Şu Zavallı engelliler!

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
.............AYNEN ÖLE ÖLÜM VAR ÖLÜM ;BEN DEMİYORUM M. GIRMIZIGÜL ABİM DİYO BUYRUN..:)..
....... HATTA.. BU (SERVET).. GALICI DEİL ..:)TOPRAKTAN GAYRISI NEMLİ DEĞİL.....UNUTMA GARDAŞIM ÖLÜM VAR ÖLÜM DİYO..:)..

leo

Üye
Üye
Sevgili Gazoz ağacı arkadaşım,Düş gezgini öyle bir başlık atmış ki,foruma girmemek ve yazılanları okumamak elde değil.Foruma katılan arkadaşlarda,siz başta olmak üzere konuya çok farklı boyutlara taşıyarak bütün engelli dostlarımızın yaşadığı sorunlarını dile getirmişsiniz.Hepsini büyük bir zevkle okumama sebep oldunuz.
Sonuç:Gazoz ağacının dediği gibi Düş gezgini arkadaşımın zekasına bende hayran oldum.Ama gazoz ağacına bir noktada katılmıyorum.Başlığı beğenmediğinizi söylemişsiniz.Ama başlık o kadar etkili ki,ben arkadaşlarıma bile tavsiye ettim forumun bu bölümünü. Güçlü olmamızı söylüyoruz,engelliliğimizle yaşamayı öğrenerek sosyal olmamızı öneriyoruz.
Şu Zavallı Engelliler başlığının vurgusu ve ardından dökülen makaleler bu kadar güzelse,başlık bana dokunmuyor hatta dahada güçlendiriyor.Lütfen beni yanlış anlamayın başlık değil benim anlatmak istediğim başlığın enerjisinin büyük olduğu.Tekrar tebrik ediyorum Düş gezginini,Ayrıca gazoz ağacı seninde bilgi birikiminin yoğun olduğunun farkındayım.Nerde gazoz ağacı görsem mutlaka okuyorum.Konulara yaklaşımın o kadar güzel ki okumadan geçemiyorum.Bütün arkadaşlarıma saygılarımla....Leo

ENGELLIYASAM

Üye
Üye
burasi türkiye lafi vardir gerçekten doğru burasi türkiye yüz yillardir bu böle engelli insanlari hep farklı gözle görüyor insanımız anlayamadim konu neden bence toplu halde irtica edelim neresi olursa azerbeycan avrupa amerika neresi olursa ben bu ülkede bu zinniyetle yaşamak istemiyorum insanimiz deişmez deişeceni sanmiyorum

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
..........TAMDA bu konuya msj yazarken IŞIKLAR GİTTİ..GENE BÜROKRASİNİN ENGELİNE TAKILDIK İYİMİ..:)

Tekerlekli Sandalye