile getirebilmektir.

Sanırım yeterince açıklayıcı oldum ama ben sizinle daha fazla polemiğe girmek ve sitedeki arkadaşlarımın değerli zamanını almak istemediğimden dolayı düzenlemekte olduğunuz turnuvadan çekiliyorum.

Size sonsuz başarılar dilerim.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar bir etkinlik düzenlenmiş bazı aksaklıklar olmuş bunlar gayet normal şeyler burada hep birlikte sitemiz adına faydalı olabilecek insanların memnun olabileceği işler yapmaya çalışıyoruz. Bunu bazen başarıp bazen başaramayabiliyoruz sonuçta insanız. Birbirimizi hoş görmek, birbirimize destek olmak, eksiklikleri hep beraber giderebilmek işte bunun çabasını verebiliyorsak ne mutlu bize bu şekilde tartışmanız gerçekten üzücü hadi öpüşünde barışın:)) Beraberce başladığınız bu işi tamamlayın ben birinci kim olacak merak ediyorum:) Gazozum Fulya hadi işbaşına turnuvayı tamamlayın çatlarım meraktan yoksa:))

ahmet bayazit

Üye
Üye
selam Gazoz ağacı

sizinle anlaştığımıza göre bugün saat 17:00 da burada hazır bulanacağım sitenin sohbet sayfasında olacağım oradan konuşup daha kolay birbirimizi bula bileceğiz

Sairane

Üye
Üye
abla keşke benim rakibim olsaydın. tur atlamıştım şimdiden :D.

sinandeniz

Üye
Üye
ben şakasına demiştim ortam gerçekten gerilir gibi olmuş ne gazoz yaprağı arkadaşımız nede fulya arkadaşımızın kullandıkları kelimelerde kesinlikle art niyet taşımadığına canı gönülden inanıyorum hepimizce malum ilk organizasyonlarda aksaklıklar olduğunu biliyoruz olacaktır olması da lazım tadı ordamı neyse artık illa oluyor ilk olan herşeyde

birde Fulya arkadaşı gerçekten yürekten kutluyorum böyle güzel zevk verici bir organizasyonun fikrini verdiği ve kurulumunda çalışma yaptığı için tebrik ederim Fulya
birde galiba benimle eşleşen şerbetçimehmet arkadaş yoğun çünkü bi kaç defa saat ve tarih beklediğim mesajını vermeme rağmen ses çıkmadı Fulya istersen eşleştirmeleri tekrar yapıp beni bir başka arkadaşla eşleştirerek ilk oyunu biz başlatalım ve hatta bu kişi sende olabilirsin oyunun fikir ve kurucu beyni olarak açılışıda sen yap :) benimle beraber nedersin ?

Sairane

Üye
Üye
arkadaşlar bazı sebeplerden dolayı turnuvadan çekiliyorum. teşekkürler

sergen58

Üye
Üye
Hayırdır.Çok özel bi sebebi yoksa ayrımamanızı rica ediyorum.Maksat yapılmak istenen turnuvaya iştirak ederek birlikteliğe ve harcanan emeğe destek olmak.

arkadaşlar bazı sebeplerden dolayı turnuvadan çekiliyorum. teşekkürler

sinandeniz

Üye
Üye
fulya özel mesaj kutun dolmuş mesaj gönderilemiyor temizlik yap kutunda

Fulya

Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba

Çekilmek isteyen arkadaşlara saygı duyuyorum. Aşağıdaki arkadaşlar bu akşama kadar kesin dönüş yapmazlarsa eleneceklerdir.

Uzaylı
Yasminn
samet42

Eşine dönüş yapmayan arkadaşlar : serbetçimehmet

Oyundan kendi istekleriyle çekilenler : Gazoz ağacı ve Sairane

Oyun oynayacak arkadaşlar
mehmet yalcın -sempatik
murat tarsuslu - husambulut
elif27 - ismail çelik

Geriye kalan kişiler tekrar eşleşecektir. bu kişiler aşağıdadır

sinandeniz
Fulya
Ahmet bayazıt
Sergen58

Fulya

Üye
Üye
Arkadaşlar Merhaba

Turnuva için yeni eşleşmeler aşağıdadır

1) mehmet yalcın -sempatik
2) murat tarsuslu - husambulut
3) elif27 - ismail çelik
4) sinandeniz - fulya
5) ahmet bayazıt - Sergen58

Hakemlik sistemini de kaldırıyorum . Arkadaşlara güveniyorum. Ama biz bu saatte bu odada oynayacağız izlemek isteyen gelsin derlerse de seve seve gelirim.

Oyunu kazanan kazandığına dair direk buraya yazabilir.

Teşekkürler
Fulya

Fulya

Üye
Üye
Arkadaşlar sinandeniz ile ben anlaştık

Tarih: 9 Mayıs 2013
Saat: 21:25
Yer :Mynet - _TÜRKİYEM_ odası
Masa :10

Fulya

Üye
Üye
Fulya - sinandeniz karşılaşmasında - şampiyon sinandeniz arkadaşımızdır

kendisini tebrik ederim.

(not arkadaşlar mynetin boş odalarını tercih ederseniz rahatlıkla oynayabilirsiniz . Dolu odalarda soru yaşadık )

serbetcimehmet

Üye
Üye
fulya özel mesaj kutun dolmuş mesaj gönderilemiyor temizlik yap kutunda

selam

fulya hanım dün akşam mesajını aldım gece dönüş yaptım onlin dınız ama mesaj kutunuz dolmuş olduğun dan mesaj atamadım size bugün turnuva yapılmış bitmiş diskalifiye olmuşuz ,
eşleşme için organizayyon için sürenin yetersiz kaldığını hep birlikde gördük, yarışmacı arkadaslara başarılar dilerim iyi oyunlar

Fulya

Üye
Üye
Mehmet konuşması gereken en son kişi sensin. lütfen artık ufacık saygılı olabilir misin. bütün yaptıklarına katlandım ama artık yeter allah aşkına. Sinanın yazdığı dakikalarda mesaj kutum doluydu ama bu bir kaç dk bile sürmedi
merak etme ben bütün mesajlarını aldım. ama hiçbirine daha öncekiler gibi okundu olarak gelen onaya son 3-4 mesajdır onaylamadım ve cevap vermedim.

Organizasyonda sorunlar oldu evet. Olmadı demiyorum. Kabul ediyorum. Hatalarımı kabul ediyorum.

şu olayı bir uzattınızki ... anlamadım gitti. 2 kişinin sohbet odasına gidip tarih ve saat konuşması 4 bilemediniz en fazla 5 dk alır.
Lütfen artık yapmayın bu kadar da değil. belli yaş sınırı olan kişilere saygısızlık yapmak istemiyorum. ama bu kadar da olmaz yani. Özel pmde herşey gayet açık ve net değil miydi. aradan 2 gün geçincemi bana döndüm ettim diyorsun.

bana attığın son mesajı sadece açıklıyorum. diğerlerini siliyorum. rakibin sana özel mesaj atmış tabiki. o atmadıysa sen atma lütfünde bulunsaydın. bana 30 tane özel pm atmayı beceriyorsun . rakibine 1 tane atamıyor musun

rakibime nasıl ulaşacakdım telapati ile mi ?
msn yok telefon yok dumanlamı haberleşecekdik?
rakibim bana ulaşmışmı size söyledim ben uygun olan an için zamanı yazdım size msj kutunuz doluysa siz iletişimi sağlamadınız sa ben ne yapayım ?

Tekerlekli Sandalye