2013 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasminn

Üye
Üye
ya arkadaşlar ayıp olmuyor mu ta oraya kadar gitmiş birine "sordunmu bu ay kaçında yatacakmış" diye sormak. elinizde telefon yok mu? arayıp sorsanıza kendiniz, bir çok kişiyi mağdur ettiklerini anlasınlar. onlarda bizler gibi insan... sabırları olan, tacizlerden sıkılan, isyan etmeyi bilen memurlar konuştuğumuz, yanına gittiğimiz adamlar. "artık şu telefonlardan işimizi yapamıyoruz" diye düşünürlerse emin olun birilerine dert yanarlar en azından belki 3-5 gün erken girer paramız cebimize.

miyopati54

Üye
Üye
beklemek

merhaba.her ay defalarca siteden kontrol etmekten,defalarca ailemden birilerini bankaya göndermekten, defalarca strese girmekten usandım artık.bizlere bu aylıkları bağlayarak ele güne muhtaç olmaktan kurtaran herkese çok teşekkür ederiz.allah razı olsun.lütfen bir yetkili artık bizi duysun sadece tek bişi istiyorum.belli bir gün de yatsın artık.yeter yaaaa.

Son düzenleme:

hiloş

Üye
Üye
an'ı kurtaralım diyorsunuz yani. sordum merak etmeyin pazartesiye kadar yatar dediler.
anı kurtaralım demıyoruz siz gdip sosyal hizmetlere sorabılırsınız ama oraya gıdıp soramayacak insanlar tanıyorum ayrıca mesajlarınızda telefon edin yazmışsın nerden biliyorsun telefon edılmedıgını bu ülkede tek umursayan insan senmisin birilerini yargılamadan önce uslubuna dikkat et.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar rica ediyorum gerginlik yaratmayın devam edilmemesini rica ediyorum.

mert06

Üye
Üye
Ankara yatti diyorlar ama baktim yok tekrar aradim 5 ten sonra aktif olacak diyorlar

ramke84

Üye
Üye
Denizli 14:30 itibari ile yatmiştir.

yasminn

Üye
Üye
mehmet bey pardon ama benim "bu ülkede tek umursayan insan senmisin" diye yazan birine cevap mı verdim ? o mesajı okudum, cevap verme gereği bile hissetmeden diğer forumları karıştırmaya devam ettim. ben gidip orda konuşun demedim zira benimde geçen yıl oraya bizzat gidebilmem imkansızdı, şu an bir yerlere derdimi anlatmaya çok zor şartlarla gidip görüşüyorum. ben sadece herkesin aramasının doğru olacağını düşündüğüm için numaraları verdim.

mesajımı sileceğinizi söyleyerek kırıcı bir ithamda bulunmuşsunuz, lütfen mesajlarımı baştan sona okuyun, "seviyesiz" bir mesaj görürseniz isterseniz üyeliğimide silebilirsiniz

saygılar

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar burda birbirinize karşı hakaret kırıcı sözler sarfetmenize izin veremem haklı olarak uyarmak durumundayım, forumun ve içeriğin düzenli olması için bunu yapmam gerekiyor ayrıca burda kimse kimseyi eleştirmesin isteyen telefon açar bir yol arar isteyen aramaz siteyi takip eder kimse kimseye sen neden böyle yapıyorsunda neden şunu yapmıyorsun diyemez herkes lütfen birbirini itham etmeden paylaşımda bulunsun.

efectt72

Üye
Üye
ya arkadaşlar ayıp olmuyor mu ta oraya kadar gitmiş birine "sordunmu bu ay kaçında yatacakmış" diye sormak. elinizde telefon yok mu? arayıp sorsanıza kendiniz, bir çok kişiyi mağdur ettiklerini anlasınlar. onlarda bizler gibi insan... sabırları olan, tacizlerden sıkılan, isyan etmeyi bilen memurlar konuştuğumuz, yanına gittiğimiz adamlar. "artık şu telefonlardan işimizi yapamıyoruz" diye düşünürlerse emin olun birilerine dert yanarlar en azından belki 3-5 gün erken girer paramız cebimize.
yasmin hanım şahsım adına özür dilerim sizden ben farklı bir anlam taşımadan tamamen iyi niyetli sordunuz mu diye sordum.başka bir amacım yoktu tekrar özür dilerim vede haklısınız bari sorsaydın biraz emrivaki kaçıyor ama ben öyle demedim yazdıklarımı tekrar okuyabilirsiniz.

cagla

Üye
Üye
mevlam hepimizin yar ve yardimcisi olsun

tulin

Üye
Üye
ankara yattı gözümüz aydın şimdi çektim...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5: Kırşehir
6:Erzurum
7:Sivas
8:Bilecik
9:Gümüşhane
10:Muğla
11:Tokat
12:Aydın
13:Bayburt
14:Kütahya
15:düzce
16:Bursa
17:Kahramanmaraş
18:Hatay
19:Van
20:Zonguldak
21:Mersin
22:Kocaeli
23:Antalya
24:Karabük
25:Şanlıurfa
26:Ordu
27:Giresun
28:Artvin
29:Bartın
30:İzmir
31:Adıyaman
32:Balıkesir
33:Konya
34:Uşak
35:Malatya
36:diyarbakır
37:Kayseri
38:Eskişehir
39:denizli
40:Ankara

fthhy

Üye
Üye
arkadaşlar hatay antakya yatmış az önce çektim

FIRRO

Üye
Üye
bende ankara dayım bizim bakım maaşı yatmamış

yasminn

Üye
Üye
yasmin hanım şahsım adına özür dilerim sizden ben farklı bir anlam taşımadan tamamen iyi niyetli sordunuz mu diye sordum.başka bir amacım yoktu tekrar özür dilerim vede haklısınız bari sorsaydın biraz emrivaki kaçıyor ama ben öyle demedim yazdıklarımı tekrar okuyabilirsiniz.

estağfirullah arkadaşım önemli değil. kapatalım konuyu boşver, hem bak ankaradaki memur "bizde illerin aynı zamanda yatması için çalışmalar yapıyoruz" dedi. inşallah oyalamak için söylememiştir. bu sitedeki en önemli forumun gereksiz yere meşgul edilmesinde taraf olduğum için ben özür dilerim.

bahar hatsever

Üye
Üye
İstanbuldan hala ses yok mu arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye