Ziraat Bankası 6 ay ertemeli kredi desteği

kalbimin_gunahine

Üye
Üye
kredisi onaylanan arkadaşlara hayırlı olsun bizde başvurduk inşallah hayırlı haber bekliyoruz

osmaniye 80

Üye
Üye
İnternet bankaciligindan onaylanmış bana sms geldi ziraat tan ama daha çok az kişi onaylanmış bekleyen çok daha bakan öyle açıklama yaptı müracaat eden arkadaşlar inşallah hepiniz alırsınız ben hesaba aktardım ama yasak bitsin çekebiliriz artık

GM 8 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

nadengi30

Üye
Üye
AYIN 1 inde başvurular başladı şimdiye kadar 4 milyona yakın başvuru olmuş.

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rüyam

Üye
Üye
Merhabalar ben vakıfbank da yaptım www.vakıfbank.com.tr den başvuru yapın dediler girdim 10 bin başvuru yapyım 3000 bin lira onayladılar bugün hesabıma aktarıldı ama şu şekil bana mesaj geldi krediniz onaylandı 3 bin diye mobil şubeden hesabınıza aktarın diye girdim mobilde görünmüyodu 10 bib başvuru yaptım yine onaylı 3 bin lira krediniz var dedi direk onu hesaba attım dosya masrafı falan yok sanırım 15 tl kesildi sadece çektim parayı bin lirası faturalara gitti bile 11.ayda başlıcak ödeme 6 ay ertelemeli

nadengi30

Üye
Üye
Herkese ortalama 3 bin veriyorlar. Aslında sosyal yardımdan bedava bin lira verileceğine 3 bin lira borç veriliyor. Umarım herkese verirler. İnsanlar mağdur bu zor günlerini geçirmek için yeterki para versinlerde olsun borç olsun

Timsah

Üye
Üye
Herkese 3000 tl mi onaylaniyo muracatta 5000 tlden basliyo

nadengi30

Üye
Üye
Daha 5 binden yukarısının onaylandığına rastlamadım. Bugün 2 arkadaşım herbiri 10 bin için başvuru yapmıştı. İkisinde 5 bin onaylanmış. Umarım herkese çıkar

Tanrı Dağı

Üye
Üye
Daha 5 binden yukarısının onaylandığına rastlamadım. Bugün 2 arkadaşım herbiri 10 bin için başvuru yapmıştı. İkisinde 5 bin onaylanmış. Umarım herkese çıkar

İyi bari alanlar var, Erdoğan 4,5 milyon kişiye yardım ettik dedi de şaşırdım :)

Bursam

Üye
Üye
İyi bari alanlar var, Erdoğan 4,5 milyon kişiye yardım ettik dedi de şaşırdım :)

Neden şaşırdınız devletin başkanı yalan mı söyleyecek siz olaya sadece bizler tarafından bakıyorsunuz sanırım bu ülkede sadece engelliler ve yakınları yok bey efendi herkese yardım elini uzatmaya çalışıyor devlet daha ne yapsın

Tanrı Dağı

Üye
Üye
Neden şaşırdınız devletin başkanı yalan mı söyleyecek siz olaya sadece bizler tarafından bakıyorsunuz sanırım bu ülkede sadece engelliler ve yakınları yok bey efendi herkese yardım elini uzatmaya çalışıyor devlet daha ne yapsın

Peki, ben büyük resmi görememişim beyefendi/hanımefendi :) Bu arada devlet biziz, hükümet iktidardakiler, dipnot düşmek istedim!

didierdrogba

Üye
Üye
Arkadaşlar ablam için bakım maaşı alıyoruz hanede annem babam ve engelli kardeşim ablam var babam için ihtiyaç destek kredisine başvurup 10 bin alırsak bakım maaşının kesilme durumu olur mu

nadengi30

Üye
Üye
4 buçuk milyon başvuru var şimdiye kadar 250 bin kişiye bu kredi verilmiş. Başvurular 10 milyonu bulur. Umarım herkese verirler bu kredileri
Not: 4 buçuk milyon kişiye yardım verilmiş değil.

ztk2

Üye

Ne mi Yapsın? napıyor ki? 10 TL Bağış isteyerek mi?

Bu arada arkadaşlar aldığınız kredileri faizli ödeyeceksiniz günü geldimi bu yardım değil bir borç olarak veriliyor sizlere.

Timsah

Üye
Üye
Bana bugun onaylandi 10.000 tl cok sukur 10 gunde onaylandi

nadengi30

Üye
Üye
4 bin lira geliri olanlar 20 gündür başvurmuş daha sonuç yok. Hiçbir geliri olmayan, her tarafa borçlu icralı olan ve 5 gün önce başvuran birine bugün 5 milyar onaylandı. Hiçbir şey anlamadım neye göre karar veriliyor

Tekerlekli Sandalye