2013 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KOZANLIM01

Üye
Üye
Bu ne arkadaşlar istanbuldan başka parayi bekleyen il yok mu da devamli laf kalabaliği yapiyonuz biz neden sormuyoruz adana ne zaman diye belli günü var.sayfa kirliliği yapmayin.

isteyin_yeter

Üye
Üye
bende bursadayım bu ay ilk maaşımız yatacak bana 15' den sonra takip edin bankadan denildi ama halen yatmadı gözüküyor bilgisi olan varmı acaba?

emre0101

Üye
kozanlı madem biliyorsun adananın günü ne zaman bilgilendir bizi

BALANCED

Üye
Üye
İSTANBUL İÇİN 2013 yili nisan ayi evde bakim maaşlari 27 mayis 2013 günü yatacaktir. Bu kesin bilgidir. Bu tarihten önce bankaya gitmeyiniz.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5: Kırşehir
6:Erzurum
7:Sivas
8:Bilecik
9:Gümüşhane
10:Muğla
11:Tokat
12:Aydın
13:Bayburt
14:Kütahya
15:düzce
16:Bursa
17:Kahramanmaraş
18:Hatay
19:Van
20:Zonguldak
21:Mersin
22:Kocaeli
23:Antalya
24:Karabük
25:Şanlıurfa
26:Ordu
27:Giresun
28:Artvin
29:Bartın
30:İzmir
31:Adıyaman
32:Balıkesir
33:Konya
34:Uşak
35:Malatya
36:diyarbakır
37:Kayseri
38:Eskişehir
39:denizli
40:Ankara
41:Hatay
42:Afyonkarahisar

seher_oğluşum

Üye
Üye
İSTANBUL İÇİN 2013 yili nisan ayi evde bakim maaşlari 27 mayis 2013 günü yataca

bu bilgiyi neye dayanarak veriyosunuz acıklarmısınız .

rememberMe

Üye
Üye
İSTANBUL İÇİN 2013 yili nisan ayi evde bakim maaşlari 27 mayis 2013 günü yatacaktir. Bu kesin bilgidir. Bu tarihten önce bankaya gitmeyiniz.

Bu işi yapıyorum derken ? Heraalde maaşların ne zaman dağıtılacağına sen karar veriyorsun. Banka talimatlarınada sen karar veriyorsun Bir iyilik yapta bugün imzala şunları dostum olmaz mı? Çocukmu kandırıyorsun sen

BALANCED

Üye
Üye
bu işi yapıyorum derken ? Heraalde maaşların ne zaman dağıtılacağına sen karar veriyorsun. Banka talimatlarınada sen karar veriyorsun bir iyilik yapta bugün imzala şunları dostum olmaz mı? çocukmu kandırıyorsun sen

yardimda bulunayim , boşa bankaya gitmeyin diye çabaladim ,
ama anladim ki nafileee

bakin kendinize iyii

hiloş

Üye
Üye
bu işi yapan biri olarak veriyorum. Sitede yanliş bilgi verdikleri için düzeltme adina üye oldum.
BU İŞİ YAPAN BİRİ OLARAK, NEDEN MİLLETE YANLIŞ BİLGİ VERİLDİGİNİ VE İNSANLARLA DALGA GEÇİLDİĞİNİ DE AÇIKLARMISINIZ iyi günler

BALANCED

Üye
Üye
bu işi yapan biri olarak, neden millete yanliş bilgi verildigini ve insanlarla dalga geçildiğini de açiklarmisiniz iyi günler

arkadaşlar bana kurumu arayan bir vatandaş bu sitede yanliş bilgi verildiğini söylede bende yanliş bilgileri düzelteyim diye üye oldum. Boşuna gitmeyin bankaya doğru bilgiyi vereyim dedim. Yanlişmi yaptik ?
Insanlarla dalga geçildiği konusuda benle alakali birşey değil ?
Ilk aydan şevkimizi kirmayin lütfen ,
kal sağlicakla ,

rememberMe

Üye
Üye
arkadaşlar bana kurumu arayan bir vatandaş bu sitede yanliş bilgi verildiğini söylede bende yanliş bilgileri düzelteyim diye üye oldum. Boşuna gitmeyin bankaya doğru bilgiyi vereyim dedim. Yanlişmi yaptik ?
Insanlarla dalga geçildiği konusuda benle alakali birşey değil ?
Ilk aydan şevkimizi kirmayin lütfen ,
kal sağlicakla ,

Önce diyorsunki ; (kurum çalışanı gibi) "bu işi yapan biri olarak bilgi veriyorum." diyorsun . Sanki Sosyal Hizmetler genel Müdürü gibi " Bankaya paralar 27 mayısta yatacak 27 mayıstan önce bankaya gitmeyin diyorsun"
Kendini kurum içinden biri gibi gösteriyorsun.

Daha sonra ise U Dönüşü ile diyorsunki; "arkadaşlar bana kurumu arayan bir vatandaş bu sitede yanliş bilgi verildiğini söyledi" diyorsun.

gececi01

Üye
Üye
bu bilgiyi neye dayanarak veriyosunuz acıklarmısınız .

kardeşim burası benim pisikolojimi bozmaya başladı adam 27 si demiş 3 sonra yatsa nolur önce yatsa nolur 3 gün sonra zaten ayın sonu illaki yatacak yatmazsa ihtilal olur daha bu işi neye dayamak istiyorsunuz ben hergün burayı okuyan bilgi alan biriyim ve özellikle yazmıyorum biliyorumki adana 25 veya 26 sında yatcak allah aşkına susun bekleyelim

hayatyasak

Üye
Üye
Arkadaşlar adana da
25 de yatmasa 27 de kesin yatar ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye