1100 TL Nakdi Yardım Yapılacak

vatandaşş

Üye
Üye
Yaa ptt çalışanı ne bilecek Allah aşkına bizzat bakan derya yanık söyledi 2022 engelli aylığı ve yaşlı aylığı alanlara maaslariyla beraber yatirilacak 5 ile 10u arası dedi ben kendisinden duydum yani engelli aylığı alan herkes bu sosyal yardimla beraber çekecek parasini rahat olun bu yardim da e devlette falan gözükmüyor sıkıntıya düşmeyin
selamun aleyküm hayırlı cumalar ve ramazanlar rabia kardeşim kesin konuşup insanları ümit lendirmeyin boşuna az önce bankamatikten ağbimin maaşını çektim ama sadece maaşı yatmış e devletten kontrol ettim destek görünmüyor ayrıca bakanın açıklamasını iyi okuyun lütfen faz 1 ve 2 de yardım alan şimdi alamayacak diyor geçen sene bende almıştım bakıcı olarak ama şimdi malesef e devlette görünmüyor.

Malp

Üye
Üye
Öncelikle slm bu 1100 lirayı kim aldı kim alacak bilmiyorum ama binamızda oturan komşumuz kocasından evde bakım parası alıyor geçen sene verilen 1000 tl yardımı polis eve getirmişti bu sabah ta sosyal hizmet görevlileri 1100 lira getirdiler ve malesef gerçekten ihtiyaç sahibi de değiller

vatandaşş

Üye
Üye
Kaç gündür söylüyorum arkadaşlar kimse boş ümide kapılmasın diye hatta devletimizin bu dağıtımı daha adaletli yapmak adına sürekli maaş alan engelli yerine korona sebebiyle işini aşını kaybetmiş ailelere yardım edeceğini ama bazı dostlar hala inşa herkes alacak diyor. Bakın az önce çok şükür engelli maaşım bekçi ve görevli nezaretinde teslim edildi. Pandemi yardımı yok adamlar aynı soruyu duymaktan bıkmışlar. Arkadaşlar engelli maaşını alanlar Pandemi yardımı almayacak. Konuyu uzatmaya gerek yok herkese sevgiler saygılar hayırlı cumalar.
aynen az önce ağbimin maaşını çektim destek yok sadece maaş yatmış e devlette ne ağbim adına nede bakıcısı olarak benim adıma destek görünmüyor arkadaşlar bakanın açıklamasınıda iyi okuyun faz 1 ve 2 de yardım alan bu yardımdan fazdalanamayacakmış biz faz 1 de almıştık bilginize hayırlı cumalar ve ramazanlar cümleten

Polatt58

Üye
Üye
Arkadaşlar konu paranın verilip verilmemesi değil düzgün bir açıklama yapılmıyor sosyal yardım alan herkese ikramiye verilecek diye haber yapıyorlar herkes umutlanıyor bizde para alacağız diyor bir beklenti içine giriyorlar halbuki faz faz açıklama yapılmalı yani yardım yapıyoruz ama bir bölümüne devletin güçü olmayabilir dünyada salgın bir hastalık var bunları anlamayacak bir halk yok bizde deriz bizden daha çok ihtiyaç olana gitsin bu yardımlar ben diyorum. Ki ben bankalar borçluyum işim battı bir gelirim yok kiradayım mal varlığım yok diyorum sana yardım yok diyorlar neden yok bunu kime göre seçiyorsunuz hiçbir engelliye yada sosyal yardım alana bu yardım yok dense anlarım bir kesime var bir kesime yok deniyor kızdığımız nokta bu yoksa kimse zorla para istemiyor yada kimse babasının parasını vermiyor devlet hepimizin devleti arkadaş 15 20 defa yazıyoruz ihtiyaçım ız var ilgilenin ses yok yinede başkanımız herkese verecek bekleyin diyorlar neyse şu 10 gün içinde e devlete 100 150 defa girdim PTT kurum yazmaktan beynim döndü gülsekmi ağlasak mı anlamadım

Bynewlife47

Üye
Üye
Evde bakim aliyorum. Gecen sene faz 2 fax 3. Aldim. 1 saat oncede 1100 ptt memuru getirdi bilgilendirme

AZAD21

Üye
Üye
Bırakın yardımı normal maaşımı almış değilim ne gelen var ne giden

AZAD21

Üye
Üye
Ben 2022 maaşımı hâlâ alamadım PTT karta yansimamamis ne gelen var ne giden gelen olmasa süreç ne olur

edo24

Üye
Üye
Benim maş hayal oldu
maaşını kesin alırsın ama Allah bilir ne zaman bu ay herşeyi aynı anda vermeye kalktılar ellerine yüzlerine bulaştırdılar sayalım evde bakım maaşı emekli bayram ikramiyesi 2022 engelli maaşı yaşlı maaşı pandemi 1100 tl yardımı dahası da var onun için çorba oldu bu ay herşey beklemekten başka çare yok

AZAD21

Üye
Üye
Görevliler hafta sonu mesai yapiyorlarmi ben daha 2022 maaşımı almadım

Diyar2701

Üye
Üye
Arkadaşlar her kez ayri bisey söylüyor geçen sene faz 1 den destek alan çogu kişiye çikmiş ama bende dahil olmak uzere almadim e devlette de yok umudumuz kalmadı Azad bey haklı çiktı üzgünüm şansı olan aldı sans olmayan bakakaldı bir umutla dilerimki bize ve ihtiyacı olan herkes alsın.

Mine3

Üye
Üye
Arkadaşlar az önce ptt ye gittim iki engelli kardeşim var Geçen yıl 1. Fazda aldık ama o zaman 2022 vardı şimdi alamıyoruz sadece evde bakım var herikisinede baktırdım ptt den 1100 tl falan yok olsa görürlerdi sistemde galiba benim umudum tükendi malesef
Benimde engelli oğlumun 2022 maaşı kesildi bizede 1100 tl vermediler
Maaş kesilince sosyal güvenceleri ne oldu acaba kardeşleriniz

kayan42

Üye
Üye
azat ptt odemesinde senin ne yazıyor
1100 tl işi bitti alan aldı edevletde yoksa kimse umutlanmasın belki kurban bayramında kapanma olursa ozaman olabilir
sadece faz 1 den alanlara yok faz 2 faz 3 de alanların arasından secimiş busefer alanların genellikle işi sgortası olanlar bilginize bugun 4 tane sine şahid oldum

Son düzenleme:

kayan42

Üye
Üye
mine faz 1 den aldıysan bu yardım yok kardeş bidaha yardım olrsa belki
edevletinde 1100 gorunen varsa alır yoksa beklemesin hiç bukadar net
ben bugun sdy gittim adamlar içeri bile almıyor kapıya 2 tane polis dikmişler içeri almıyorlar vallahi

osmaniye 80

Üye
Üye

Maaş kesilince sosyal güvenceleri ne oldu acaba kardeşleriniz
Zaten maaşın kesildiğini görünce hemen sağlık güvencelerini sordum oda iptal olur dedi hemen mi dedim evet yeniden onun için ayrı başvuru yaparsan değerlendirilir dedi ama bir haftadır e devletten bakıyorum gelir testi sonucuna bir iptal olmadı henüz yasaklar bitsin bakalım ne olacak
Arkadaşlar bu arada 2 gün önce başvuru yaptım deneyelim dedim 1100 tl için az önce baktım sonuçlanmış kapsam dışı ( faz1 2 ) yazıyor yani olumsuz demek deyil mi bu cevap ?

Xxxkdxx

Üye
Üye
Ebm alıyorum daha önce hiç almadım 2 gün once başvurdum bende süreç devam ediyor çıkıyor. Şansa bakalım hayırlısı.

AZAD21

Üye
Üye
azat ptt odemesinde senin ne yazıyor
1100 tl işi bitti alan aldı edevletde yoksa kimse umutlanmasın belki kurban bayramında kapanma olursa ozaman olabilir
sadece faz 1 den alanlara yok faz 2 faz 3 de alanların arasından secimiş busefer alanların genellikle işi sgortası olanlar bilginize bugun 4 tane sine şahid oldum
Konuta ödeme yazıyor

Tekerlekli Sandalye