2013 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Möhö geldik artik möhö gideceğiz o kadar yaziliyor hala boş yazilar var

Mehmet Yalçın

Üye
Üye

1:Samsun
2:Kırşehir
3:Bilecik
4:Karabük
5:Erzurum
6:Zonguldak
7:Çanakkale
8:Bayburt
9:Uşak
10:Gümüşhane
11:Amasya
12:Kırıkkale
13:Bursa
14:denizli
15:Kütahya

yziya

Üye
Üye
sivaslı58 sivas yattı dıyen arkadas su an 1 dk once baktım atm ye para yatmamıs daha.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sivaslı58 isimli üyemiz maaşın yattığından eminmisiniz çektiniz mi ay bakım parasını?
yziya kardeşim ilçedemisiniz ildemi bazen ilçeler geç yatabiliyor senden rica etsem 2 saat sonra bana bildirsen yeniden kontrol edip eger yatmamışsa listemizden çıkartalım sivas'ı bilgi verebilimisin?

yziya

Üye
Üye
15 dk once baktım merkezdenım hesapta para yoktu yanı yatmamıstı. genelde 16
sı gece yatıyor.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Tamam ziya kardeşim teş.ederim yanlış bilgilendirmeyi düzeltiyorum hemen listeden çıkarıtıyorum sivası senden yattı haberi bekleyecegim yatınca bilgi ver yeniden ekleriz.

yziya

Üye
Üye
tamam 5 gıbı bakıcam yatarsa yazarım.

sivaslı58

Üye
Üye
TEKRARLIYORUM
SİVAS YATTII
Sayın yönetici beni takip etmemişsiniz (ben yanlış bilgi vermem)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Hayda kardeşim biriniz yattı diyor öbürü yatmadı maaşı çektiniz mi siz sivaslı58 eğer maaşı çekmişseniz ve diğer üye arkadaşımız çekmemişse kişisel bi sorun vardır maaşla ilgili çektiniz mi siz bankadan yada hesapta görünüyormu?

sivaslı58

Üye
Üye
SİVAS YATTI VE ÇEKTİM
Şu sayfayı boşuna meşgul ettriyorsunuz

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kardeşim bırakta neyi nasıl yaptıgıma biz karar verelim sayfanın sorumluluğu sana ait degil burda bi sivaslı yattı diyor birisi yatmadı diyor bende anlayıp doğru bilgiyi aktarmaya çalışıyorum sivası şuan için ikinizinde sözlerinden yola çıkarak beklemeye alıyorum bu konuda daha net bilgi gelince paylaşacagız degerli üyeler.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye

1:Samsun
2:Kırşehir
3:Bilecik
4:Karabük
5:Erzurum
6:Zonguldak
7:Çanakkale
8:Bayburt
9:Uşak
10:Gümüşhane
11:Amasya
12:Kırıkkale
13:Bursa
14:denizli
15:Kütahya

sivaslı58

Üye
Üye
sivas shçek müd tel- 0.346.225 00 61
İnanmayan lar lütfen arayın

yziya

Üye
Üye
ben sıze yanlıs bılgı verdınız demıyorum sıvas merkezdenım mevlana cadesındenım ve yatmamıs ama sızde cektıgını soyluyosunuz sanırım bı sorun var.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Söz konusu telefonu aradım ancak ordaki kişide net bilgi vermedi rutin bilindik bankayı kontrol edin falan dedi şimdilik sivas konusu bu şekilde beklesin bi kaç saate veya 1 güne kadar netleşecektir, üyelerden sivas konusundaki anlaşmazlık için site adına özür dilerim.

yziya

Üye
Üye
Su an tekrar Atm ye gıdıyorum yarım saate bılgı verırım.

Mavigece

Üye
Üye
Kardeşim bırakta neyi nasıl yaptıgıma biz karar verelim sayfanın sorumluluğu sana ait degil burda bi sivaslı yattı diyor birisi yatmadı diyor bende anlayıp doğru bilgiyi aktarmaya çalışıyorum sivası şuan için ikinizinde sözlerinden yola çıkarak beklemeye alıyorum bu konuda daha net bilgi gelince paylaşacagız degerli üyeler.

Sayın yönetici , şuana kadar henüz 15 il yatmış , ama sayfadaki mesajların sayısı 215 lere çıkmış, o kadar ilgisiz alakasız mesajlara sert cevaplar vermiyorsunuz , ama bir arkadaşımız illa kesin yattı demesine rağmen sert tepkiler veriyorsunuz, sizce bu nasıl yöneticiliktir, yattı diyorsa yatmıştır, yalan söylemeye mecbur mu, üstelik her ilde semtler bile farklı zamanlarda yatabiliyor, bunu siz de biliyorsunuz,
Bence siz konunun hakimiyetini sağlayın, bu ay hiç mesaj yazmadım ama, sivaslı arkadaşa yazdığınız cevap bu mesajı yazmamı zorunlu kıldı,
gereksiz mesajları yazanları uyarmak görüldüğü gibi yetmiyor, uyarı yerine silin, yetiştiremiyorsanız, birkaç yönetici daha yapın, Saygılar

sivaslı58

Üye
Üye
sevgili yziya kardeşim size tavsiyem mesai bitmeden bağlı olduğunuz banka şubesine gidiniz ve sorunuz.
mevlana mah veya kümbet farketmez sivas yattı ve çektim

sivasmurat58

Üye
Üye
arkadaşlar bende çektim vallahi 1 saat önce sivas yatmıştır iyi günlerde harcayın hemde ben altınyayla ilçesindenim ve çektim yemin etmeye de gerek yok inanın yattı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye