Ziraat Bankası 6 ay ertemeli kredi desteği

serbetcimehmet

Üye
Üye
4 bin lira geliri olanlar 20 gündür başvurmuş daha sonuç yok. Hiçbir geliri olmayan, her tarafa borçlu icralı olan ve 5 gün önce başvuran birine bugün 5 milyar onaylandı. Hiçbir şey anlamadım neye göre karar veriliyor

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hangi bankaymiş bu 5 bin lirayi onaylayan ?

nadengi30

Üye
Üye
Vakıfbank. 5 gün önce başvurdu beş bin lira onaylandı. Genelde ziraate başvuru yapıldığı için çok yavaş ve keyfi davrandığını düşünüyorum

Tanrı Dağı

Üye
Üye
Banka falan hikaye, fazlar da hikaye. Hep söyledim, söylüyorum 1000 kişi ihtiyacı olan, diğer söylenen 4 küsür milyon kişi kendi keselerine! Bu bahsettiğim özellikle baz baz bağırdıkları 1000 lira için :D

nadengi30

Üye
Üye
[emoji2][emoji2]Valla doğru bazıları baz baz verdik diye bağırıyor. Toplumda baz baz açız çaresiziz diye bağırıyor. KİME İNANMALI

nadengi30

Üye
Üye
Trump herkese 1700 dolar vermiş. Durumu kötü olan biri belliki hiç parası yok bankalarla işi olmamış ama 1700 dolarda amerikada çok iyi para yani.. Adam parayı almaya gitmiş bakmış hesabında 8.200.000.dolar.. 8 milyon 200 bin dolar. Şimdiki Türk lirası ile 57 trilyon.. Böyle güzel sürprizlerin bütün ihtiyacı olan insanlara çıkmasını temenni ederim..

elifsare

Üye
Üye
Bu krediye başvurmak icin gelir belgesi istiyorlar mi? Yani bakim parasi haricinde geliri olmayan kisiler bu krediden yararlanabilecek mi bilgisi olan var mi?

Ben sadece bakim parasi aliyorum bu güne kadar hic bir banka bakim maasina kredi vermedi ama bu koronadan dolayi cikan destek kredisi veriyor ben 1 hafta once 7.500 tl icin başvuru yaptim ve onaylandi hic bir evrakta istanmiyor direk ziraat hesabinizda bilginiz olsun

burhan

Üye
Üye
bende baş vurdum ses yok

GM 8 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekerlekli Sandalye