2013 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

son_dem

Üye
Üye
Arkadaşlar sürekli karşılıklı atışmalar yapıyorsunuz bırakın birbirinize yorumlar yapmayı birbirinizi içindeki olduğu durumdan dolayı eleştirmeyi, aç olanda tok olanda sizi ilgilendirmesin lütfen evde bakım maaşı yatan varsa söylesin haricinde sen şunu dedin ben bunu dedim olaylarından kaçınınız her ay kaç kişiyi banlamaktan sıkıldım bundan sonra karşılıklı gönderme yapanları yasaklayacağım bitti. Bu şekilde devam edilirse yasaklamaları attıracağım
Ya Mehmet bey boş bardak insanlar laf konuşuyorum diye sacmalıyo bu yüzden beni bamlasanda umrunda olmaz .

magvali

Üye
bayramdan önce yatıp yatmıyacagı stresi ve bayram sonu acaba yatacakmı geçmi kaldı stresi ile eger kimsenin kalbini kırdıysam özür diliyorum herkesten. allaha emanet olun

rukish

Üye
Üye
çok şükür şu bursa yattıda kurtulduk yavv bu neyy yaa yok yattımı yok yatmadımı bizde ADANA yı bekliyoruz ama sizin kadar sayfa kirliligi yapmıyoruz

adana 15 inde yatıyordu geçen zamanlarda yılbaşından sonra yani ocaktan beri 20 sini geçiyor sürekli onun için 15 inden sonra bi ihtimal 28 ine kadar yolu var

halil3333

Üye
Üye
ya beyler bayanlar yeterin boş boş yazmayı ya insan olana 1 defa saoylenır gereksiz şu boş konuşmaları bırakın şehriniz yattığından sadece yattı yazın sureklı aynı seylerı ıkıde bir yazıp sayfaları meşkul etmeyın ya editör ve yetkili kişiler bunları görmüyormusunuz siz ya ayıp ne bıcım insan ya bin defa soyluyoruz aynı adamlar sureklı hay bursasına töbe töbe :(::(

GÜZEL ANAM

Üye
Üye
Selam Arkadaşalr ben bursada oturuyorum.arada siteye girip yorumları okuya okuya son sayfadan geriye doğru bakıyorum.şimdide öyle yaptım ve bursa ilinin yattığını gördüm hiçte yorulmadım.yorulmadığım gibi yorumları okumakta hoşuma gitti her zamanki gibi:)inanıyorum sizinde hoşunuza gidiyordur.her açtığımda aynı sayfayı görmektense yani uleeen yine yatmamış aynı sayfa sayısı demektense birilerinin yazdıklarını okumak daha iyi bence.tabi bu yazılanlar kırmadan üzmeden olursa daha iyi:)yattımı yatmadımı diyen arkadaşları eleştirmek yerine daha başka konular olsa daha da iyi olucak hm zaman geçer hemde paranın yatmadığı insanları bu kadar üzmez:)

magvali

Üye
ya beyler bayanlar yeterin boş boş yazmayı ya insan olana 1 defa saoylenır gereksiz şu boş konuşmaları bırakın şehriniz yattığından sadece yattı yazın sureklı aynı seylerı ıkıde bir yazıp sayfaları meşkul etmeyın ya editör ve yetkili kişiler bunları görmüyormusunuz siz ya ayıp ne bıcım insan ya bin defa soyluyoruz aynı adamlar sureklı hay bursasına töbe töbe :(::(

allaha emanet ol halil3333

sinandeniz

Üye
Üye
heheehehehe :) şaka gibi ben 3 senedir üyeyim bu siteye 3 senedirde bu mevzular oluyor yattımı yatmadımı sensus sen konuş vs vs sataşmalar tartışmalar arkadaşlar sayfayı meşkul etmeyin sadece yatan iller yazsın onun dışında yazmayın yazısından kılavyeler bile yazmaktan bıktı ama saolsun arkadaşlar ısrarla yazmaya devam hemde en ateşlisinden :) yazmaya devam ediliyor !

güzel arkadaşlarım kardeşlerim abilerim ablaların lütfen bakın bu sitedeki herkezin kendine göre derdi sıkıntısı maduriyeti var bir insan diğer insandan üstün değildir burada herkezin kendine göre bir sıkıntısı var kimimizin maddi kimimizin manevi bunlara bağlı herkezde azda olsa stres var lütfen kimse kimseyi kırıp kimse kimseye sataşmasın hepimiz kardeş hepimiz arkadaşız en önemlisi bu sitede hepimiz kaderdaşız engelliyiz birbirimize sımsıkı kenetlenmeli hep birlikte birbirimizin hakkını savunup hakkımızı aramak için mücadele edelim zaten canımızı sıkan moralimizi bozan bize hayatı zehir etmeye çalışan çok kişi ve engeller var önümüzde birde bizengelliler birbirimizi kırarak neden bulunduğumuz durumu dahada kötüleştirelim lütfen biliyorumki hepiniz çok iyi insanlar çok kibar insanlarız sizden rica ediyorum SADECE YATAN İLLER YAZSSIN HADİ OLMADI BİRDE OLURDA BULUNDUĞU İLDE YETKİLİ AĞIZLARDAN EVDE BAKIM MAAŞININ YATACAĞI GÜNÜN KONUSUNDA BİR BİLGİ EDİNİR ONUDA YAZSIN YAZALIM AMA YATTIMI YATMADIMI DİYE SORMANIN NE KENDİNE NEDE KARŞINDAKİNE BİR KARI OLUPTA MAAŞLAR ERKEN YATMASINA YARDIMI OLMAZ

ben bakıyorum mesela a ili geçen ay 23 de almış saolsun o a ilindeki arkadaşlar veya b ilindeki arkadaşlar daha 23ne 10 gün var başlıyor sormaya of küf yapmaya neden yatmmadı nezaman yatacak vs vs ya neden devlet erken versin zaten devletimizden milletimizden allah bin kere razı olsun bu yardım yapılıyor bizlere ha tm bazı aylar üç ileri üç geri yatabiliyor erken yatarsa süpriz olur güzel olur ama daha ogün gelmeden yattımı yatmadımı demenin bir anlamı yok bayramdan önce şanslı iller yattı yatan illerdeki arkadaşlar güle güle ağız tadıyla harcamayı allah nasip etsin yatmayan illerde artık geçti gününden önce yatmaz yani mesela adana geçen ay 22 deyattı diye hatırlıyorum ben artık bu ayda bir ileri bir geri o gün veya dedim gibi bir öncesi bir sonrası günü yatacaktır neden ben kalkıpta sayfayı meşkul edipte sorayimki haksızmıyım güzel arkadaşlarım hepinizi saygıyla selamlar allahtan sağlıklı mutlu günler dilerim sağlıcakla kalın.

gülümse_hayata

Üye
Üye
2013 YILI AGUSTOS AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-) Samsun
2-) Ordu
3-) Ankara
4-) Tokat
5-) Denizli
6-) Aydın
7-) Balıkesir
:cool: Bartın
9-) Van
10-) Kırşehir
11-)Muğla
12-)Bilecik
13-)Afyonkarahisar
14-)Osmaniye
15-)Tekirdağ
16-)Kırıkkale
17-)Karabük
1:cool:diyarbakır
19-)Kahramanmaraş
20-)İstanbul
21-)Erzurum
22-)Kocaeli
23-)Sivas
24-)Edirne
25-)Uşak
26-)Zonguldak
27-)Bayburt
2:cool:Adıyaman
29-)Malatya
30-)Gümüşhane
31-)Kütahya
32-)düzce
33-)Bursa
34-)Kayseri
35-)Antalya

sudecik

Üye
Üye
arkadaşlar ş urfa haberiniz var mı ne zaman yatacak

gülümse_hayata

Üye
Üye
sudecik
Listemiz haricindeki illerden malesef bilgi yoktur. Oldukca listeye ekliyoruz takipte olunuz lütfen.

rukish

Üye
Üye
:D korkudan kimse yorum yazmamı olmuş sayfa sabahtan beri aynı güzel oluyordu tartışmaları okumak :D

Eğce

Üye
Üye
Yani izmir yatmadımı arkadaşlar..... Bir arkadaş için sorduydumda.....

maviş01

Üye
Üye
Adana siçagin kadar acimasiz çiktin yeterin yatirin artik sabrimiz kalmadi

gülümse_hayata

Üye
Üye
2013 YILI AGUSTOS AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-) Samsun
2-) Ordu
3-) Ankara
4-) Tokat
5-) Denizli
6-) Aydın
7-) Balıkesir
:cool: Bartın
9-) Van
10-) Kırşehir
11-)Muğla
12-)Bilecik
13-)Afyonkarahisar
14-)Osmaniye
15-)Tekirdağ
16-)Kırıkkale
17-)Karabük
1:cool:diyarbakır
19-)Kahramanmaraş
20-)İstanbul
21-)Erzurum
22-)Kocaeli
23-)Sivas
24-)Edirne
25-)Uşak
26-)Zonguldak
27-)Bayburt
2:cool:Adıyaman
29-)Malatya
30-)Gümüşhane
31-)Kütahya
32-)düzce
33-)Bursa
34-)Kayseri
35-)Antalya
36-)Sakarya

sinandeniz

Üye
Üye
adanalı engelli arkadaşlar biraz kurnaz galiba devlet neden erken yatırsın ki parayı 3 4 aydır 22 de yatıyor daha ayın 17 sabrımız kalmadı yatırın diyo adanalı hemşolarım :D sizi gidi siziii :D bırakın engelliye erken yatırmayı adamlar yıllarca çalışıp devlete prim yatırmış emeklilerin bile maaşlarını erken vermedi bize neden versin :)

auhu33

Üye
Üye
Kimse yazmıyor,,sürekli f5:)) forumdan takibe devam ..

magvali

Üye
bursa eylül ayı maaşları ne zaman yatar acaba?

:p :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye