Türkiye Aile Destek Programı DESTEK ÖDEMESİ İÇİN TARİH BELLİ OLDU

Kral6363

Üye
Üye
Slm arkadaşlar evde 3kişiyiz ben bu yardıma başvurdum eşimde başvuru yapsa olurmu bir haneden iki kişi yararlanirmi

kunchin

Üye
Üye
Aile destek parası yatırılacak diye kaç bin kişiyi yalıyolar bir yetkilide çıkıp diyemiyorki şu tarihte yatmış olacak sadece ivedi bir tarih diye tutturmuşlar ivedi dediği tarihi kendileri bile bilmiyor...144 dü kaç defa aradım orda çalışan her defasında telefona cevap veren şahıslar aynı layı yaparak kimlik nosu istiyor anne baba adı evet hesabınız onaylanmış tamam onaylandığını anladık ne zaman yatıcak diye sorduğumda onlarda bilmiyor bu nasıl yetkili ozaman boşu boşuna insanların umutlarını vakitlerini çalıyorlar...ya verecekseniz adam gibi verin tarihi ile belli zamanı olsun yada hiç vermeyin umut fakirin ekmeği ...ekmeğimizle dalğa geçmeyin.

Özge52

Üye
Üye
Aile destek parası yatırılacak diye kaç bin kişiyi yalıyolar bir yetkilide çıkıp diyemiyorki şu tarihte yatmış olacak sadece ivedi bir tarih diye tutturmuşlar ivedi dediği tarihi kendileri bile bilmiyor...144 dü kaç defa aradım orda çalışan her defasında telefona cevap veren şahıslar aynı layı yaparak kimlik nosu istiyor anne baba adı evet hesabınız onaylanmış tamam onaylandığını anladık ne zaman yatıcak diye sorduğumda onlarda bilmiyor bu nasıl yetkili ozaman boşu boşuna insanların umutlarını vakitlerini çalıyorlar...ya verecekseniz adam gibi verin tarihi ile belli zamanı olsun yada hiç vermeyin umut fakirin ekmeği ...ekmeğimizle dalğa geçmeyin.
Arkadaşlar şimdi sydv'den geldim ödemeler pazartesi başlıcakmış cumaya kadar ödemeler bitecekmiş

Hsnslmz

Üye
Üye
Arkadaşlar şimdi sydv'den geldim ödemeler pazartesi başlıcakmış cumaya kadar ödemeler bitecekmiş
başlamaz başlamaz :) en son ayın 29 unda başlayın 1 inde bitecek denildi. sonra 2 sine kadar tamamlanacak denildi. şimdide ayın 5 inde başlayacak deniliyor emin ol başlamaz

tolgahan0

Üye
Üye
2 aydır kabul edildi yazıyor herhANGİ bir para yatmıyordu bugün öğrendim doğruysa tabi sydv ye giden biri,si sormuş öğrenmiş her ay evine 1833 tlden fazlA para giren faydalanamıyormuş 1840 tl olan engelli maaşı alanlarda 7 tl lik bir rakamı aştığınndan faydalanmıyormuş öyle olsa kabul edildi diye niye yazsın bir kaç gün içinde herkesin kafasındaki soru işARETİ KALKACAK BEKLEYİP GÖRECEĞİZ.

aslanaysun

Üye
Üye
O zaman neden kabul edildi diyor peki. Üç kurusun hesabını mi yapıyorlar

aslanaysun

Üye
Üye
2 aydır kabul edildi yazıyor herhANGİ bir para yatmıyordu bugün öğrendim doğruysa tabi sydv ye giden biri,si sormuş öğrenmiş her ay evine 1833 tlden fazlA para giren faydalanamıyormuş 1840 tl olan engelli maaşı alanlarda 7 tl lik bir rakamı aştığınndan faydalanmıyormuş öyle olsa kabul edildi diye niye yazsın bir kaç gün içinde herkesin kafasındaki soru işARETİ KALKACAK BEKLEYİP GÖRECEĞİZ.
Alan arkadaşlarda böyle bir durjm oldu mu. Madem kabul edildi niye yazıyor.

veli 1500

Üye
Üye
Ya birşey soracağım EKPSS KURAYA KATILDIK AMA HALEN TERCİH YAĞPAMADIK ARKADAŞLAR ACİL CEVAP LARMISINIZ NE OLACAK SORUN BÜYÜK

mert

Üye
Üye
ne alakası varmış kardeşim eve giren 1833tl nin bunlar iyice kafayı yemiş bence peki emeklilerde yararlanıyor bu yardımdan aile destek ten bakan hanım öyle dedi şacmalıktan başka birsey degil bence
ihşallah dediginiz gibidir özge hanım cuma günü aradım sydv ordaki bayan bilgimiz yok diyorlar

Özge52

Üye
Üye
ne alakası varmış kardeşim eve giren 1833tl nin bunlar iyice kafayı yemiş bence peki emeklilerde yararlanıyor bu yardımdan aile destek ten bakan hanım öyle dedi şacmalıktan başka birsey degil bence

ihşallah dediginiz gibidir özge hanım cuma günü aradım sydv ordaki bayan bilgimiz yok diyorlar
İnşallah görevlilerin dedikleri doğru çıkar artık ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum

mt_44

Üye
Üye
FB_IMG_16623197019106389.jpg

veli 1500

Üye
Üye
Ne bu bildirim dosyası falan anlamadım yani nezaman ödeme olacak cak cuk la olmuyor bu işler tarih verin arkadaşlar sayğılar

fatih soy

Üye
Üye
anlaşılan blunduğumuz syd vakıflarımızın merhametine kaldık gene ölme eşşem ölme kaymakamlık syd dekiler kıçlarını kaldıracak ondan sora belki yatcak llah yar ve yerdımcımız olsun 450 lira para verecekler onuda içine ede ede verecekler gene

Hsnslmz

Üye
Üye
şimdi şu basın açıklamasında doğru anladıysam şunu diyor. her ay hak sahipleri tekrar incelenecek her ay liste güncellenecek takip eden ayın ilk haftası sadece hak sahipleri alacak yatacak. ee şimdi bu hani 12 ay dı bir alanın bir daha almama gibi bir durumu var o zaman.

aslanaysun

Üye
Üye
şimdi şu basın açıklamasında doğru anladıysam şunu diyor. her ay hak sahipleri tekrar incelenecek her ay liste güncellenecek takip eden ayın ilk haftası sadece hak sahipleri alacak yatacak. ee şimdi bu hani 12 ay dı bir alanın bir daha almama gibi bir durumu var o zaman.
Yani aylık on lira gelirimiz artar geçerse vermeyecekler tekrar mi başvuru yapıcaz. Hani belirlenen ailelere düzenli bir yıl verilecekti para. Resmen vermemek için uğraşıyorlar.

okatur

Üye
Üye
benimki hala incelenmedi bekliycez ne yapalım

anatomie

Üye
Üye
benim evimin karşısında ptt şubesi var arkadaşlar ve ben şimdi çektim parayı arkadaşlar 450 tl bilgilerinize arz ederim saygılarımla

Tekerlekli Sandalye