2011 Ağustos ayı evde bakım maaşı yatan iller?

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F

Fırtına

Guest
bugün/yarın, mersin ve yatmayan tüm il'lerimizin yatması dileği ile :)

ağustos ayı evde bakım parası yatan iller;

çanakkale
kırşehir
kırıkkale
şanlıurfa
uşak
bursa
balıkesir
edirne
samsun
erzurum
tekirdağ
konya
zonguldak
diyarbakır
aydın
osmaniye
kütahya

Slymn_SAHIN

Üye
Üye
Amin,,,, Fırtına hanım ben siz alıyorsunuz zannetmiştim ama bir kez daha tebrik ediyorum. almadığınız halde bu kadar insana yardımcı oluyorsunuz bilgilendiriyorsunuz.. gerçekten bravooo

F

Fırtına

Guest
sevgili arkadaşlarım; çok teşekkür ediyorum.. bu benim; sevgi ile yaptığım, insan'lık görevim.!!!

ibo

Üye
Üye
günaydınlar gene soracam dayanamadım antalyadan haberi olan varmı?

F

Fırtına

Guest
burak, ankara henüz yatmadı.. bu 444 00 00 numarayı arada bi arayın arkadaşlar..

F

Fırtına

Guest
selamlar flowers,
mersin den haber yok.. yattığına dair bilgi aldığımızda, yazacağımızdan şüphen olmasın.. dilerim; sen benden önce yazarsın.. ''mersin yatmıştır..'' diye :)

ağustos ayı evde bakım parası yatan iller;

çanakkale
kırşehir
kırıkkale
şanlıurfa
uşak
bursa
balıkesir
edirne
samsun
erzurum
tekirdağ
konya
zonguldak
diyarbakır
aydın
osmaniye
kütahya

Mavigece

Üye
Üye
Selamlar, öncelikle forumun yeni üyesi olarak, böyle bir ortamın oluşmasında emeği geçen herkese saygı ve selamlarımı sunuyorum.
Üye olmadan önce çok kez takip ettim ve sayın Fırtına hanım tüm forum sorunlarını sırtlanmış , gayet de güzel yönetiyor tebrik ederim,
Ben İstanbul,da ikamet ediyorum, eşimin iki kardeşi atipik psikoz teşhisiyle %80 özürlü, ve eşim onların bakıcısı olarak evde bakım maaşı alıcak, sanırım ilk maaş ağustos 31 de yatacak diye söylediler,
Merak ettiğim konu ise herkezin sorduğu gibi , İstanbul, da evde bakım maaşları yattı mı ? ortalama olarak genelde ayın kaçı gibi yatıyor, bilgi verirseniz sevinirim, herkeze iyigünler, hayırlı ramazanlar dilerim, Saygılar

F

Fırtına

Guest
Mavigece selamlar, hoşgeldin.. sitemiz ile ilgili hoş sözlerin için çok teşekkür ediyorum.. istanbul da henüz evde bakım maaşları yatmadı.. istanbul genelde, 23-27 tarihleri arasında yatıyor.. huzurlu günler, hayırlı ramazanlar diliyorum..

mabedim54

Üye
Üye
saat 12.30 da atm ye baktım sakarya yatmamıştı eğer alan goren varsa yazsın arkadaşlar :)

mabedim54

Üye
Üye
aynen geçen ay 18ınde yatmıştı galıba sanırım bı kaç gun daha sarkar

Aycan

Üye
Üye
galiba yine öyle olucak ama daha akşama var bakalım hayırlısı mabedim ben bu arada sakarya hendekten sen sakaryanın neresindensin ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye