Siyah Noktalara Veda Etmek Çok Kolay

gülümse_hayata

Üye
Üye
Katılım
Kas 9, 2010
Mesajlar
16,299
Tepkime Puanı
13
Puanları
0
Yaş
48
Cildimizin temiz ve bakımlı görünmesi özellikle biz kadınların vazgeçilmezi arasındadır. Bunun için bir çok yola başvurabiliriz, birçok kozmetik ürünlerini kullanıp oldukca fazla paralar harcar yinede istediğimiz sonucu alamadığımız durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Hatta duyduğumuz bir çok yöntemi doğruluğunu araştırmadan denemeye kalkar zarar bile görebiliriz. Biz kadınlar için güzelliğimiz çok önemlidir her nekadar güzellik gelip geçici densede geçmemesi için elimizden geleni yaparız.


maxresdefault.jpg

Şimdi bende sürekli uyguladığım ve oldukca fazla yararını gördüğüm bir yöntemden bahsedeceğim bu bahsedeceğim yöntem özelliklle burun üzerinde oluşan siyah noktalar içindir. Hemen, hemen herkeste olabilen çok çirkin bir görüntüye neden olan siyah noktalardan hem çok ucuza hemde çok kolay birşekilde kurtulabilirsiniz dersem ne dersiniz?

Bize gerekli olan sadece bir yumurta akı birde peçete işte hepsi bukadar. Biraz sonra sizlere nasıl yapılacağını anlatacağım tarif gerçekten çok işe yaramaktadır. Dediğim gibi bizzat kendimin kullandığı ve faydasını gördüğüm bir yöntem olduğu için gönül rahatlığıyla sizlere bu yöntemi yazabiliyorum. İlk başlarda haftada 2 kere sonrasında siyah noktalardan kurtulunca haftada 1 yada 15 günde bir uygulayarak tekrar gözeneklerin dolmasını engelleyebilirsiniz.

Siyah Nokta Temizleme
Malzeme

1-Yumurta akı
2 Peçete

Siyah Nokta Temizlemek İçin Yapmamız Gereken Uygulama
Bir yumurtanın akını köpürene kadar bir çatal yardımı ile çırpınız.
Bir parça peçete yada kağıt havlunun katını ayırınız.
Öncelikle kuru olan burun ve siyah nokta olan bölgeye bolca yumurta akını sürünüz. Üzerine katını ayırdığınız peçeteyi yapıştırıp üzerine tekrar bolca yumurta akı sürüp kuramasını bekleyiniz. Yaklaşık 20 ila 30 dk arasında bir kuruma süresi vardır. Tamamaen kuruyup sertleşene kadar bekleyin. Kaskatı bir hal aldığından emin olduktan sonra yavaşça çıkartıp yüzünüzü yıkayın. Göreceksiniz ki siyah nokta olan bölgelerin nekadar temizlenmiş, gözeneklerin içi boşalmış. Bu uygulamayı ilk başlarda haftada 2 kez yapınız.
 
Tekerlekli Sandalye
Üst