2013 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5: Kırşehir
6:Erzurum
7:Sivas
8:Bilecik
9:Gümüşhane
10:Muğla
11:Tokat
12:Aydın
13:Bayburt
14:Kütahya
15:düzce
16:Bursa
17:Kahramanmaraş
18:Hatay
19:Van
20:Zonguldak
21:Mersin
22:Kocaeli
23:Antalya
24:Karabük
25:Şanlıurfa
26:Ordu
27:Giresun
28:Artvin
29:Bartın
30:İzmir
31:Adıyaman
32:Balıkesir
33:Konya
34:Uşak
35:Sakarya
36:Malatya

nozdonmez

Üye
Üye
bu yorumu tamamen taraflı görüp sadece şunu belirtmek istiyorum ... seçim zamanı şunu yapıcam bunu yapıcam diyen bir hükümetin şimdi yapmadığı şeylerden meshul tutulmaması kabul edilebilinen bir şey değil...söz ağızdan bir kere çıkar ve çıktığı gibi de yerine gelmek zorunda eğer ortada kandırmaca yoksa tabi...

r_ukiye

Üye
Üye
admin malatya c.tesi yatmıştı listede göremedim..

rememberMe

Üye
Üye
Aslında sorularınıza cevab vermek istemezdim ama cevablama gereği hissettim. ilk sorunuza cvb vermek gerekirse Şu maaşlar diye tabir ettiğiniz aslında her ay düzenli olarak ödenmesi gereken ( MAAŞ) deildir. Devletin veya devlet büyüklerinin yada duyarlı zengin iş adamlarının SOSYAL YARDIMLAŞMA adında her ay toplanarak bir havuzda toplanan para YARDIMI olduğu için ŞU MAAŞ diye tabir ettiğniz yardımlardan alıyoruz ben dahil olmak üzere. ikinci sorunuza gelince devlet bu konuda bildiğim kadarıyla bir çalışması olmuştu, şimdi ne durumdadır ne aşamadadır bilmiyorum ama yapmasalar dahi neden yapmıyolar diye sitem etmemiz doğru olmaz kanaatindeyim zira aldığımız yardım paraları ile birlikte devletimiz yeterince engelli vatandaşlarımıza ve yakınlarına duyarlı davrandığını düşünüyorum allah devletimize zeval vermesin.

1.si şu maaş yada bu maaş demenin Türkçe karşılığı. Bir şeyi yada nesneyi işaret etmektir. Kasıtlı olarak bir yere çekmenizi anlamak güç.
2.Si Devlete kimse zeval versin demiyoruz. Devlet zaten halk için vardır. Halk devlet için yoktur. Sanırım bu ayrımı iyi idrak edememişssiniz.
3.Sü Ben kendim için değil bir tanıdğımın ricası üzerine maaşları ve bu soruyu sordum.
4. sü ise Eğer birileri özellikle devlet kanalı ile siz birilerine bakıyor veya çalışıyor iseniz. Sigortalı olmanız gerekir.
Son olarak devletimiz bu paraları ihtiyacı olanlara sadaka olarak vermiyor görevini yapıyor ve vermek zorunda arkadaşım.

Millet burada dilenci değil!!! Bu alınan parada birilerine bedavadan verilen bir para değil. Harcanan, verilen bir emeğin karşılığıdır.

MERHABA

Üye
Üye
Diyarbakir 17:48 itibari ile 699 tl yatmiştir diyarbakirdan bakim ücreti alan arkadaşlar saçma sapan laflar etmeyiniz

by_akif

Üye
Üye
Evde bakım ücreti için başvuru yapmıştım heyet geldi hesap numarası istedi verdik 1 ay sonra size bi zarf gelecek dedi zarfta evde bakım ücretinden yararlanmanıza karar verirmiştir yazıyor zarf geldikten ne kadar süre sonra maaş yatıyor bagzı yerlerde zarf geldigi günden itibaren bakım ücreti işlemeye başlar yazıyor bilgisi olan varsa yardımcı olurmusunuz

mabedim54

Üye
Üye
Gülümse hayata Sakarya evde bakım maaşları 23:30 ıtıbarıyle yatmamıstır verılen bılgı yanlstır duzeltmenızı tavsıye ederım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sakaryadan başka arkadaşlardan da bilgi alalım sizde kişisel bir sıkıntımı var yoksa verilen yattı bilgisi yanlışmı ögrenelim ona göre düzelme yaparız mabedim, bazen örnegin ankara yattı deniliyor sonra bir arkadaşımızın yatmamış baktım diyor o kişi ilçede yada köyde olabiliyor yada maaşında ufak bir sorun oluşabiliyor.
Hasılı sakarya'da geçici olarak izlememiz altındadır en kısa sürede sakaryalı arkadaşlardan alacağımız bilgilerden sonra düzeltmeyi yapacağız

mabedim54

Üye
Üye
Mehmet bey haklısınız fakat forumu ınceledım gülümse hayata arkadasımız yazmış yattı dıye sanırım bu sitede admın ona sorarsak ıs çözülecek bence umarım bızım maasta bı alıntı yoktur ılgılendgnz ıcınde teşekkür ederm

aslanKral67

Üye
Üye
SAKARYA hala yatmadı henüz..akrabam hesabına baktı gece..maaş yatmamaıştır...bilgilerinize..

Nash

Üye
Üye
onaylandıktan sonra benim maaşı almam 2.5 ay sürdü ama ilden ile değişiyo tabi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye