Yanlış maddeden emeklilik nedeniyle SGK maaşı geri istiyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hasan yılmaz ben sorunu cavabını alamadan siz başka konudan soru istiyorsunuz mesela diyorumki

4320 günemi tabiyim yoksa 3960 günemi varmı emsal karar diyorum siz raporunuz kaç geldi diyorsunuz sorumda var zaten oran belirttim
ben düzgün cevab veya verimli bir cavab alamadım malesef

sgk personeli sizin oran %68 olsada o oran sgk lılara geçerli bağkurlulara geçersiz dedi sizin eninde sonunda 4320 günden emekli olacaksınız diyor 3960 bağkurlulara teşkil etmiyor diyor bende sizin bildiğiniz alındı emsal karar varsa bunların gözlerine sokasım varrrr eyer 3960 dan emekli olacaksam saygılarımla

ben bu sorunu cevabını istiyorum

vallahi net cavab alamadın bu sitede yönetiçisi ahmak kesiliyor kendisi doçent doktor gibi gösteriyor : yönetiçinin sorusuna bak Ben o sorulara yanıt verdim zaten. Geri dönüp tekrar okuyunuz yazdıklarımı. geri dönsemde bir şey anlayamadım anlatamadınız halil yılmaz sorularıma tek tek oku cevabı alayım emsal karar veya arkadaşlar varmı emekli olan 5510,28 madde %68 heyet raporlu 3960 günden emekli olan varmı sorum buu 4320 günden ısrarlı sgk personelii

Bu sitenin yçneticisi docent değil, ahmak hiç değil!
Bende herkes gibi sıradan bir insanım. Bu siteyi kurarak ortak akılla hareket edip insanlara yardımcı olmayı amaçlıyorum. Okuduğum yaşadığım bilgiler çercevesinde de başkalarınıda yardımcı olmak istiyorum. Sorulan sorulara hiç bir maddi çıkar gözetmeden cevap veriyoruz. Kimseden Ali tezel gibi soru başı 450 tl gibi ücrette talep etmiyoruz. Buna rağmen yaptığımız hizmetler karşısısında kimseden minnettarlık beklemiyoruz ama yapılan nankörlüğüde herkesin görmesi adına bu cevabı yazmak durumunda kaldığımı bildirmek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri