2013 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hekimoğlu

Üye
Üye
bartın ili bakım maaşı yatmıştır.inşallah sizlerinde enkısa zamanda yatar.

hekimoğlu

Üye
Üye
aile sosyal politikalar il müdürlüklerin hiç sucları yok kuruma para gelmeyince çalışanların sucu ne üst alt ilişkileri var üst kurum vermeyince alt kurum beklemek zorunda yani halk herzaman geri planda herseyin hayırlısı .:(

bahar hatsever

Üye
Üye
hayır neye ısyan edıyorsunuz anlamıyorum sız bu maaşa goremı yaşıyorsunuz...

Evet ben evde 100/100 engelli hastama bakıyorum çalışma şansım yok ve ayrıca başka gelirimde yok doğal olarak bu paraya geçiniyorum sizin sıkıntınız yoksa ve geliriniz çoksa size tavsiyem gönüllü olarak maaşınızı kestirin o zaman

vefaa

Üye
Üye
aile sosyal politikalar il müdürlüklerin hiç sucları yok kuruma para gelmeyince çalışanların sucu ne üst alt ilişkileri var üst kurum vermeyince alt kurum beklemek zorunda yani halk herzaman geri planda herseyin hayırlısı .:(

bakanlığı arayın bakanlık gönderildi diyor.sosyal hizmetleri arayıp böyle söyledinmi dedikleri şu:istanbul ili yoğun olduğundan ve bizler bu hesapların ne kadar zor olduğunu bilmememizden kaynaklanıyormuş.yani para her ayın beşinden sonra gelirken bu arkadaşlar çok çalıştıkları halde 20 gün bu parayı ödeyemiyorlar.nedenide şuymuş:eleman yetersizliği ve ildeki engelli sayısı.bunlar tamamen işgüzar ben bunları çok denedim burada sırasıyla anlatırım ama sayfa yetmez

rememberMe

Üye
Üye
Insafsizlikla suçlayacağiniza önce bir araştirin ondan sonra eleştirin.
Anlaşilan iyilikten marazsiniz.
üyeliğimi sonlandiriyorum.
Kurumda çalışıyor olabilirsinizde. İnsanların eleştirme hakkı yok mu?
Siz yardım mı etmeye çalış Yoksa kurumun burada yetkili sözcüsümüsünüz ben anlamadım.
İnsanlar aldığı maaş aralığı 50 günleri bulunca hali ile eleştiricek.

Maaş almaları Şahısların imzalarına bakan bir durumdan elbette rahatsız olacak. Bu duruma siz neden güceniyorsunuz?

Kurumu eleştirmeyeceksin kimi eleştireceksin. Verilen hizmet 4 4lük mü.

Serdar45

Üye
Üye
MANİSA evde bakım maaşı yatmıştır.ALLAH devletimize, milletimize zeval vermesin...

bukalemun1976

Üye
Üye
aldığımız maaşlar bir önceki aya aittir eylülde ağustosun maaşın alırız sosyal hizmetler de ise her ay maaşı kesilenler ve yeni katılanların kayıt işlemleri olmakta birde ziyaretler oluyor tabiki bunlardaki aksaklıklar bize yansıyor. ben ilkmaaşım aldığımda 4 ay sorun yaşadım ve sosyal hizmetlilerdeki görevliler gibi gelip gidiyordum para geldikten hem sonra yatmadığın biliyorum.bir şehrin toplam parasın bir gecelik faizin hesaplayın arkadaşlar.....

Mavikelebek

Üye
Üye
Hesap aç dedilerse büyük olasılıkla olumludur benim maaşım 5 ay sonra bağlandı biraz daha sabredin

vefaa

Üye
Üye
üyeliğini sonladıran arkadaş bizlere sitem etme senin sitem ediceğin kişi sistemin ta kendisidir.sen nerede çalışıyorsun bilemem ama sana maaşını her ay 15 gün geç ödeseler ne yaparsın.ben sana söliyim grev yaparsın BALANCED arkadaşım

vefaa

Üye
Üye
Evet ben evde 100/100 engelli hastama bakıyorum çalışma şansım yok ve ayrıca başka gelirimde yok doğal olarak bu paraya geçiniyorum sizin sıkıntınız yoksa ve geliriniz çoksa size tavsiyem gönüllü olarak maaşınızı kestirin o zaman
yiğido adlı arkadaş bahar hatsever arkadaşın sorusuna cevap verirmisin.biranda ortadan kaybolma

vefaa

Üye
Üye
Insafsizlikla suçlayacağiniza önce bir araştirin ondan sonra eleştirin.
Anlaşilan iyilikten marazsiniz.
üyeliğimi sonlandiriyorum.
siz bunu bir iyilik olarak görürseniz tabiki bunlar yaşanır.AB yasalarına göre bu maaşlar her engelliye verildiği gibi muhtaçlık sınırıda aranmamaktadır şimdi diyeceksiniski ne alaka.alaka şu avrupalı sana diyorki engelliye muhtaçlık sınırı koymayacaksın engelliye engel çıkartmayacaksın ama teorik olan pratikte uygulanıyormu hayır.neden çünkü bu zihniyet bunun yasa ile alakalı değil kendi gönlünden kopan bir iyilik olarak görüyor.engelli yakını olarak bu memurların ayağına gidiyoruz adamın yüzüne bakmadan konuşuyorlar sanki cüzamlıymışız gibi.birileride çıkıp diyorki siz bu maaşama bakıyorsunuz.adama sormazlarmı engelli bu evde ne yiyor ne içiyor ihtiyaçları ne zaten çalışamıyor her bakımdan ihtiyaçları var tabiki bu para az ama ihtiyaçları var ve bu maaşla geçiniliyor.

bahar hatsever

Üye
Üye
Bu kadar ay buraya üyeyim ve kimseyi bugüne kadar insafsızlıkla suçlamadım fakat 55 gün bu par ile bi insan nasıl geçinir benim hastam yatalak ve ben hasta bezi kullanıyorum sizce bu para hangi birine yetecek ilacına mı bezine mi yoksa yemeğine mi?lütfen yargılarken birbirimize destek olalım köstek değil

hastaadam

Üye
Üye
Adana sosyal politikalar müdürümü

adana sosyal politikalar müdürümüzün araci sulama kanalaina uçmuş kendileri ağir yarali allahtan acil şifalar diliyoruz

manisa

Üye
Üye
Mrb arkaslar bi sorum olacak ilk maasimi alicam direk atm den cekebiliyormuyum yoksa ziraata gidip veznedenmi alicam

yuksek

Üye
Üye
siz bunu bir iyilik olarak görürseniz tabiki bunlar yaşanır.ab yasalarına göre bu maaşlar her engelliye verildiği gibi muhtaçlık sınırıda aranmamaktadır şimdi diyeceksiniski ne alaka.alaka şu avrupalı sana diyorki engelliye muhtaçlık sınırı koymayacaksın engelliye engel çıkartmayacaksın ama teorik olan pratikte uygulanıyormu hayır.neden çünkü bu zihniyet bunun yasa ile alakalı değil kendi gönlünden kopan bir iyilik olarak görüyor.engelli yakını olarak bu memurların ayağına gidiyoruz adamın yüzüne bakmadan konuşuyorlar sanki cüzamlıymışız gibi.birileride çıkıp diyorki siz bu maaşama bakıyorsunuz.adama sormazlarmı engelli bu evde ne yiyor ne içiyor ihtiyaçları ne zaten çalışamıyor her bakımdan ihtiyaçları var tabiki bu para az ama ihtiyaçları var ve bu maaşla geçiniliyor.

alkişliyorum

yuksek

Üye
Üye
üyeliğini sonladıran arkadaş bizlere sitem etme senin sitem ediceğin kişi sistemin ta kendisidir.sen nerede çalışıyorsun bilemem ama sana maaşını her ay 15 gün geç ödeseler ne yaparsın.ben sana söliyim grev yaparsın balanced arkadaşım

bravo başka söze gerek yok.

yiğido

Üye
Üye
neden farklı farklı yatıyo bazı yerlerde 730 bazılarında 680 oluyo

arkadaşlar merhaba ben ilk defa yazıyorum bu forma . sanırım ilk ve son olacak . Hollanda da çalışan ve hem Türk hem de Hollanda vatandaşı olan komşum 4 yıldır engelli. 4 yıldır 1 kere bile maaşı ayın 1 ini şaşmadıysa yazıklar olsun bu ülkeye .12 aydır bu maaşı alıyorum annem için ve 12 aydır 1 gün bile günü tutmadıysa yazıklar olsun ,adamlar 10 binlerce km öteden burada yaşayan adamı düşünüp 1 kere bile tık etmediler ise yazıklar olsun , bazıları 730 liraya ikramiye gibi seviniyorsa ve benim komşum benimle aynı apartmanda yaşadığı halde 4700 lira alıyorsa aylık yazıklar olsun , aynı bakkaldan alışveriş yaptığı halde aynı kasaptan et aldığımız (daha doğrusu onun alıp benim alamadığım et) halde aynı havayı soluduğumuz halde sadece 15 yıl Hollanda da çalıştığı için bu ayrıcalığa sahip oluyorsa ve benim annem 24 sene bu ülkede çalıştığı halde günü bile belli olmayan 730 lirayı alıyor ise benim ne sizlere ne kendine ne de devletimize diyecek lafım yok. sadece gülerim bu ülkenin haline .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye