2013 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

espana

Üye
Üye
hadi eskişehir yarın uyandıgımda sende guzel haber beklıyorummmmm

Hande

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar çok güzel bir forum oluşturmuşsunuz ilgilenen kişilere teşekkür ederim. Bir sorum olacaktı şubat ayının ortasında heyet geldi kontrol etti ertesi gün belgeler tamamlandı, hesap açmamızı istediler ve mayıs ayının sonunda ilk bakım ücreti hesabınıza yatar dediler...Diğer konuda arkadaşlardan bir tanesi onaylandı mektubu gönderiliyor demiş bize bu tarz bir şey gelmedi gelmesimi gerekiyor. Şehir İstanbul bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

yasminn

Üye
Üye
Sevgili Hande,

Hesap numarası istedilerse iş bitmiştir. Buradan takip edin, İstanbul maaşları yattığında sizde ilk maaşınızı alırsınız.

Hayırlı olsun...

mabedim54

Üye
Üye
Aslan kral bılgılendırmen ıcın teşekkürler bende bı an korktum bızım maasta mı bı sıkıntı oldu dıye hayırlı gclr

yasminn

Üye
Üye
Evde bakım ücreti için başvuru yapmıştım heyet geldi hesap numarası istedi verdik 1 ay sonra size bi zarf gelecek dedi zarfta evde bakım ücretinden yararlanmanıza karar verirmiştir yazıyor zarf geldikten ne kadar süre sonra maaş yatıyor bagzı yerlerde zarf geldigi günden itibaren bakım ücreti işlemeye başlar yazıyor bilgisi olan varsa yardımcı olurmusunuz

zarf ne zaman geldiyse maaş o ay yatar. yani geçen ay geldiyse şubat maaşınız hesabınızda olabilir. bu ay geldiyse mersin ilinde yatınca alırsınız sizde. evde bakımda toplu para almak yok çünkü işlemler bitiyor, hesap no istiyorlar ve o ay yatırıyorlar.

sosyal hizmetlerin işlemleri sgk'dan daha hızlı işliyor. hayırlı olsun

furkan bilgili

Üye
Üye
ankara 22 si ile 25 sosyal hızmetlerden dedıler hafta sonuna kadar yatacakmıs

ESOŞ

Üye
Üye
sakarya merkezden dünden beri bankamatiklere gece dahil ve bu sabah 07.00 da baktım yatmadı, alan varsa paylaşalım

yasminn

Üye
Üye
arkadaşlar az önce bahçelievler sosyal hizmetlere gittim. bir çok ilde yatmasına rağmen istanbul hep geç yatıyor diye isyan ettim. ankarayı arayın, herkes arasın ne kadar çok kişi ararsa o kadar faydası olur dedi yetkili bayan.

0312 705 80 25 ilgili birimin numarası cevap alamazsanız 0312 705 40 00

lütfen tüm istanbuldaki arkadaşlar arasınlar. hatta yakınlarımızda arasın. çözüm üreteceğimize eminim

efectt72

Üye
Üye
arkadaşlar az önce bahçelievler sosyal hizmetlere gittim. bir çok ilde yatmasına rağmen istanbul hep geç yatıyor diye isyan ettim. ankarayı arayın, herkes arasın ne kadar çok kişi ararsa o kadar faydası olur dedi yetkili bayan.

lütfen tüm istanbuldaki arkadaşlar arasınlar. hatta yakınlarımızda arasın. çözüm üreteceğimize eminim
bu ay ne zaman yatacağını söylemediler mi yasmin hanım

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5: Kırşehir
6:Erzurum
7:Sivas
8:Bilecik
9:Gümüşhane
10:Muğla
11:Tokat
12:Aydın
13:Bayburt
14:Kütahya
15:düzce
16:Bursa
17:Kahramanmaraş
18:Hatay
19:Van
20:Zonguldak
21:Mersin
22:Kocaeli
23:Antalya
24:Karabük
25:Şanlıurfa
26:Ordu
27:Giresun
28:Artvin
29:Bartın
30:İzmir
31:Adıyaman
32:Balıkesir
33:Konya
34:Uşak
35:Malatya
36:diyarbakır
37:Kayseri

Arkadaşlar Sakarya ili hakkında bana yattı bilgisi verilmesinin asılsız olduğu ortaya çıkmasından dolayı listemizden Sakaryayı çıkartmış bulunuyorum mabedim54 uyarın için teşekkür ederim sayende Sakaryanın yatmadığını anlamış olduk ayrıca yatmamış bir ili emin olmadan listeye eklediğim için hepinizden özür dilerim

Saygılar.

ESOŞ

Üye
Üye
Sakarya sosyal hizmetler bakim ücretlerinin başvuru evreklarinin bitirilememesi sebebiyle geleceğini ve cuma günü yatacağini belirtti

hiloş

Üye
Üye

bari sorsaydın buay kaçında yatar diye :)

ESOŞ

Üye
Üye
Ankarayi da aradim 0312 705 53 49 şikayet dilekçesi yazip faxlayin dediler. Illerdeki sosyal hizmetlerin işlerini zamaninda tamamlayamadiklari için ankaraya geç bildirimde bulunuyorlarmiş , o yüzden ücretler gecikiyormuş.

efectt72

Üye
Üye
bu ülkede zaten öyle ya herkes haklı ya herkes suçlu tek mağdur vatandaş:)

efectt72

Üye
Üye
istanbul daha yatmamış şimdi baktım.sosyal hizmetlerle konuşanlar hiç sormadılarmı ne zaman yatar istanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye