2013 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

halil3333

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen yeterin yatti yatmadi felan dolan 4 sayfa olmuş luzumsüz adam yatti diyorsa yatmistir yatmadi diyen arkadas beklesin yatar eger şayet yatmazsa kendi şahsina sorunu vardir butun herkese bu sorun cikmaz bu yuzden beklesin yatar 1 kisi yatmadi diye cingar cikacak burda ayip ya sadece yatan illeri yazin lütfen orcunaral kardesim bekle mersin yatinca yazacam buraya yatti diye takip ediyorum bankadan acele etme sss...

ecenurum

Üye
Üye
Bakın arkadaşlar site yönetimi olarak site üyeleri ve ziyaretcileri en doğru bilgiyi, en kısa sürede vermeyi amaç ediniyoruz. Bu anlamda evde bakım maaşıyla her ay yeni konu açıldığında ilk mesaja üyelerin "sadece yatan illeri yazmalarını" bunun dışında başka bişey yazmamalarını rica ediyoruz. Ve fakat bu uyarımız-ricamız boşta kalıyor. Bizler site yöneticileri olarak inanın bu başlığa yazılan gereksiz mesajları silmekten usandık. Bu konuda bizi anlamanızı bir kere daha rica ediyorum.

Hepimizin amacı aynı. Bu karda kışta kimseyi boş yere bankaya yollamadan yatan illeri belirtmek. Bunu yapmaya çalışırken bir takım hatalar eksiklikler olabilir. Örnekse üyenin biri çıkar xxx ilde bakım ücreti yattı der, bir diğeri yatmadığını söyler. İl ilce değişik yattığı oluyor. Yada başka bişey bunun sorumluluğu biz site ynetimine ait olamaz.

Lafı fazla uzatmaya gerek yok. Bakım maaşıyla ailesine geçindiren binlerce kişi var. Herkes bir an önce yatmasını istiyor. Ama inanın bir birimizle kavga ettiğimizde bakım ücretleri erken yatmaz.

aynen katılıyorum Halil bey cok sacma bu kavgalar gereksız herkese para lazım ama beklemekten baska caremız yok beklıcez eninde sonunda yatacak gırın sıteye bakın hergün yattı yazınca gıdın cekın maasınızı ben öyle yapıyorum kavga edince yatmıyo erken gereksiz şeyler bunlar

MERHABA

Üye
Üye
DİYARBAKIR Bugün saat 16 :00 da yatmıştır. 673 tl

gülümse_hayata

Üye
Üye

1:Samsun
2:Kırşehir
3:Bilecik
4:Karabük
5:Erzurum
6:Zonguldak
7:Çanakkale
8:Bayburt
9:Uşak
10:Gümüşhane
11:Amasya
12:Kırıkkale
13:Bursa
14:denizli
15:Kütahya
16:Sivas
17:Ankara
18.diyarbakır
19:Trabzon

okatur

Üye
Üye
trabzon bakım paraları yatmıştır bilginize...

meda4175

Üye
Üye
herkese slm ben yeni üyeyim aranıza yeni katıldım adanada n slm bu arada halen adana yatmadı

adanali1

Üye
Üye
slm arkadaşlar adanaya yatmadımı halen acil cevap bekliyorum

ibomix

Üye
Üye
mugla bakım maaşı yatmıştır 671 tl, gule gule harcayın

gülümse_hayata

Üye
Üye

1:Samsun
2:Kırşehir
3:Bilecik
4:Karabük
5:Erzurum
6:Zonguldak
7:Çanakkale
8:Bayburt
9:Uşak
10:Gümüşhane
11:Amasya
12:Kırıkkale
13:Bursa
14:denizli
15:Kütahya
16:Sivas
17:Ankara
18.diyarbakır
19:Trabzon
20:Balıkesir
21:Muğla

tekirdağ

Üye
Üye
Arkadaşlar aranızda tekirdağdan internet aracılıyla maaşlara bakan var mı? Ve bakan varsa bi haber var mı tekirdağın maaşlarından :)

kübraörücü

Üye
Üye
adanadan varmı yine bi haber?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye