Sohbet Odasına Cep telefonu ve tabletten giriş

DORLION

Üye
Üye
Sohbet kısımına girmek için .Cihazınızın arama tarayıcısına GOOGLE PUFFİİ PLAYER FREE yazıp indirin . Cihazınızın modelini belirten yere tıklayın .. İndirdikten sonra puffii player free bölümünde start yazan yere basın . Arama bölümüne sitemizin adını yazın . Sohbetimizde hemen açılacaktır . PUFFİİ PLAYER FREE ücretsiz uygulamadır .

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bilgiler için teşekkürler DORLİON. Bende tamda bu konuyu yazmak için siteye girmiştim ki senin yazını gördüm isabet olmuş. Ben bu sabah android telefonlar için kendinden flash desteği olan "Puffin web browser"i indirip sohbet odasına giriş yaptın. Sorunsuz çalışıyor. Senin bahsettiğin uygulamada bunun bir benzeri olsa gerek.
Not: Android telefonunuzdan "play store'ye" Puffin web browser yazıp kendinden flash lı tarayıcıyı indirebilirsiniz.

Birey

Üye
Üye
Ben de denedim oluyor... ama telefon küçük yaw öyle olmuyor :)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Telefonla sohbette yazışmak resmen bir işkence :) Bunun bende farkındayım ama bazı arkadaşların başka imkanları olmadığından veya belli saatlerde sadece internete cepten girebildiklerinden böyle bir istekleri oldu. Bizde ona istinaden bilgilendirme yaptık.

Birey

Üye
Üye
Gayet tabi bir de tableti olanlar var. Kocaman telefonu olanlar da var. Onlar için de gayet uygun.

DORLION

Üye
Üye
....Bu logo çıkacak karsımıza yüklerken :)
Ekran Alıntısı.JPG

İskender Durgun

Üye
Üye
Ben tablete yükledim. Oldu. İbrahim bu arada modluğun hayırlı olsun.

Murat.Y

Üye
Üye
Sohbet odasına cep telefonu ve tabletten giriş

Puffin Web Browser Free programını indirmek için önce aşağıdaki bağlantıya; daha sonra açılan sayfada resimde görüldüğü gibi Yükle ye tıklamanız yeterli..

2014-11-25_030027.jpg

Google play indirme sayfasına bağlanmak için Tıklayınız: Puffin Web Browser Free

İsen Buga

Üye
Üye
masaüstü bilgisayar ile sohbet odasına girdim.
Normalde ilk girdiğim an yazışma yapabiliyordum. bir kaç kez yazıştım.
derken özel görüşme yaptım birkaç kez ancak ertesi gün;
Bilgisayardan sohbet odasına girildiğinde ilk yaptığım gibi yazışma imkanım yok oldu. İlle de özel görüşme yaptırıyor. Genele yazamıyorum yani...

Bir yerde hata mı yaptım

Tekerlekli Sandalye