1100 TL Nakdi Yardım Yapılacak

Afyonlu Ömer

Üye
Üye
Ben gerçekten okuduklarıma şaşırıyorum benim eşim annesi dolayısıyla evde bakım maaşı alıyor yıllardır geçen sene biz bu 1000tl den faydalanmadık neden bilmiyorum 2022 maaşı almıyoruz annenin maaşı var bu kadar net konuşan arkadaşlar sizin şartlarınız neydi de bu ücretten faydalandınız yani bizde eksik bişey var sanırım bilemedim oyuzden bu sefer alırım diyemiyorum

Suffle

Üye
Üye
Ptt kartı olmayanlar maaş ve 1100 tl ücretini evde teslim alacak

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-03-01-30-06-1.png
    Screenshot_2021-05-03-01-30-06-1.png
    132.5 KB · Görüntüleme: 291

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Ben gerçekten okuduklarıma şaşırıyorum benim eşim annesi dolayısıyla evde bakım maaşı alıyor yıllardır geçen sene biz bu 1000tl den faydalanmadık neden bilmiyorum 2022 maaşı almıyoruz annenin maaşı var bu kadar net konuşan arkadaşlar sizin şartlarınız neydi de bu ücretten faydalandınız yani bizde eksik bişey var sanırım bilemedim oyuzden bu sefer alırım diyemiyorum
2022 maaşını alanlara ilk etapta veriyorlar ebm maaşı alanlara da verildi diye biliyorum ben ama 2. Veya 3. Fazda verildi başvuruyla verildi yani 2022 maaşı engelli aylığı olarak geçtiği için onlara ve yaşlılık maaşı alanlara verilecek simdi sizede verilirmi bilmem basvurmaniz lazim

qxqxqx

Üye
Üye
2022 maaşını alanlara ilk etapta veriyorlar ebm maaşı alanlara da verildi diye biliyorum ben ama 2. Veya 3. Fazda verildi başvuruyla verildi yani 2022 maaşı engelli aylığı olarak geçtiği için onlara ve yaşlılık maaşı alanlara verilecek simdi sizede verilirmi bilmem basvurmaniz lazim
almıştır unutmuşlardır her evde bakım maaşı alan aldı 500 bin kişiden söz ediyoruz
eğer alınmasaydı burası binlerce almadım diyenle dolardı
nadiren 3 kişi ancak çıkıyor onlarda aldıklarını unutoyorlar
ayrıca evden bir başkası yada yakınlardan 1000 tl aldıysa o şekilde verilmiyor
ya hesaba yatan 1000 tl i farketmiyorlar ya unuttular yada hanede başkası 1000 tl almış yakın akrabalardanb birisi
boşuna kafa bulandırmayın.

Rabia çalışkan

Üye
Üye
almıştır unutmuşlardır her evde bakım maaşı alan aldı 500 bin kişiden söz ediyoruz
ya hesaba yatan 1000 tl i farketmiyorlar ya unuttular yada hanede başkası 1000 tl almış yakın akrabalardanb birisi
Kardeş neden bu kadar mutsuzsun neden her söylenilen lafı bir tarafından anlayıp saçma bir şekilde cevapliyosun ki seninle muhatap olan kim o lafı sana mi söyledim bir kardeşim bisey sormuş bende bildiğim kadarıyla fikrimi beyan ettim sanane yani bundan senin kafan bulanmasin okumayiver çok biliyorsun madem seni ilgilendiren bir durum yok bir kac sacma sapan cevabini okudum ne kadar gereksiz bir kisiliksin ya editörler nerde ya bu kişi herkesi tersliyor herkese ters ters cevaplar veriyor bi uyari yapamaz misiniz acaba

qxqxqx

Üye
Üye
Kardeş neden bu kadar mutsuzsun neden her söylenilen lafı bir tarafından anlayıp saçma bir şekilde cevapliyosun ki seninle muhatap olan kim o lafı sana mi söyledim bir kardeşim bisey sormuş bende bildiğim kadarıyla fikrimi beyan ettim sanane yani bundan senin kafan bulanmasin okumayiver çok biliyorsun madem seni ilgilendiren bir durum yok bir kac sacma sapan cevabini okudum ne kadar gereksiz bir kisiliksin ya editörler nerde ya bu kişi herkesi tersliyor herkese ters ters cevaplar veriyor bi uyari yapamaz misiniz acaba
aksine çok mutluyum mutsuz olan sizlere tepki gösteriyorum.
kafa bulandırmayınıda senin cevabına değil senin cevap verdiğine dedim.
ne yani ebm alıyorum aldık yazmış kaç kişi herşeyde ortada geçen sene ortada bakanlık açıklaması ortada buna rağmen şaşırıyormuş
aldık diyenlere bu normalde ben kafa bulandırmayın dememmi anormal?
neredeyse aldık diyenleri hayır almadınız yalan söylüyorsunuz diyecek.

Afyonlu Ömer

Üye
Üye
Almıştır unutmuştur neya ordan bakınca salaga benziyoruz başvurduk almadık vernediler bu kadar net

qxqxqx

Üye
Üye
Almıştır unutmuştur neya ordan bakınca salaga benziyoruz başvurduk almadık vernediler bu kadar net
tamam siz doğru söylüyorsunuz yüzbinler ve bakan devlet yalan söylüyor engelli ve yakınlarına 1000 tl ödedik bu sefer 1100 ödenecek derken
ykaınlarından kasıt bakıcıları
bakın şöyle bir şey vardı sanırım
muhtaçlık kriteride olucaktı bu alamayanlar ona takılmıştır sanırım
moderator bunu yazarsa sorulara çözüm olur

Poyraz78

Üye
Üye
Geçen sene 1000 TL yardım parası almıştım.bakım maaşı alıyorum.ayni zamanda. şuan edevlette onaylandığı görünüyor.

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Benim etrafimda 2022 almayip ebm alan kişiler var onlarin bazilari gecen seneki parayi aldi ama almayan da oldu 2022 ayliklariyla yatiracakmis sydvakfina bi sorun isterseniz kardeşim
Geçen sene 1000 TL yardım parası almıştım.bakım maaşı alıyorum.ayni zamanda. şuan edevlette onaylandığı görünüyor.
Nerden goruntulediniz ben göremiyorum

edo24

Üye
Üye
e devlette nereden gördünüz bende merak ettim bizde süreç devam ediyor yazıyor hala

serbetcimehmet

Üye
Üye
mayis ayi bakim maaşlari e devlette güncellenmiş fahat pandemi yardim paralari görünmüyor

Poyraz78

Üye
Üye
Benim etrafimda 2022 almayip ebm alan kişiler var onlarin bazilari gecen seneki parayi aldi ama almayan da oldu 2022 ayliklariyla yatiracakmis sydvakfina bi sorun isterseniz kardeşim

Nerden goruntulediniz ben göremiyorum
Edevlette aile ve sos bakanlığa girdiğinizde sos yardım bölümü var orada şuan 30 Nisan'da başvuru yapılmış ve ödeme kapsam dışı yazıyor yani ödeme onaylanmış
Edevlette aile bakanlığı girin orada sosyal yardım bölümü var oradan çıkıyor

Ekli dosyalar

• _20210503_143954.JPG
    _20210503_143954.JPG
    97.5 KB · Görüntüleme: 328
  • _20210503_143954.JPG
    _20210503_143954.JPG
    97.5 KB · Görüntüleme: 318

qxqxqx

Üye
Üye
arkadaşım edevllette gözükmez bi rahat durun
geçen seneki gözükmedi
edevletin her yerine baktım geçen sene aldığımız gözükmedi
sadece ziraatte ptt den gleen şeklinde gözüküyor
neden edevlette yok diye bin tane soruldu yahu olmasın edevlette yazması şartmı aldığınız möaaşlar bile düne kadar edevlette yazmıyordu alıyodunuz dim
halen edevlette yazmadan yattığı oluyor
sonra tersliyo diyonuz
terslerim tabi

Rabia çalışkan

Üye
Üye
geçen seneki gözükmedi
neden edevlette yok diye bin tane soruldu yahu olmasın edevlette yazması şartmı aldığınız möaaşlar bile düne kadar edevlette yazmıyordu alıyodunuz dim
sonra tersliyo diyonuz
terslerim tabi
Bu sefer bende size katılıyorum e devlette bakmadığım yer kalmadi yardimla alakali hicbisey bulamadim geçen sene de böyle bisey gozukmemisti maaslar yatmaya başlayınca o da belli olur

Poyraz78

Üye
Üye
geçen seneki gözükmedi
sonra tersliyo diyonuz
terslerim tabi
Bu.ne.???? Terlesene.!! Yalan.mi. konuşuyorum foto attım... sos yardım bölümünde yazıyor. sende görünmüyorsa senin sorunun bilgi kirliliği yaratma.

emir_t1

Üye
Üye
Bu.ne.???? Terlesene.!! Yalan.mi. konuşuyorum foto attım... sos yardım bölümünde yazıyor. sende görünmüyorsa senin sorunun bilgi kirliliği yaratma.
Haklısın, dediğin elbette gerçek, fotolarda kanıtı.
Sadece herkeste bu bilgi çıkmıyor.
Bende de çıkmıyor mesela.
Ama maaşlara eklenir, o konuda sorun yok.
Yetkililerin açıkladığı tüm bilgiler açık.
Sadece maaş gününe kadar sabır etmek gerekir.
Hayırlısı...

Burak6060

Üye
Üye
Arkadaşlar yazılanları okudum hiçkimse tam bilgili değil umutla gözlüyor Ben direk yetkili birininden ögrendim geçen sene hesabına yatan herkes alacak merak etmeyin 5. den sonra hesaplara geçecek
Evde bakım maaşı alan farketmiyor geçen sene hesabına para yatanlara tekrar yatacak 5. den sonra en yetkili birine sordum başka laf söylemeyin

AZAD21

Üye
Üye
PTT müşteri hizmetlerini arayınız herkese verilmiyor ben sorgulattim 2022 maaşı tek verilecek

Tekerlekli Sandalye