1100 TL Nakdi Yardım Yapılacak

Mehmet.00

Üye
Üye
Gecen yıl 1000 tl alanlara 1100 tl verilmeyecek

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Kardeşlerim hepiniz hakliymissiniz banada getirdiler bugün eve sadece maas vardi yardimi getirmediler getiren gorevliye sordum Aksarayda böyle bi ödeme için talimat verilmedi dedi bakanligin sayfasinda farkli seyler yaziyor yapilan bambaşka bizim gibi garibanlarla oyun oynuyolar baska biseu değil bu ben cimerden yazdim sizde yazin da sesimizi duyuralim kardeslerim belki ise yarar

Erkancan3434

Üye
Üye
Kardeşlerim hepiniz hakliymissiniz banada getirdiler bugün eve sadece maas vardi yardimi getirmediler getiren gorevliye sordum Aksarayda böyle bi ödeme için talimat verilmedi dedi bakanligin sayfasinda farkli seyler yaziyor yapilan bambaşka bizim gibi garibanlarla oyun oynuyolar baska biseu değil bu ben cimerden yazdim sizde yazin da sesimizi duyuralim kardeslerim belki ise yarar
Arkadaşm kimi kime şikayet edeceksin ki bizi haksiz bulutlar emin ol bu ülkede kim doğruları konuşursa suçlu olur

Eyupuygun

Üye
Üye
Ben kaç gündür söylüyorum arkadaşlar bu yardımdan engelli ve muhtaçlar yararlanamıcak diye ban bi küfür etmedikleri kaldı. Yardımlar dağıtıldı bitti. Maaşını alabilen şükretsin. Ben alamadım mesela. Hesabıma da yatmadı eve de gelmedi.

serkan380

Üye
Üye
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanliginca yapilan 2022 sayili Kanun kapsamindaki yasli veya engelli ayligi odemeniz en yakin zamanda konutunuzda teslim edilecektir. B001

Sms bu. Gönderen ptt.
Bilmiyorum valla, artık durum ne olur.
Ptt kart numaranız yokmu peki

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Editör de ayni seyi söylemişti belki işe yarar cimere yazarsak sesimizi duyarlar belki denemekten zarar gelmez

emir_t1

Üye
Üye
Ptt kart numaranız yokmu peki
Var. Her ay normal şekilde bankamatikten çekerdim.
Erken ödeme olmadığı gibi, bugünde baktım, yatmamış.
Ödeme günüm 6.
Bugün yani.
Ptt ye gittim. Saat 8 de bile 50 kişiden fazla sıra vardı. Ki mesai 9 da başlıyor.
Herkese ptt den alın demişler.

Ben mecburen, sonraya bırakacam.
Bir yoğunluk bitsin.

serkan380

Üye
Üye
Sitede herkes birsey diyor bir umuttur bekliyor devlet baba milleti üzüyor tam net bir açıklama yapmayıp

melahatabla

Üye
Üye
az önce izmir selçukta oturan arkadaşımı aradım 1100 tl aldın mı diye ..dediki evet dün yani ayın 5 de eve getirdiler ..eltimede verdiler görümcemede verdiler banada verdiler dedi ..ama daha engelli bakımımı almadım onu henüz yatırmamışlar dedi ..

qxqxqx

Üye
Üye
ne iş bu kimi alıyor kimi almıyor
yazın bir yerlere evde bakım alanlar alıcak dendi durmadan da alanların haberleri geliyor ama bize gelmedi diye.

melahatabla

Üye
Üye
banada verilmedi ..ben evde bakım maaşı alıyorum geçen yıl herkes müracaat etmeden vermişler ben müracaat ettikten sonra alabilmiştim ..herkese pandemide yardım kolileri gelmiş bana vermediler

ENGELLIYASAM

Üye
Üye
o Halil333 dene arkadaş buralar damı çok merak ediyorum ?
defalarca söyledik 1100 tl alan engelliler 2020 1 hazirandan sonra maaşa bağlananlar onlar hem faz 1 hemde 1100 tl aldı defalarca söyledik engelli olupta alanlar 2020 1 hazirandan sonra maaş bağlananlar.

1 hazirandan önce hem faz 1 ve 2022 maaşı alan engelliler bu 1100 tl alamıyor sadece

Son düzenleme:

osmaniye 80

Üye
Üye
Arkadaslar yan binanın altında PTT şubesi var o kadar kuyruk vardı ki bugün birde arkadaşımla konuştum dün komşuma ve bana getirdiler dedi geçen yıl 1. Fazda almıştı oda ne engellisi var ne biseyi ayrıca ptt ye gitmiştim indirimli fatura için diyor kimliğini verene bakıp çıkmış evde bekleyin dediler diyor valla cildirmamak elde deyil bu belirsizliğe ve haksızlığa

ENGELLIYASAM

Üye
Üye
Az önce e devlete baktıgımda gıda yardımı yansımıs sizlerede yansıdımı bu şimdi oldu acaba birden bire neden yansıdı
ggg.png

qxqxqx

Üye
Üye
Pandemi Sosyal Destek Programı Faz 1 ve Faz 2 ne demek
geçen sene ki mi bu
geçen sene aldığımız faz içindemi faz kaç?

AZAD21

Üye
Üye
Bende yok

Tekerlekli Sandalye