2013 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

yuksek

Üye
Üye
Değerli arkadaşlar 00:50 itibari ile İstanbul için evde bakım aylıkları yatmamıştır.bilgilerinize

yuksek

Üye
Üye
İstanbul yatmıştır hayırlı olsun yarın mutfak tüpümüz değiştirebileceğim herkesin bayramı mübarek olsun saygılarımla

halil3333

Üye
Üye
harbican o senin paylaştığın belge sadece ankaralılar için geçerlidir genel olarak değil kardeşim tamam:)

tütün

Üye
Üye
teşekürler istanbullu arkadaşlarım bayramınız hepinizin mübarek olsun

okan2004

Üye
Üye
Helal olsun istanbul yatmis normalde Konya daha erken alirdi ama suan ses yok anlamadim gitti valla

mountaineer

Üye
Üye
herkesin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar büyüklerime,küçüklerime hürmet,sevgi saygı ile selamlıyorum. hayırlı bayramlar....

Kardeşim bu ne yaa konya bu bayramda bayramdan sonra yatarsa varya onlari arıçam ağzıma geleni soylicem bu ne ıstanbul bile yattı

efecem

Üye
Üye
sevgili arkadaşlar!

bu ay gerçekten erken yatacaksa izmire de vurur mu bu pıyango...şeker bayramındada oyle denmıstı ama olmadı...izmirden haberi olan lutfen cevap yazar mı ?

okan2004

Üye
Üye
Kardeşim bu ne yaa konya bu bayramda bayramdan sonra yatarsa varya onlari arıçam ağzıma geleni soylicem bu ne ıstanbul bile yattı

Aynen sen gibi düşünüyorum., adamlar salla 8 saati al maasini hesabi yapiyolar. Yarin da yatmazsa bayramdan sonra yatar bu sekilde de herkez mağdur olur. :-(

irem35

Üye
Üye
izmir pazartesi yatacak ben aradım kesin pazartesi

sivaslı58

Üye
Üye
SİVAS tan haber bekleyen arkadaşlar,
Shçek memuru evrakların hazır olduğunu,ilettiklerini büyük ihtimal bayram sonrası yatacağını,belki arefe günü olabileceğini ifade etmiştir.
Umarım tüm iller bayrama yatar.

naim

Üye
Üye
kocaelide yatmamış bilgisi olan arkadaş varmı?

sinandeniz

Üye
Üye
adana gavur memleketi geçen bayramda yatmadı bu bayramda ucuz etin yahnisi yavan olur dedikleri bu olsa gerek :((

VIP

Üye
Üye
Konya'yı aradım. Bayramdan önce yatırmaya çalıştıklarını yetişmesi halinde arefe günü hesaplara geçeceğini söylediler.

Tekerlekli Sandalye