2013 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

manisa

Üye
Üye
Arkadaşlar iller ve ilceleri aynı gun yatiyormu

DeeJay33

Üye
Üye
siz bunu bir iyilik olarak görürseniz tabiki bunlar yaşanır.AB yasalarına göre bu maaşlar her engelliye verildiği gibi muhtaçlık sınırıda aranmamaktadır şimdi diyeceksiniski ne alaka.alaka şu avrupalı sana diyorki engelliye muhtaçlık sınırı koymayacaksın engelliye engel çıkartmayacaksın ama teorik olan pratikte uygulanıyormu hayır.neden çünkü bu zihniyet bunun yasa ile alakalı değil kendi gönlünden kopan bir iyilik olarak görüyor.engelli yakını olarak bu memurların ayağına gidiyoruz adamın yüzüne bakmadan konuşuyorlar sanki cüzamlıymışız gibi.birileride çıkıp diyorki siz bu maaşama bakıyorsunuz.adama sormazlarmı engelli bu evde ne yiyor ne içiyor ihtiyaçları ne zaten çalışamıyor her bakımdan ihtiyaçları var tabiki bu para az ama ihtiyaçları var ve bu maaşla geçiniliyor.

Kardeş bu neden iyilik olarak algılanıyor biliyor musun ? Çünkü şimdiye kadar bu ülkeyi "yönetenler (!)" yetimin,fakirin,fukaranın hakkını yediklerinde bu engelli hakları da arada götürüyorlarmış haberimiz yokmuş..Bu nedenle böyle bir yasayı sanki yeni hükümet çıkarmış gibi algıladı milletimiz.. mevcut hükümet engelli yasasını tas tamam uyguladığında "iyilik" yapılıyormuş gibi bir hisse kapıldı herkes..özeti bu

sultan serçe

Üye
Üye
selam arkadaşlar bugün itibariyle ilk maaşı aldım :))))) istanbul

guncag

Üye
Üye
manisa yattı gidip cekebilirsiniz..ben 24.09.2013 saat 20.30da cektim..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2013 YILI EYLÜL AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-) Osmaniye
2-) Kırıkkale
3-) Tekirdağ
4-) Erzurum
5-) Muğla
6-) Bilecik
7-)Samsun
:cool:Bayburt
9-)Kastamonu
10)Kütahya
11-)Balıkesir
12-)Uşak
13-)Aydın
14-)Kırklareli
15-)Bursa
16-)Kocaeli
17-)Sivas
1:cool:Karabük
19-)Ankara
20-)Tokat
21-) Antalya
22-)Kırşehir
23-)Eskişehir
24-)Adıyaman
25-)Aksaray
26-)Zonguldak
27-)denizli
2:cool:düzce
29-)Kahramanmaraş
30-)diyarbakır
31-)Artvin
32-)Hatay
33-)Sakarya
34-)Yalova
35-)Mersin
36-)Konya
37-)Van
3:cool:Şanlıurfa
39-)Adana
40-)Bartın
41-)Manisa
42-)İstanbul
43-)İzmir

wolf1592

Üye
Üye
2013 YILI EYLÜL AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-) Osmaniye
2-) Kırıkkale
3-) Tekirdağ
4-) Erzurum
5-) Muğla
6-) Bilecik
7-)Samsun
:cool:Bayburt
9-)Kastamonu
10)Kütahya
11-)Balıkesir
12-)Uşak
13-)Aydın
14-)Kırklareli
15-)Bursa
16-)Kocaeli
17-)Sivas
1:cool:Karabük
19-)Ankara
20-)Tokat
21-) Antalya
22-)Kırşehir
23-)Eskişehir
24-)Adıyaman
25-)Aksaray
26-)Zonguldak
27-)denizli
2:cool:düzce
29-)Kahramanmaraş
30-)diyarbakır
31-)Artvin
32-)Hatay
33-)Sakarya
34-)Yalova
35-)Mersin
36-)Konya
37-)Van
3:cool:Şanlıurfa
39-)Adana
40-)Bartın
41-)Manisa
42-)İstanbul
43-)İzmir

Mavigece

Üye
Üye
Bu kadar ay buraya üyeyim ve kimseyi bugüne kadar insafsızlıkla suçlamadım fakat 55 gün bu par ile bi insan nasıl geçinir benim hastam yatalak ve ben hasta bezi kullanıyorum sizce bu para hangi birine yetecek ilacına mı bezine mi yoksa yemeğine mi?lütfen yargılarken birbirimize destek olalım köstek değil
efendim kusura bakmayın ama, 55 gündür para yatmadı diye boş yere feryat ediyorsunuz, çünkü normalde para her ay 25 ve 27 tarihlerinde yatıyor, ancak geçtiğimiz ay bayram nedeniyle çok erken yattı, , bu da demek oluyor ki siz 15 gün içinde iki adet maaş aldınız, o zaman neden isyan etmediniz, bir sonraki ay maaşın tekrar 25 inde yatacağını neden hesaplayıp iki maaşı birden harcadınız, siz boş boş isyan edeceğinize , sağı solu suçlayacağınıza önce kendinize çeki düzen veriniz, öyle ortalığı veryansın ederek hiçbiyere varamazsınız, şunu unutmayın ki bu maaşlar 25 ile 27 arasında kesin yatıyor, aksini kimse iddia etmesin,
Not: site yönetiminden bu mesajım için şimdiden özür dilerim , ancak bu mesajı yazma gereği hissettim, çünkü kimse kimseyle dalga geçmiyor, maaş alanlar bu maaşın nasıl hesaplanıp nasıl yatırılacağını bilmedikleri için boş boş feryat ediyor, Özür dilerim, Saygılar

osman yıldırım

Üye
Üye
kayseri ayın 20 sinde yattı kayseriden hiç haber çıkmıyor ben 20 sinde aldım bilginize

bahar hatsever

Üye
Üye
efendim kusura bakmayın ama, 55 gündür para yatmadı diye boş yere feryat ediyorsunuz, çünkü normalde para her ay 25 ve 27 tarihlerinde yatıyor, ancak geçtiğimiz ay bayram nedeniyle çok erken yattı, , bu da demek oluyor ki siz 15 gün içinde iki adet maaş aldınız, o zaman neden isyan etmediniz, bir sonraki ay maaşın tekrar 25 inde yatacağını neden hesaplayıp iki maaşı birden harcadınız, siz boş boş isyan edeceğinize , sağı solu suçlayacağınıza önce kendinize çeki düzen veriniz, öyle ortalığı veryansın ederek hiçbiyere varamazsınız, şunu unutmayın ki bu maaşlar 25 ile 27 arasında kesin yatıyor, aksini kimse iddia etmesin,
Not: site yönetiminden bu mesajım için şimdiden özür dilerim , ancak bu mesajı yazma gereği hissettim, çünkü kimse kimseyle dalga geçmiyor, maaş alanlar bu maaşın nasıl hesaplanıp nasıl yatırılacağını bilmedikleri için boş boş feryat ediyor, Özür dilerim, Saygılar

Sanırım dizinde geliriniz çok aynı tavsiyeyi sizede sunuyorum gönüllü olarak paranızı kestirebilirsiniz sîz sanırım engelli veya engelli yakını değil kurum çalışanısınız galiba yaranız varki herkes beni desteklerden tek muhalefet siz çıktınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye