2013 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seher_oğluşum

Üye
Üye
bukadar insanın ahını alıyolar ne olur sanki yatırsalarda bu kadar insanda rahatlasa

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5: Kırşehir
6:Erzurum
7:Sivas
8:Bilecik
9:Gümüşhane
10:Muğla
11:Tokat
12:Aydın
13:Bayburt
14:Kütahya
15:düzce
16:Bursa
17:Kahramanmaraş
18:Hatay
19:Van
20:Zonguldak
21:Mersin
22:Kocaeli
23:Antalya
24:Karabük
25:Şanlıurfa
26:Ordu
27:Giresun
28:Artvin
29:Bartın
30:İzmir
31:Adıyaman
32:Balıkesir
33:Konya
34:Uşak
35:Malatya
36:diyarbakır
37:Kayseri
38:Eskişehir
39:denizli
40:Ankara
41:Hatay
42:Afyonkarahisar
43:Karaman

ekselans47

Üye
Üye
15 şinde yatan adana neden 25 şine getirdiler anlamış değilim allah bizlere iyi sabır vermiş

sürgün

ne kadar pisliğe bulaşmış insan varsa adanaya sürgün edilmiş adana öyle bir bozuk memleket olduki hangi tek bu değil hangi devlet sektörü çalışanı varsa özel olsun istersen doğru insanlarla karşılaşmadım bankasından tut kaymakamlık hangi memura ulaşsam yok yok işte zorlamaya gerek yok adam yok adliyesine kadar seçilmiş gönderilmiş ayrı çocuklarımla ayrı evde yaşadığım halde geçimimi kendim karşıladığım halde gelen memur baban ne kadar kazanıyor ne kadar alıyor benimi sorguluyon babamımı sinirlenince vaz geçiyor demekki madur insanları maduriyete sokana prim veriliyor yada bir rant kurulmuş fakir kesimlerin üzerinden geçiniliyor hepsinin allah belasını versin ne sistemi ne düzeni toplanan yardımsa aynı yere aynı noktaya atılıyor aynı zamanda tek tuşla dağıtılır hangi çağda yaşıyoruz dersek kafamız almaz çünkü ne kadar soyarım ne kadar ben kazanırım mantığı kendin için masuma acımıyacaksın düşüncesi ELİMDE OLSA ADANA DEĞİL TÜRK VATANDAŞI OLMAM O DURUMA GETİRDİLER TEK DÜŞÜNDÜĞÜM BU MEMLEKETİ KİMLER İÇİN SAVAŞ VERİPTE KURTARMIŞLAR GÖRSELERDİ YEMİNLE NE AÇ KALIR NEDE TEK KURŞUN SIKARDI OSMANLI TORUNLARI BU KANI BEŞ KURUŞ ETMEZ İNSANLAR İÇİN

blackrose07

Üye
Üye
arkadaşlar ben uzun süredir takip ediyorum ama yeni üye oldum herkese mrb

emre0101

Üye
adana lanetlenmiş bölgedir en çok küfür burda haliyle şeytanda buradan ayrılamıyor gayri meşru burda kumar burda illagel burda fuhuş burda sabahdan içki içenler burda cehennem sıcaklıgı burda daha çok var sinirleniyorum artık

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen gereksiz yere bu tarz konuşmalardan kaçınalım. Adananın günahı ne insan heryerde insan bir yeri iyide kötüde yapan bizleriz. Rica ediyorum yatan iller harici yazışmalarla başlığı meşgul etmeyelim. Bu arada blackrose07 üyeliğiniz hayırlı olsun hoşgeldiniz.

emre0101

Üye
adanaya gel yaşa ne demek istedigimi anlarsın görmeden bilmeden sizde yorum yapmayın benim kadar sizde meşgul ediyorsunuz

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bahsettiğiniz o bedduaları küfürleri edenlerden ne fark kalıyor maynakkgeldii01 allah belanızı versin diye beddua etmiş ne oldu maaşmı yattımı kalkıpta sayfayı gereksiz yere meşgul etmeyelim dedim diye bana sizde meşgul ediyorsunuz diyemezsiniz. buyurun yazın küfredin beddua edin atıp tutun maaşlarınız hemen yatar karışmıyorum yazılan mesajlarıda silmiyorum yatan illeri güncellemiyorum bıraktım bu sayfayı kendi haline allah işinizi gücünüzü rast getirsin.

güz gülleri

Üye
Üye
değerli arkadaşlar; burada bir dava güdüyoruz amacımız elimizden geldiğince yardımlaşmak.ve her konuda engelsiz bir yaşam. sayın editör arkadaşımız Gülümse Hayata büyük bir özveriyle sürekli sayfayı güncelliyor. sadece konu başlığına uygun davranılması ve gereksiz tartışmalardan kaçınılması herkesin yararına olur. Bu konu başlığı illerin,bölgelerin,yada etnik farklılıkların İYİSİYLE ya da KÖTÜSÜYLE tartışılacağı yer değil.
maaşların erken yada geç yatması bu sitenin elinde olan bir şey de değil! birbirimize daha saygılı olalım.!

yuksek

Üye
Üye
İki günden beri 43 ilin haricinde başka hiç bir ile maaş yatmadı mı?

sinandeniz

Üye
Üye
emre 0101 kendi adına konuş olurmu güzel arkadaşım adana şöyle böyle deme olurmu bende adanadayım ve adanayla ilgili bir sıkıntım yok evde bakım maaşı konusuda hiç sızlanmaya gerek yok bizmi kurnazız geçen ay 27sinde yattı daha 27 gelmeden şudur budur diye boşuna kalp kırıp sayfayı boş laflarla doldurmakta onnumarasınız yazık arkadaşım çok yazık yakışmıyo böyle kırıcı irdeliyici kelimeler burada kimsenin bir kazancı yok tek kazanç gönül rahatlığı yardımlaşmanın verdiği onun dışında kimse kimsenin kalbini kırmaya karşısındakini üzmeye hakkı yok oldumu güzel arkadaşım

gülümse hayata size benmi sizde meşgul ediyosunuz dedim iyi okuyun kim demiş sizinde kafanız karışmış anlaşılan artı sinandeniz kardeşim sen adanalı değilsin galiba ne yaşadığımızı ya bilmiyor yada bu düzen hoşuna gidiyor iyi kardeşim ben evimden çıkmam sen rahat rahat takıl hatta bellerini sıvazla elinize sağlık de önünde eğil sus kırbaçta vursalar ses çıkarma allah razı olsun de bitsin rahmetlinin koyun misali bir millet konumuna sende gir

maviş01

Üye
Üye
adanayı kötülemekten vazgecin adanalıyız adanada yasıyoruz verdıklerı parayla bır ay gecınıyoruz adanalı olmaktanda gurur duyuyoruz

sinandeniz

Üye
Üye
emre sen çok tuhaf bir arkadaşsın seninle tanışmak isterim sen adresini özelden bana verirmisin seninle bir çay içelim buda sana burada verecğim son cevam boşuna kendimi yormiyacam buradan

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bu mesaj bu konu altına yazdığım son mesajdır. Eğer gereksiz yere "çiş yarıştırmaya" devam eden olursa anında yasaklanacak. Ve devamı halinde konu başlığı kitlenip bundan sonraki aylar dada konu açılmayacak. Her sayfada bıkmadan usanmadan yatan illeri sıralayan editörlerimiz Gülümse hayata ve mehmet yalçın a teşekkür etmeniz gerekirken işi küfür etme noktasına getiriyorsunuz. Dönüp kendinize bi bakın. Tekrarlıyorum. Bu mesajın altına yazılan gereksiz her mesajı yazan yasaklanacak, başka başka üyeler devam ettirirsede konu kitlenecek. Onca işin gücün arasında birde kişisel atışmalarla uğraşacak vaktimiz yok.!

efectt72

Üye
Üye
istanbuldan bilgisi olan varmı yattı mı yoksa:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye