Sosyal güvenlik kurumuna atananlardan istenecek belgeler?

canbaz78

Üye
Üye
Merhaba

ben ist sgk ya atandım ve 24 nisanda işe başladım herkese hayırlı olsun. ancak öğrenmek istedıgım bır sey var 15 mayısta mayıs ayı maaşı ve 24 nısandan itibaren calısşmış oldgum ucrtmı yatar yada atandgım evrakları teslım ettıgım gun itibarı ile olan ücretmi yatar ortalama ne kadar alırım..

derderbo

Üye
Üye
24 nisan 15 mayıs 21 çalışma hakedişin ve artı ilk başladığınız için 1bir maaş tutarınız.Sizin kurumun maaş miktarını bimediğim için net nekadar yatar bilemiyeceğim
Maaşınızın başlangıcı işe başladığınız ilk gün yani 24 nisan dır.

KapganGöhan

Üye
Üye
Hayırlı olsun tufan kardeşim.Allah utandırmasın.İşinde başarılar dilerim.Allah yardımcın olsun.

sebboy

Üye
Üye
sosyal güvenlik kurumuna atanan arkadaşlar ne iş yapıyorsunuz hangi göreve verildiniz kurumunuzdan memnunmusunuz

tufan01

Üye
Üye
teşekkür ederim kapgangöhan kardeşim inşallah herkez atanır.

tufan01

Üye
Üye
sebboy ben ayın 18.de işe başladım sgk ilk sağlık müdürlüne atandım ve eczane bölümündeyi görevim eczanelerle yazışmak fakat henüzşifrelerim olmadığı için şimdilik başka bir bilgisayarda arkadaşlara yardım ediyorum bilgisayarım merkezden geçen hafta geldi masamda hazır kurulmesını bekliyorum gözlemlediğim kadarıyla işim zor ama az uğraşmadık bu iş için ne derlerse yaparım birde şu kravat olayı beni zorluyor genele bakarsak rahatım sana yeni işinde başarılar.

tufan01

Üye
Üye
canbaz arkadaşım yeni işin hayırlı olsun ben işe 18.de başladım bana söylenen üçgün eksik maşını alırsın birde kanuna göre bir aylık peşin alırsın dediler peşin maşım hesabıma yatmış cuma günü insan kaynaklarından aradılar fakat banka matik kartımın çıkmasına az kaldı maşımı onla hafta sonu çekeyim diyorum hemen izin isetmeyiyim diyorum kendi ilime atandığım için acil ihtiyacım yok seni aydınlatıysam sevinirim atandık ama bu forumda bilgi paylaşımına devam etmeliyiz diye düşünüyoruz senin düşencen ne olur bilemiyorum

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

hepinize hayırlı, uğurlu olsun :) En güzel yarınlar sizlerin olsun. Çiçeği burnunda devlet memurları arkadaşlar atansanız hatta iş başı yapsanız dahi bu sayfalardan kopmamanız ve paylaşımlarda bulunmaya devam etmeniz dileklerimle,

Her şey gönlünüzce olsun, sağlıkcakla kalın,

canbaz78

Üye
Üye
canbaz arkadaşım yeni işin hayırlı olsun ben işe 18.de başladım bana söylenen üçgün eksik maşını alırsın birde kanuna göre bir aylık peşin alırsın dediler peşin maşım hesabıma yatmış cuma günü insan kaynaklarından aradılar fakat banka matik kartımın çıkmasına az kaldı maşımı onla hafta sonu çekeyim diyorum hemen izin isetmeyiyim diyorum kendi ilime atandığım için acil ihtiyacım yok seni aydınlatıysam sevinirim atandık ama bu forumda bilgi paylaşımına devam etmeliyiz diye düşünüyoruz senin düşencen ne olur bilemiyorum

tufan kardeşim teşekkür ederım ayrıca soyle bır sey duydum banka promosyunu olayı nedır?

merhaba

24 nisanda ilk goreve basladım bır sey sormak ıstıyorum bana dedıler ki mayıs ayında banka promosyonuda alıcaksın bu dogrumudur? ne kadr oluyor bilgisi olan varmı?

tufan01

Üye
Üye
canbaz kardeşim kadarıyla vakıfbank altı ayda bir bin tl promosyon veriyormuş ama biz yeni atandık bu promosyona dahilmiyiz tam bilemiyorum sen gidim vakıfbankdan hesap açtırdınmı ben açtıralı onbeş gün oldu yakında bankamatik kartımı almaya gidecem o zaman bilgi alırım bankadan senle paylaşırımşimdilik bu kadar biliyorum bu forumda devamlı görüşelim

canbaz78

Üye
Üye
canbaz kardeşim kadarıyla vakıfbank altı ayda bir bin tl promosyon veriyormuş ama biz yeni atandık bu promosyona dahilmiyiz tam bilemiyorum sen gidim vakıfbankdan hesap açtırdınmı ben açtıralı onbeş gün oldu yakında bankamatik kartımı almaya gidecem o zaman bilgi alırım bankadan senle paylaşırımşimdilik bu kadar biliyorum bu forumda devamlı görüşelim

tufan kardeşim tabıkı devam edelim hatta özelden bana facebook varsa ver ekleyim seni...

tufan01

Üye
Üye
canbaz kardeşim bizim burda sistem hafta başından beli yoktu o yüzden cevap veremedim kusurama benim mail adresim itufan1979mynet dir facede aynı sen bulursun kendine iyi bak görüşürüz

sebboy

Üye
Üye
bu kurumda çalışan arkadaşlar memnunmusunuz halinizden

Tekerlekli Sandalye