Ortopedik engelli kimler var?

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam arkadaşım,

Hayata gülerek bakabildiğin için çok mutlu oldum bu hastalık zor bi çeken bilir ama dileğim daha fazla ilerlememesidir inşallah. Sen doktorlara bakma bazen mucizeler olur ve bugün kü yerinde de kalabilir rahatsızlığın.

İlerlememesi dileklerimle,

ankiloz

Üye
Üye
Selam arkadaşım,

Hayata gülerek bakabildiğin için çok mutlu oldum bu hastalık zor bi çeken bilir ama dileğim daha fazla ilerlememesidir inşallah. Sen doktorlara bakma bazen mucizeler olur ve bugün kü yerinde de kalabilir rahatsızlığın.

İlerlememesi dileklerimle,

gülmesek ne olacak ki dostum.. bu günümüze şükür.. hem ne demişler, uçurumun kenarında olsan bile, hayata gıcıklık olsun diye gülümse.. ben de gıcıklık yapıyorum işte.. :))

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) çok sevimlisin gerçekten de arkadaşım,

Tamam peki o zaman birlikte gıcıklık yapalım hayata :) :) :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Ey benim Gökkuşağım

Sizler ki hayatın tüm güzel renklerisiniz :) sağanak yağmurlar sonrası ortaya çıkan gökkuşağı renklerimsiniz :) her biriniz ayrı bir güzellik, her biriniz ayrı bir iyilik ve her biriniz ayrı bir özgürlük mücadelesi engellere karşı uçmaya çalışan kelebeklerim!

Kaderin bizlere oynadığı tüm oyunları karşısında hala gülümseyebilmek, gıcıklık olsun hayata diye gülümseyebilmek ve hala dimdik yaşamaya çalışmak işte bu sizin zaferiniz :)

ankiloz

Üye
Üye
Ey benim Gökkuşağım

Sizler ki hayatın tüm güzel renklerisiniz :) sağanak yağmurlar sonrası ortaya çıkan gökkuşağı renklerimsiniz :) her biriniz ayrı bir güzellik, her biriniz ayrı bir iyilik ve her biriniz ayrı bir özgürlük mücadelesi engellere karşı uçmaya çalışan kelebeklerim!

Kaderin bizlere oynadığı tüm oyunları karşısında hala gülümseyebilmek, gıcıklık olsun hayata diye gülümseyebilmek ve hala dimdik yaşamaya çalışmak işte bu sizin zaferiniz :)

süpersin.. :) :)

Sevda_Mevsimi

Üye
Üye
Sevda Mevsimi,

Hastaneleri bilirsin o zaman insan ne kadar da kaçsa da bir gün yolumuz yine düşecek oysa ama mümkün olduğunca geç uğrayalım o zaman. Ne dersin?

haklısınız işte fakat işet sizde beni anlayın güven kalmadı bende daoktor hatası yüzünden kaybettim bacağımı

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Sevda Mevsimi,

Bazen doktor hataları yüzünden ne hayatlar kararıyor ama bazen de öyle mükemmel doktorlar var ki cana can katıyor. Ne diyebilirim ki sana?
Sözün bittiği yerdeyim...tekrar çok büyük geçmiş olsun diyebilirim ancak...

Sevda_Mevsimi

Üye
Üye
Sevda Mevsimi,

Bazen doktor hataları yüzünden ne hayatlar kararıyor ama bazen de öyle mükemmel doktorlar var ki cana can katıyor. Ne diyebilirim ki sana?
Sözün bittiği yerdeyim...tekrar çok büyük geçmiş olsun diyebilirim ancak...

teşekkür ederim sağol gazoz ağacı:)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Mutluyum yaşamayı seviyorum nick vujicic | İzlesene.com Video
Sevgili kardeşim,

Biliyorum bir bacağımı kaybettim demişsin bu konuda senin acına katılıyorum ama inan yaşamak sadece 2 bacağa sahip olmak değildir ki? Hayatı güzel kılan çok şey vardır tabii ki her insan tüm uzuvları yerinde olsun ister bu hepimizin hakkı değil midir ? Ama bazen hayat insanlara farklı eksiklikler le sınar ve bunlar başımıza geldikçe diğer yönlerimizle yaşama tutunuruz bir şekilde...senin üzüntülerini de anlayabiliyorum ve ben de hareketlerim çok kısıtlı olduğu için yaşamam engellenmiş gibi hissediyorum ama yapmaktan mutluluk duyacağım uğraşılara yöneliyorum ve her şeye rağmen mutlu olmak istiyorum...seni tanıdığım için de çok mutluyum ve bu sitedekileri de en az seni sevdiğim kadar çok seviyorum...

Kardeşim bakmak, görmek, konuşmak da çok güzeldir ve inan nefes almak bile sadece bir nefesi rahat rahat alıp verebilmek bile çok değerlidir ...kendini üzmemeye ve başka şeylerden mutlu olmaya çalışman için dualarım seninle olacaktır...yukarıdaki videoyu seyretmeni çok isterdim Mutluyum yaşamayı seviyorum nick vujicic | İzlesene.com Video

Sevda_Mevsimi

Üye
Üye
Mutluyum yaşamayı seviyorum nick vujicic | İzlesene.com Video
Sevgili kardeşim,

Biliyorum bir bacağımı kaybettim demişsin bu konuda senin acına katılıyorum ama inan yaşamak sadece 2 bacağa sahip olmak değildir ki? Hayatı güzel kılan çok şey vardır tabii ki her insan tüm uzuvları yerinde olsun ister bu hepimizin hakkı değil midir ? Ama bazen hayat insanlara farklı eksiklikler le sınar ve bunlar başımıza geldikçe diğer yönlerimizle yaşama tutunuruz bir şekilde...senin üzüntülerini de anlayabiliyorum ve ben de hareketlerim çok kısıtlı olduğu için yaşamam engellenmiş gibi hissediyorum ama yapmaktan mutluluk duyacağım uğraşılara yöneliyorum ve her şeye rağmen mutlu olmak istiyorum...seni tanıdığım için de çok mutluyum ve bu sitedekileri de en az seni sevdiğim kadar çok seviyorum...

Kardeşim bakmak, görmek, konuşmak da çok güzeldir ve inan nefes almak bile sadece bir nefesi rahat rahat alıp verebilmek bile çok değerlidir ...kendini üzmemeye ve başka şeylerden mutlu olmaya çalışman için dualarım seninle olacaktır...yukarıdaki videoyu seyretmeni çok isterdim Mutluyum yaşamayı seviyorum nick vujicic | İzlesene.com Video

tşk ederim yazdıklarınıza bende katılıyorum videoyuda izledim çok güzel tabikide insan engel tanımamalı ve mutlu olacağı uğraşlar bulmalı kendisine hayatın ne kadar uzun olduğu değil nasıl yaşandığı önemlidir kaliteli zaman önemli etrafımızda örnek alacağımız çok şey var bu videodada olduğu gibi engel bedende değil fikirlerde ve düşüncelerdedir...

Hatun

Üye
Üye
Merhabalar, yeni uyeyim.

Bazi doktorlar ortopedik ve bazi doktorlar polio dediler. Herhalde, bu durum benim dustugumden sonra gorundugu icin.

Bir doktor ameliyat yapalim deyince babam agladi, beni keybedebilir diye korktu. Ameliyat olmadim ve bu yastan sonra denemem bile.

Hepimiize yasama gucu dilerim.

huznun

Üye
Üye
merhabalar arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum hepinizin ramazan bayramı mübarek olsun bende ortopedik ve üroloji hastayım antalyada yaşıyorum daha doğrusu yaşamaya çalışıyorum

huznun

Üye
Üye
hatun hanım gecmiş olsun ben bu hayatta herşeyimi kaybettim annemi babamı kardeşlerimi en sonundada sağlığımı allah hepimize sabırlar versın hayırlı bayramlar

Tekerlekli Sandalye