2013 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuksel doganay

Üye
Üye
arkadaslar lutfen yazdıklarımı dıkkatlı okuyup ona gore yorum yapınız.bırkac gundur sıteyı takıp edıyorum.hepımız maasların gec yatmasından yakınıyoruz.evet haklıyız da bu konuda.bende en az sızler kadar zor sartlarda yasıyorum.sartlarım belkı bır cogunuzdanda daha zor.bende bu parayla yasamaya calısıyorum.gunlerdır takıp edıyorum.arayıp soran arkadasların kımıne saat 13 denmıs kımıne 15.kımı anadolu yakasını aramıs kımı bahcelıevlerı.aynen sızler gıbı bugun bende bahcelıevlerı arayıp sordum.gecerlı bır cevap alamayınca muhasebeden yetkısı olan bırıyle gorusmek ıstedıgımı soyledım.sıze bılgı vermeye calısan yetkılı beyı bagladılar.hepımız adına bende yakındım.oyalıyorlar su saat bu saat dıye kandırıyorlar bızı dedım.yok oyle bısey dedı.buyrun sıteyı takıp edın zamanınızı almaz dedım yakınmaları.bızlere verılen cevapları okuyun.bızlere telefonda nasıl davranılıyor gorun dedım.bır dakıka sıteye gıreyım bereber bakalım dedı.gırdı.sayfalarca yorumları yakınmaları beraber okuduk.bunlardan haberı olmadıgını bızlerden ozur dıledıgını ayın 22 sınde bankaya aktarılıcagını ama henuz ust makamlardan ımzalanıp gelmedıgını ve elınde hızlandırıcı bır yetkı olmadıgını aktardı.telefonu kapattık....arkasından kurum yetkılısı ınsanı davranıp sıtemıze uye olmus bızlerı bu karmasadan cıkarıp net bılgı vermek adına acıklama yapmıs.kurum yetkılısını tanımam bılmem ısmını dahı unuttum ınanın.ancak adama soylemedıgınız kalmamıs.sucu ne gunahı ne.bızlere net bılgı verıp yardımcı olmasımı.emınım tek yetkılı olsa maaslarımız su anda elımızde olurdu ınanın.ben kaba davranıp suclayıcı acıklamarda bulunan herkesı kınıyorum.ıyı nıyetle yaklasan bırıne bu yapılmamalıydı.ben aramasaydım belkı o sahıs buraya uye olmayıp bu hakaretlerıde duymamıs olucaktı.ben kendısınden ozur dılıyor suclayan ıncıten hakarete varan laflar eden herkesıde ozur dılemeye cagrıyorum.bende sızlerden bırıyım ama bıze bu yakısmadı beyler bayanlar

yuksel doganay

Üye
Üye
evet bu bey kurum yetkılısı beyler.onu arayanda benım.ama unutmayın ust un ustu var bızım kurumlarımızda.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Sanırım yanlış anlamadan kaynaklı olaylar gelişmiş şimdi yapılan yorumları okudum beyefendi'nin kurum yetkilisi olduğu değilde bir arkadaşından ayın 27 sinde yatacığını öğrenmiş gibi bir anlatış olmuş bundan dolayıda ortam gerilmiş. İyi niyetli olarak insanların boşuna bankaya gitmemesi için uyarıda bulunmaya çalışmış aslında kendisine teşekkür ederim.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5: Kırşehir
6:Erzurum
7:Sivas
8:Bilecik
9:Gümüşhane
10:Muğla
11:Tokat
12:Aydın
13:Bayburt
14:Kütahya
15:düzce
16:Bursa
17:Kahramanmaraş
18:Hatay
19:Van
20:Zonguldak
21:Mersin
22:Kocaeli
23:Antalya
24:Karabük
25:Şanlıurfa
26:Ordu
27:Giresun
28:Artvin
29:Bartın
30:İzmir
31:Adıyaman
32:Balıkesir
33:Konya
34:Uşak
35:Malatya
36:diyarbakır
37:Kayseri
38:Eskişehir
39:denizli
40:Ankara
41:Hatay
42:Afyonkarahisar

Serdar45

Üye
Üye
Manisa da ilk önceleri ayın 7-12 arasında yatıyordu sonra ayın 15 inde daha sonra 20 sinde şuanda sonuna doğru yatıyor iyi ki bir ay 35-40 gün falan çekmiyor yoksa bunlar ayın 40. Günü yatırırlardı.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Gereksiz tartışmaları bırakıp yatan illerden devam edelim.

hastaadam

Üye
Üye
Eğer ayin 16 sinda yatmadiysa gelecek ayi yani hazirani bekleyin ayni şey bende de olmuştu saygilar

ramocan

Üye
Üye
"Karaman" ili Mayıs 2013 , evde bakım maaşları 22.05.2013 tarihi Saat:11:44:43 itibarı ile hesaplara aktarılmıştır. İyi günlerde harcamanız dileklerimle.

yuksek

Üye
Üye
Değerli arkadaşlar, hepinize merhaba.Ben bu foruma yeni üye oldum ve bu forumda olmaktan dolayı mutluyum.Bende bu sitede ki bir çok değerli insan gibi evde bakım aylıklarının yatıp yatmadığını takip etmekteyim.Bakım aylığı ile geçinen ve başka hiçbir geçim kaynağı olmayan bir çok insan var ülkemizde.Bu maaşların aslında bir günü olmalı ve o gün içerinde herkes çekebilmeli, ama maalesef ülkemizde durum böyle değil.Şunu da unutmamak gerekiyor ki ülkemizde engelli vatandaş sayımız çok ve devletimiz bu insanlara katkıda bulunmaktadır.Benim sitemim sadece ve sadece günü, vakti ve saati belli olmayan bakım aylıklarının belirli bir düzen içerisinde ve belirli bir tarihte herkesin hesabında olması adınadır.Bende İstanbul'da ikamet etmekteyim ve İSTANBUL halen yatmamıştır.(Az önce internet bankacılığına baktım.)Bu doğrultuda ALLAH C.C hepimizin yar ve yardımcısı olsun.Amin.Saygılarımla.

YUSUF034

Üye
Üye
Istanbul hakkinda

Arkadaşlar merhabalar;
öncelikle yazaklarim kendi düşncem...sizlein bazilari sgm veya aile sağliklik merkezleri veya sosyal yard.merkezleini arayip ödemelerle ilgli cevap aliyorsunuz.çoğunun verdiği cevaplar inanin doğru sikinti ise ziraat bankasindadir devlet ve sosyal hizmetler ödemeleri tüm türkiye genelin de tek sefer yapar ziraat bankasina bankada gelir ve o ayki ekonimiye (gelen giden paralara göre ) il il yatirir parayi birnevi aslinda bizlere yatirilan parayi tutarak banklarinda kullanirlar.....olaylar benim tahminime göre böyle.YANİ PARAMIZI KULLANIYORLAR

yuksel doganay

Üye
Üye
haklısın.dun gorustugumuz yetkılıde buna benzer bır soz sarfetti..bankanın 2 veya 3 gun parayı gec hesaplara gectıgı kullandıgı gıbı bısey...banka bızım paramızla para kazanıyo yanı.bugun ımzadan cıkıcagını tahmın edıyorum.bugun yatırsalar hemen bız yıne cuma gece 24 den sonra hesapta gorucez yıne.umarım yanılırızda bugun alırız paramızı.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5: Kırşehir
6:Erzurum
7:Sivas
8:Bilecik
9:Gümüşhane
10:Muğla
11:Tokat
12:Aydın
13:Bayburt
14:Kütahya
15:düzce
16:Bursa
17:Kahramanmaraş
18:Hatay
19:Van
20:Zonguldak
21:Mersin
22:Kocaeli
23:Antalya
24:Karabük
25:Şanlıurfa
26:Ordu
27:Giresun
28:Artvin
29:Bartın
30:İzmir
31:Adıyaman
32:Balıkesir
33:Konya
34:Uşak
35:Malatya
36:diyarbakır
37:Kayseri
38:Eskişehir
39:denizli
40:Ankara
41:Hatay
42:Afyonkarahisar
43:Karaman

yuksek

Üye
Üye
Değerli arkadaşlar az önce İstanbul için Maltepe Sosyal Hizmetleri 0216 427 11 00 numaralı telefondan aradım ve bakım aylıklarının yatmadığını söyledim ve ne zaman yatar diye sordum.Telefona çıkan bayan 31 Mayıs Cuma gününe kadar yatacağı bilgisini verdi.Bende sizlerle paylaşmak istedim.Bilgilerinize.Saygılarımla.

gülpembe

Üye
Üye
Değerli arkadaşlar az önce İstanbul için Maltepe Sosyal Hizmetleri 0216 427 11 00 numaralı telefondan aradım ve bakım aylıklarının yatmadığını söyledim ve ne zaman yatar diye sordum.Telefona çıkan bayan 31 Mayıs Cuma gününe kadar yatacağı bilgisini verdi.Bende sizlerle paylaşmak istedim.Bilgilerinize.Saygılarımla.
biri diyor 27 biri 31 bence bu ayı unutalım :D

Miss_Nefertiti

Üye
Üye
13:15 itibariyle internetten kontrol ettim. Yatan yok. Bence büyük ihtimal yarın yatacaktır.

ekselans47

Üye
Üye
istanbulda ikamet eden arkadaşlar allah yardımcınız olsun ben artık adana yattımı yatmadımı bakmıyorum artık istanbulu düşünmekten allah sizleri inandırsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye