2013 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

firatgg.gg

Üye
Üye
bursa maaşlar ayın 12'sinde pazartesi yatmış olacak

Son düzenleme:

sevimlikuş

Üye
Üye
arkadaşlar izmirden haber yok mu dahaa? Arkadaşlar atm yakin olanlar bir gidip baksin ?

yunus bozan

Üye
Üye
sevimlikuş ben gidip öğlen 3 gibi komşumuz bankanın önünden geçecekti bende gittim baktım yoktu yatmamış sanırım izmir 20 sine kaldı normal gününde yani sanmam 20 sinden önce yatacağını öğle tahmin ediyorum !

majirel

Üye
Üye
izmir ne alemde arkadaslar varmı parasını alan yoksa izmir zortladımı

majirel

Üye
Üye
yunus bugun itibarıyle varmı bı hareket hesaplarda baktınmı

sinandeniz

Üye
Üye
alan arkadaşlar mangalı yaktılar oh vallaha bizde zeytine devam cıkolata bile alamadık be
herkezin bayramı mübarek olsun arkadaşlar merağımı mazur görün anlayamadığım birşey var şimdi bakıyorum bir çok engelli arkadaşımız olsun aileleri olsun ağustos ayı evde bakım maaşlarının bayramdan önce verilmediği için madur olduklarını maddi sıkıntı çaktıklerini dile getirmiş tm allah hepimizin yardımcısı olsun bu paralarla geçimlerimizi sağlıyoruz ama şimdi yani daha temmuz ayını yeni alan illerdeki arkadaşlarımız dahi evde bakım maalarının bayram öncesi yatmamasından ötürü perişan olduklarını söylemiş e nasıl olur daha tammuzu yeni almışken ağustos verilmedi deiye şeker bile alınamamış yani mesela bende bu parayla hayatımı sürdürmeye çalışıyorum ve aldığım parayı 30 güne göre bölüyorum ve harcamalarmı buna göre yapıyorum sıkıntıda olmuyor bence devlete tşk bile etmek lazım bayramdan önce verilmediği için bazı illerin daha tammuz ayını alalı 10 gün olmuşken para kalmadığını söylüyorsak düşünün ki eylül ayında nasıl olurduk bekleki ay gelsin nerdeeee gelirmi eylül daha ağustosun başındayken alıpta doğal olarak paralar suyunu çekecekti bayramın vermiş olduğu gazlada kesin ki biterdi o paralar işte ozaman peri perişan olurduk dum allah devletimize zeval vermesin allahıma şükürler olsun en azından kesemizin dengesi parçalanmadı bayramdan sonra ilaç olucak verilmeyen illerin alacağı evde bakım maaşları :)

gülümse_hayata

Üye
Üye
2013 YILI AGUSTOS AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-) Samsun
2-) Ordu
3-) Ankara
4-) Tokat
5-) Denizli
6-) Aydın
7-) Balıkesir
:cool: Bartın
9-) Van
10-) Kırşehir
11-)Muğla
12-)Bilecik
13-)Afyonkarahisar
14-)Osmaniye
15-)Tekirdağ
16-)Kırıkkale
17-)Karabük
1:cool:diyarbakır
19-)Kahramanmaraş
20-)İstanbul
21-)Erzurum
22-)Kocaeli
23-)Sivas
24-)Edirne
25-)Uşak
26-)Zonguldak
27-)Bayburt
2:cool:Adıyaman
29-)Malatya

64lh629

Üye
Üye
herkezin bayramı mübarek olsun arkadaşlar merağımı mazur görün anlayamadığım birşey var şimdi bakıyorum bir çok engelli arkadaşımız olsun aileleri olsun ağustos ayı evde bakım maaşlarının bayramdan önce verilmediği için madur olduklarını maddi sıkıntı çaktıklerini dile getirmiş tm allah hepimizin yardımcısı olsun bu paralarla geçimlerimizi sağlıyoruz ama şimdi yani daha temmuz ayını yeni alan illerdeki arkadaşlarımız dahi evde bakım maalarının bayram öncesi yatmamasından ötürü perişan olduklarını söylemiş e nasıl olur daha tammuzu yeni almışken ağustos verilmedi deiye şeker bile alınamamış yani mesela bende bu parayla hayatımı sürdürmeye çalışıyorum ve aldığım parayı 30 güne göre bölüyorum ve harcamalarmı buna göre yapıyorum sıkıntıda olmuyor bence devlete tşk bile etmek lazım bayramdan önce verilmediği için bazı illerin daha tammuz ayını alalı 10 gün olmuşken para kalmadığını söylüyorsak düşünün ki eylül ayında nasıl olurduk bekleki ay gelsin nerdeeee gelirmi eylül daha ağustosun başındayken alıpta doğal olarak paralar suyunu çekecekti bayramın vermiş olduğu gazlada kesin ki biterdi o paralar işte ozaman peri perişan olurduk dum allah devletimize zeval vermesin allahıma şükürler olsun en azından kesemizin dengesi parçalanmadı bayramdan sonra ilaç olucak verilmeyen illerin alacağı evde bakım maaşları :)

KARDEŞİM BENDE SENİN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM BENİM HİSLERİMİ ANLATMIŞIN .ALLAH DEVLETE ZEVAL VERMESİN BEN 15-16 YIL ÖNCESİNİ BİLİRİM BU HAKLARIN 100'DE 1 İ YOKTU O GÜNLERİ BİLMEYEN arkş lar darılmasın ama biz engellilerin yaşadığı sıkıntıların bi nebzede olsa bu maaş la azaldığını biliyoruz ne yaplım bayram öncesi olmadıysa hayırlısı olsun (bu önce-sonra) kavgalısı nasılsa daha çok devam eder yapacak bişi yok malesef ilerdeki memurların çalışmalarından olduğunu düşünüyorum ...

orcunaral

Üye
Üye
mangal parası

sen kanserlemi ugraşıyosun ben beyin tümoruyum biliyomusun buna para mı dayanır 2 defa ameliyat oldum beynimden kemotarabi gordum sen gordunmu bu kadar yazı yazmaya kafan dayanıyo demek ki benim dayan mıyo sizler mangala devam edin

orcunaral

Üye
Üye
boyle madur paralarını butun üleklere oduyor siz biliyomusunuz isviçrede bakım aylıgı nekadar tam türklirasına gore 3.250 tl bilginiz varmı fransa nekadar 4000 tl cıvarı hollandada nekadar bilginiz varmı bizdeki raporlara gore bu rakamlar 2.900 tl civarı bizde nekadar 700 lira zor la oldu oda bizler engelliyız devletimize soz yok tabi atatürke hiç yok ama adalet nerde para verdimmi herkeze vereceksin vermedinmi kimseye vermiyeceksin bugun kaymakamlık gıda parası nekadar biliyomusunuz 150 tl oda 2 ayda bir şartlı egitim parası nekadar biliyomusunuz kıza 45 lira erkege 35 lira cevap sizlerin bundan sonra

serbetcimehmet

Üye
Üye
bu kadar il mi yattı bugüne kadar yoksa iletişim kopukluğundan bildirilmediğinden mi paylaşılamadı arkadaslar ?

magvali

Üye
ooooo bursalı kardeşlerim burdaymış inşaallah yatar bekliyoz boşuna olmasın barii iii geceler

gülümse_hayata

Üye
Üye
2013 YILI AGUSTOS AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-) Samsun
2-) Ordu
3-) Ankara
4-) Tokat
5-) Denizli
6-) Aydın
7-) Balıkesir
:cool: Bartın
9-) Van
10-) Kırşehir
11-)Muğla
12-)Bilecik
13-)Afyonkarahisar
14-)Osmaniye
15-)Tekirdağ
16-)Kırıkkale
17-)Karabük
1:cool:diyarbakır
19-)Kahramanmaraş
20-)İstanbul
21-)Erzurum
22-)Kocaeli
23-)Sivas
24-)Edirne
25-)Uşak
26-)Zonguldak
27-)Bayburt
2:cool:Adıyaman
29-)Malatya

majirel

Üye
Üye
izmir yatacakmı ne olacak bu gevur izmirin hallerı bayramda taklayı attırdılar bıze

son_dem

Üye
Üye
İnşallah başlar yatmaya hadi bursa bekliyoruz. Bursa'yı takip eden arkadaşlar varmı????

magvali

Üye
bugünde yatacagını sanmıyorum yarın kurumdaki beyefendilerin .........lerinin keyfi gelecekte yatıracak bizde yarın akşam gece nin bilmem kaçında hesaplarda görücez inşaalah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye