2013 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

son_dem

Üye
Üye
bugünde yatacagını sanmıyorum yarın kurumdaki beyefendilerin .........lerinin keyfi gelecekte yatıracak bizde yarın akşam gece nin bilmem kaçında hesaplarda görücez inşaalah

Aynen nasıl olsa onlar bayramı yaptılar engellileri kim düşünür onların gözünde biz dilenci gibi görünüyoruz sanki babalarının parasını yiyoruz ama Allah bunun hesabını onlara sorar.

gülümse_hayata

Üye
Üye
2013 YILI AGUSTOS AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-) Samsun
2-) Ordu
3-) Ankara
4-) Tokat
5-) Denizli
6-) Aydın
7-) Balıkesir
:cool: Bartın
9-) Van
10-) Kırşehir
11-)Muğla
12-)Bilecik
13-)Afyonkarahisar
14-)Osmaniye
15-)Tekirdağ
16-)Kırıkkale
17-)Karabük
1:cool:diyarbakır
19-)Kahramanmaraş
20-)İstanbul
21-)Erzurum
22-)Kocaeli
23-)Sivas
24-)Edirne
25-)Uşak
26-)Zonguldak
27-)Bayburt
2:cool:Adıyaman
29-)Malatya

ilyaskirmanci

Üye
Üye
bursa çarşambadan önce hesaplara geçmeyecekmiş arkadaşlar bana öyle demişlerdi shçek' dan

samet_33

Üye
Üye
ben adana izmir bursa mersin ve antalyanın diger illerden daha önce yatacağını tahmin ediyorum

samet_33

Üye
Üye
..şimdi baktımda mersin yatmadı ...dikkat ettimde yatan illerin 29 tanesinden 23 tanesi nufusu 1 milyonun altında olan iller...istanbul ankara van kocaeli kahramanmaraş balikesir hariç

hastaadam

Üye
Üye
yanlışın var bursalı adam hyazmış çarşamba gecesi yatacakmış bursa

ahmet34

Üye
Üye
ben adana izmir bursa mersin ve antalyanın diger illerden daha önce yatacağını tahmin ediyorum
bir kaç ilin nüfusu çok olduğu halde yatıyorsa,o halde nüfus ihtimali azda olsa zayıf ihtimal,büyük şehirle alakalı durumsa o zaman izmirede yatması lazımdı
acaba izmir atatürkçü bir il diye biliniyor yada belediyeler chp diye olabilirmi,bunuda düşünmeden edemiyorum

KOZANLIM01

Üye
Üye
Bu ne ya arkadaşlar izmir ve bursadan başka il yok mu sadece sizmi madur sunuz yeter artik kac sayfa olmuş bursa izmir yattimi yatmadimi yatmayan bütün iller bekliyor.boşuna syfa kirliliği yapmayin bizde bekliyok ama yazdik mi hiç.neden: Bayramda yatmadi demekki zamaninda yatacak.yeter artik yani....

serap07

Üye
Aynen nasıl olsa onlar bayramı yaptılar engellileri kim düşünür onların gözünde biz dilenci gibi görünüyoruz sanki babalarının parasını yiyoruz ama Allah bunun hesabını onlara sorar.

işiniz gücünüz boş boş mesajlar yazıp hem forumu kirletmek hem hükümete laf etmek !! öncelikle bu hükümet öncesi engellilere kim değer veriyordu? bu maaşları kimin sayesinde alıyoruz? daha önce insanlar engelli yakınlarını anne babalarını dahi sokağa atıyordu.. bakım evlerinde hergün işkence görüntüleri yayınlanıyordu.. şimdi engelliye insan muamelesi yapılıyor aldığımız para asgari ücretliyle eş deger neredeyse.. yani asgari ücretli ile ev geçindiren çalışan bir insanla aynı parayı alıyoruz.. oysa bizler çalışmadan görevimiz olan yapmak zorunluluğumuz olan yakınlarımıza baktığımız için devlet bu yardımı yapıyor bizlere... bu sizlerin yaptığına nankörlük denir başkada bir şey denilmez... vay efenfim niçin bazı iller yattı bizimki yatmadı yok onlar mangal yapıyor !! her ay aynı şeyleri yazıyorsunuz sonuçta bu paralar her ay üç gün önce veya üç gün sonra yatıyor..bayramdan on gün önce alan iller dahi niçin bayramda yatmamış diye sitem ediyor.sizler o parayı bir ay idare etmeliydiniz. ve üstüne basa basa söylüyorum bu paraları kimse vermek zorunda degil!!! Allah razı olsun yardım için yapıyorlar ve dilenci olarak görmüyorlar lakin sizler burada kendinizi dilenci yerine koyuyorsunuz.. yok şeker alacak param yok vay geçen yıl ki elbiseyi ütüleyecegim diye ajitasyon yapanlara sormak isterim bu mesajları bilgisayar ile mi yazıyorsunuz yoksa bin liralık iphone telefonunuzla mı? bunları alacak paranız var ama eve şeker almaya mı paranız yok ? ve gerçekten mağdur durumda olan ama gururlu(kibirli demiyorum) haysiyetli olana zaten mahalle muhtarları ve çevredekiler bayramlık erzağınıda gönderiyor fitresi ilede destek oluyorlar...lütfen nankörlük yapmayın.. site sahiplerindende ricam bu konuda biraz duyarlı olun en azından bilinçlendirin konuyu siyasete dökmesinler sürekli yetkililere hakaretler ederek..bu türkiye cumhuriyeti 1923 yılında kuruldu ve o zamandan beri ülkede engelli var peki daha önce kim bu yardımları yaptı !! sadece yardımla kalmıyorlar denetliyorlarda.. bir dip not : o paralar şeker almak için verilmiyor bizlere(yani engellilerin bakımı için veriliyor) gerçek bir engellinin evde bayram şekeri var yok gibi bir endişesi olacağını sanmıyorum onun için burada gelip ajitasyon ile insanların beynini bulandırmayın

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen konuyu dagıtmayın ve tartışmaya yol açacak mesajlar yazmayınız herkes her lütfen birbirine saygılı davransın, yatan iller haricinde gereksiz eklemeler yapmayın istanbul yattı, bu kadar yazın yeterli haricinde mesajlarınızı düzeltmek veya silmek zorunda kalacagım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2013 YILI AGUSTOS AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)
1-) Samsun
2-) Ordu
3-) Ankara
4-) Tokat
5-) Denizli
6-) Aydın
7-) Balıkesir
:cool: Bartın
9-) Van
10-) Kırşehir
11-)Muğla
12-)Bilecik
13-)Afyonkarahisar
14-)Osmaniye
15-)Tekirdağ
16-)Kırıkkale
17-)Karabük
1:cool:diyarbakır
19-)Kahramanmaraş
20-)İstanbul
21-)Erzurum
22-)Kocaeli
23-)Sivas
24-)Edirne
25-)Uşak
26-)Zonguldak
27-)Bayburt
2:cool:Adıyaman
29-)Malatya

son_dem

Üye
Üye
Bursa bu gece yatma ihtimali varmı bilgisi olan arkadaşlar ???

hastaadam

Üye
Üye
Bi arkadaş pazartesi bursa yatacak dedi ama hazir olmuş olsaydi bayram öncesi yatardi zor gibi görünüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye