2013 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

papatyam

Üye
Üye
kütahya yatmıştır darısı bekleyenlerin başına

NurdanKocak

Üye
Üye
her ay aynı konular bıktık artık aynı kişilerın dogru yanliş yorumlarından yatan iller payaşılsın dedıkçe orası burası yattımı denılıyo bu kadar anlayışsız miletımız siteyle ilgilenen arkadaşlar bu tür yazıları rica edıyorum sılın benımkıde dahı sayfa kirliı başka bışey degil

bursa evde bakım aylıkları bu gece yatar diye tahmin ediyorum.çünkü bursa valisi sayın şahabettin harputlu yarın bursa dan ayrılıyor.tayini çıktığı için.bekleyip görelim....sabır....

GÜZEL ANAM

Üye
Üye
her ay aynı konular bıktık artık aynı kişilerın dogru yanliş yorumlarından yatan iller payaşılsın dedıkçe orası burası yattımı denılıyo bu kadar anlayışsız miletımız siteyle ilgilenen arkadaşlar bu tür yazıları rica edıyorum sılın benımkıde dahı sayfa kirliı başka bışey degil

nurdan hanım bir cvp yazmıştım size süperdi fakat o kadar uzun yazmışım ki sayfayı yenile yazısı çıktı bütün yazdıklarım silindi:) takılmayın böyle şeylere lütfen.şükür edin.üç beş arkadaş yazı yazmış diye sinirlerinizide bozmayın yazık.çünki onlar yine yazarlar ve zarasız bence sizin sinirleriniz laçka olur:)boş yani:)

NurdanKocak

Üye
Üye
şükrümü geirdıgımiçin sormuyrum yattımı dıye gözum goruyo çok şükür site yönetıcılerı yazıyo yatan llerımızı

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2013 YILI AGUSTOS AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)
1-) Samsun
2-) Ordu
3-) Ankara
4-) Tokat
5-) Denizli
6-) Aydın
7-) Balıkesir
:cool: Bartın
9-) Van
10-) Kırşehir
11-)Muğla
12-)Bilecik
13-)Afyonkarahisar
14-)Osmaniye
15-)Tekirdağ
16-)Kırıkkale
17-)Karabük
1:cool:diyarbakır
19-)Kahramanmaraş
20-)İstanbul
21-)Erzurum
22-)Kocaeli
23-)Sivas
24-)Edirne
25-)Uşak
26-)Zonguldak
27-)Bayburt
2:cool:Adıyaman
29-)Malatya
30-)Gümüşhane
31-)Kütahya

ahmet34

Üye
Üye
1 ay yatmadı diye strese giriliyor..bu maaşlara çok kaptırmayın
3 bilemedin 5 sene sonra bunlarda tamamen kaldırılabilir,hiç bir şey ömürboyu gitmez

samet_33

Üye
Üye
özürlüller konusunda kesin çözüm...herkesi malulen emekli etmeleridir.belki dersiniz bu durum imkansız masraflı olur.....hiçbir özürlünün şü an geleceği teminat altında değildir.yok bakım ücreti yok özürlü maaşı yok komür yardımı yok sosyal yardım..şimdi inanın daha fazla paraları gidiyor..şimdide özürler dururken özürlü bakıcılarına emeklilik fırsatı getiriyorlarmış. mesela benim annem 55 yaşında emekliliğe ne yapsın bu yaştan sonra ..inanın ben bu özürlü maaşını korkarak alıyorum..yarın sudan bi sebeple faizi ile tahsil edebilirler diye .hergün icralık özürlülere af çıkarıp duruyorlar..sıgorta primi yatırma fırsatımız bile yok...eski zihniyet özürlülleri yok sayıyordu..simdide fazla bir farkı yok..şimdide devlete dilenciyiz

runkli

Üye
Üye
bursadan bu gecede haber yok yarın geceye kaldı umutlar :(

katılıyorum arkadaş

gülümse_hayata

Üye
Üye
2013 YILI AGUSTOS AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)
1-) Samsun
2-) Ordu
3-) Ankara
4-) Tokat
5-) Denizli
6-) Aydın
7-) Balıkesir
:cool: Bartın
9-) Van
10-) Kırşehir
11-)Muğla
12-)Bilecik
13-)Afyonkarahisar
14-)Osmaniye
15-)Tekirdağ
16-)Kırıkkale
17-)Karabük
1:cool:diyarbakır
19-)Kahramanmaraş
20-)İstanbul
21-)Erzurum
22-)Kocaeli
23-)Sivas
24-)Edirne
25-)Uşak
26-)Zonguldak
27-)Bayburt
2:cool:Adıyaman
29-)Malatya
30-)Gümüşhane
31-)Kütahya

samet_33

Üye
Üye
mersinlillerde boş yere atm ye gitmesin 01.30 itibari ile maaşlar yatmadı

ecenurum

Üye
Üye

ıyı geceler herkese ben sureklı gırıp takıp edıyorum iller yattımı dıye bakıyorum yatmadıysa beklıyorum mutlaka yatacak neden kımse bekleyemıyo neden bu tartışmalar anlayamıyorum ben bende kızımdan alıyorum bakım maası ve bende kızımla beraber yasıyorum ve bu maasla gecınıyorum evım kıra ama sıtem etmıyorum sız sıtem edınce degnek degmıyo hemen yatmıyo heray her ilin yatış tarıhlerınde cok oynama olmuyo o tarıhe gore beklıyorum bende erken yatarsa suprız oluyo burda surası yattımı burası ne zaman yatacak yazmaya ınsanları sıkmaya kımsenın hakkı yok herkese para lazım ınanın bana cok daha lazım kadın basıma engellı kızımla gecınmeye calıısyorum ama kımseyı bunaltmaya hakkım yok 15inden sonra sıteye gırıyorm bakıyorm ıllere sakarya yattı denırse kesınleşınce gıdıyorum alıyorum paramı sızde artık bunu öğrensenız bu sekıolde yapsanızda kafaalrını şişirmesenız mılletın

zaman69

Üye
Üye
ıyı geceler herkese ben sureklı gırıp takıp edıyorum iller yattımı dıye bakıyorum yatmadıysa beklıyorum mutlaka yatacak neden kımse bekleyemıyo neden bu tartışmalar anlayamıyorum ben bende kızımdan alıyorum bakım maası ve bende kızımla beraber yasıyorum ve bu maasla gecınıyorum evım kıra ama sıtem etmıyorum sız sıtem edınce degnek degmıyo hemen yatmıyo heray her ilin yatış tarıhlerınde cok oynama olmuyo o tarıhe gore beklıyorum bende erken yatarsa suprız oluyo burda surası yattımı burası ne zaman yatacak yazmaya ınsanları sıkmaya kımsenın hakkı yok herkese para lazım ınanın bana cok daha lazım kadın basıma engellı kızımla gecınmeye calıısyorum ama kımseyı bunaltmaya hakkım yok 15inden sonra sıteye gırıyorm bakıyorm ıllere sakarya yattı denırse kesınleşınce gıdıyorum alıyorum paramı sızde artık bunu öğrensenız bu sekıolde yapsanızda kafaalrını şişirmesenız mılletın
cok doğru keşke herkes sizin gibi düşünse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye