2013 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kumru

Üye
Üye
efendim kusura bakmayın ama, 55 gündür para yatmadı diye boş yere feryat ediyorsunuz, çünkü normalde para her ay 25 ve 27 tarihlerinde yatıyor, ancak geçtiğimiz ay bayram nedeniyle çok erken yattı, , bu da demek oluyor ki siz 15 gün içinde iki adet maaş aldınız, o zaman neden isyan etmediniz, bir sonraki ay maaşın tekrar 25 inde yatacağını neden hesaplayıp iki maaşı birden harcadınız, siz boş boş isyan edeceğinize , sağı solu suçlayacağınıza önce kendinize çeki düzen veriniz, öyle ortalığı veryansın ederek hiçbiyere varamazsınız, şunu unutmayın ki bu maaşlar 25 ile 27 arasında kesin yatıyor, aksini kimse iddia etmesin,
Not: site yönetiminden bu mesajım için şimdiden özür dilerim , ancak bu mesajı yazma gereği hissettim, çünkü kimse kimseyle dalga geçmiyor, maaş alanlar bu maaşın nasıl hesaplanıp nasıl yatırılacağını bilmedikleri için boş boş feryat ediyor, Özür dilerim, Saygılar
mavigece size katılıyorum okadar güzel yazmışınızki ekleyecek birşey yok yüreğinize sağlık bahar hatsever herkes adına konuşmayın ben size katılmıyorum

bahar hatsever

Üye
Üye
Sizler gibiler olduğu sürece engelli ve engelli yakınları daha çok mağdur edilecektir yaşayıp görelim umarım sizinde bigün bu sitede sitem ettiğinizi görürüm ve size bu yazılanları hatırlatırım

sinan_1789

Üye
Üye
önce mavi gece güzel ve objektif yaklaşimindan dolayi teşekür ederim birinin artik şu bahar hatsevere durdurmasini rica ediyorum 43 sayfalik bölümü en az 5 sayfasini gereksiz kelimelerle boş olan çöp kovasini gereksiz ve anlamsiz kelimleriyle doldurduğu için kizginliğimi ona sunuyorum. Ve onun yüzünden balanced gibi kaliteli ve gerçekçi bir üyemizi kaybettiğimiz içinde üzgünüm ben 1,5 seneden beri üye olduğum bu sitede ilk defa yaziyorum ve sadece takip ediyorum ama artik benim de sabrim bahar hatsever yüzünden taşti . Sanki daha önce böyle bir para vardi sen önce allaha şükret sonrada devletine şimdi yöneticilerden ve arkadaşlardan özür diliyorum sizlerin değerli yorumlarini izleyerek sesiz çoğunliktan biri olarak sizleri takip edeceğim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar, yatan yatmayan illeri yazıp arkanıza yaslanarak sayfayı takip edin. Emin olun bu şekilde yapınca hem siz hemde site yönetimi daha rahat edecek. Gereksiz sataşmaların bugüne kadar bi allahın kuluna faydası olduğu görülmemiştir.

Mavigece

Üye
Üye
Sanırım dizinde geliriniz çok aynı tavsiyeyi sizede sunuyorum gönüllü olarak paranızı kestirebilirsiniz sîz sanırım engelli veya engelli yakını değil kurum çalışanısınız galiba yaranız varki herkes beni desteklerden tek muhalefet siz çıktınız

Amacım muhalefet olmak değil, elimden geldiğince sizi maaş konusunda aydınlatmak
Efendim hala ısrarla konuşarak forum kirliliği yapmaya ve konuştukça batıyorsunuz,
1.ağustos maaşını 07:08:2013 de aldınız.
2.temmuz maaşını 19:07:2013 de aldınız.
3.yani temmuz maaşını aldıktan hemen sonra (17 gün) ağustos aldınız. o zaman hiç sesiniz çıkmadı, parayı bol bulup yediniz, 17 günde iki maaş almak tatlı geldi, şimdi normale dönünce bas feryadı,
4. bunlar haricinde İstanbul bazen erken olabiliyor ayın 20 si gibi , ama hep 27 den önce yatıyor.
5.2011 den buyana ben de bakım maaşı alıyorum ama, ayın 25 inden önce foruma bile bakmıyorum, çünkü kendimi bu tarihe programlamışım, foruma baktığımda ya yatmış oluyor, ya da bir iki güne kadar yatıyor.
şimdi sizin bu feryadınıza dayanarak size soruyorum, sizin maaş almadığınız hiç bir ay oldu mu ? ( ki olmamıştır, forumda böyle mesajlarla vakit geçirdiğinizi düşünüyorum)
Ne size ne de başkasına ihtiyacınız yok veya var demiyorum, herkesin kendine göre sorunları, artıları , eksileri illaki vardır , ancak aldığınız bir maaşı bile şükredeceğinize isyan etmenizin alemi yok.
oturmuşsunuz pc başına forumda ahkam kesiyorsunuz, ama unutmayın , bırakın evinde pc olmayı gerçekten yiyecek ekmek bulamayan, oturacak koltuğu olmayan ihtiyaç sahibi insanlarımız var, onlar da bu maaştan yararlanıyor, sizin gibi pc den değil ayın 25 inden sonra bizzat bankaya giderek öğreniyor maaşın yatıp yatmadığını, maaşı aldığında da şükrediyor, çünkü bu zamanda 730 tl kazanmak her babayiğidin harcı değil, ben şahsen çok tanıyorum, 12 saat çalışıp 700 tl maaş alan işçileri.
siz de isyan edeceğinize, ona buna laf yetiştireceğinize, elinizi vicdanınıza koyun eleştirilerinizi öyle yapın, gerçekten ihtiyaç sahibiyseniz zaten ne demek istediğimi anlayacaksınız,
Sonuç olarak İstanbul yine her ay olduğu gibi bu ay da 25 i geçirmeden maaşları hesaba aktardı, size şahsi mesajım her ayın 25 inden önce maaş beklememeniz, kalın sağlıcakla, Saygılar

Mavikelebek

Üye
Üye
Sevgili arkadaşlar kurumumuz sadece maaş dağıtmıyor hastalara ve hasta bakıcılarına psikolojik destekte veriyor lütfen ondan da faydalanınız günlerdir bir çatışma içindesiniz gördüğüm kadarıyla sinirleriniz baya yıpranmış ve birbirinize sarmaya başlamışsınız bu psikolojik destek sizlere iyi gelecek ve kurumunuzdan aldığınız maaş sizleri mutlu edicek şükrediceksiniz size böyle bir maaş bağlandığı için

yagız27

Üye
Üye
Arkadaşlar bakimparasi deyişik gunlerde yatmasina bir care bulmak gerek site yonetici arkadaşimizda yardim istesek bakanligi email atsa olurmu

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu tartışmalara ne zaman son verilecek bilmiyorum ki al birini vur ötekine birde tartışma yaratanlara destekçiler çıktı hak veriyorum haklısınız iyi yazmışsınız .... falan vallahi bravo anlamıyorum sizi şurda bankaya gitmenizi magdur olmamanızı önlemek için ugraşıyoruz gerçekten formu çöplüge çeviriyorsunuz..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2013 YILI EYLÜL AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-) Osmaniye
2-) Kırıkkale
3-) Tekirdağ
4-) Erzurum
5-) Muğla
6-) Bilecik
7-)Samsun
:cool:Bayburt
9-)Kastamonu
10)Kütahya
11-)Balıkesir
12-)Uşak
13-)Aydın
14-)Kırklareli
15-)Bursa
16-)Kocaeli
17-)Sivas
1:cool:Karabük
19-)Ankara
20-)Tokat
21-) Antalya
22-)Kırşehir
23-)Eskişehir
24-)Adıyaman
25-)Aksaray
26-)Zonguldak
27-)denizli
2:cool:düzce
29-)Kahramanmaraş
30-)diyarbakır
31-)Artvin
32-)Hatay
33-)Sakarya
34-)Yalova
35-)Mersin
36-)Konya
37-)Van
3:cool:Şanlıurfa
39-)Adana
40-)Bartın
41-)Manisa
42-)İstanbul
43-)İzmir

Moderatörün son düzenlenenleri:

okatur

Üye
Üye
trabzonda 17 eylulde yattı mmaaşlar geç kaldım özür dilerim..

gülümse_hayata

Üye
Üye
En son yattı bilgisi aldığımız iller bilgileri bizlerle paylaşan herkeze teşekkür ederiz.

Trabzon
Gaziantep

gülümse_hayata

Üye
Üye
Malatyadan henüz bir bilgi malesef yok olması durumunda sitemizde paylaşılacaktır. Lütfen takipte olun .

r_ukiye

Üye
Üye
malatya malesef hala yatmamış durumunda ve neden bu kadar çok gecikti acaba ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye