2013 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Mavigece burda yöneticilik yapmak asmak kesmek degil, burda yönetici geleni asayım keseyim demekle olmaz mümkün oldukça dogru bilgiyi vermeye çalışıyoruz ayrıca iki kişi bankadan geldik diyor birisi yattı diyor birisi yatmadı diyor ne dememi bekliyordunuz, ne demeliydim nasıl bilgi veriyorsunuz lan mı demeliydim, hangi mesajın gerekli hangisinin gereksiz olduguna bırakında biz karar verelim, ayrıca burda herkesin tek sıkıntısı illeri takip etmek bizde bunun için ugraş veriyoruz, her sayfada liste toplarlanıp yeniden güncelleniyor 22 sayfada listeyi her defasında güncelleyen her mesajı kontrol eden yöneticilerden benden şikayetçiyim ne gerek var bıraksınlar maaşını takip edecek kişiler tek tek sayfaları okusun degilmi ama hak verdim bende şikatçiyim yöneticilerden neden her sayfada listeleri güncelliyor üyelerin son sayfada hangi illerin yattıgını liste halinde görmesini sağlıyoruz ki.

sivasmurat58

Üye
Üye
mehmet bey vallahi billahi çektim ben parayı tam birsaat oldu bnde inanmamıştım bir arkadaş yazmış sivas 58 diye hemen bende internet şifre si ile hesaba baktım yatmıştı ben köyündenim sivasın hemen ilçeye gittim altınyaylaya vallahi yatmış bak inanın çektim geldim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2 ayrı üye yattı demiştir evet bende yönetici olarak yattığını diger arkadaşta lokal sorun oldugunu düşünüyorum

Sivas evde bakım maaşı yatmıştır

Mavigece

Üye
Üye
Mavigece burda yöneticilik yapmak asmak kesmek degil, burda yönetici geleni asayım keseyim demekle olmaz mümkün oldukça dogru bilgiyi vermeye çalışıyoruz ayrıca iki kişi bankadan geldik diyor birisi yattı diyor birisi yatmadı diyor ne dememi bekliyordunuz, ne demeliydim nasıl bilgi veriyorsunuz lan mı demeliydim, hangi mesajın gerekli hangisinin gereksiz olduguna bırakında biz karar verelim, ayrıca burda herkesin tek sıkıntısı illeri takip etmek bizde bunun için ugraş veriyoruz, her sayfada liste toplarlanıp yeniden güncelleniyor 22 sayfada listeyi her defasında güncelleyen her mesajı kontrol eden yöneticilerden benden şikayetçiyim ne gerek var bıraksınlar maaşını takip edecek kişiler tek tek sayfaları okusun degilmi ama hak verdim bende şikatçiyim yöneticilerden neden her sayfada listeleri güncelliyor üyelerin son sayfada hangi illerin yattıgını liste halinde görmesini sağlıyoruz ki.

Tabi ki burada sizler kara vereceksiniz, ayrıca asın kesin demedim, yazdıklarıma biraz sıcak yaklaşın, 220 mesaja rağmen 15 il yatmış, gereksiz mesajları , uyarmak yerine silin ki, konuya bakmaya gelenler 220 mesaj arasında kaybolmasın, aradığını bulsun,
sonuç olarak sivas yatmış gördüğünüz gibi, ama siz inatla yatmadığı yönünde tartışmalara girdiniz.
Son olarak mesaj cevaplama uslubunuzu değiştiriniz, kardeşim adamı deli etmeyin gibi cümleler biraz kaba kaçıyor, Saygılar

tekirdağ

Üye
Üye
Bizim Tekirdağ kaldı gene :S tabi vatandaş ne yaparsa yapsın devletin çokda fifi yani :S

sivaslı58

Üye
Üye
sayın yönetici bugüne kadar sivas la ilgili bilgiyi ben veriyorum.geriye dönük ayları incelerseniz haklı olduğumu görürsünüz.
Ben bu siteye üye olduğumda doğru bilgiler vereceğimi belirtmiştim.şükür rabbime çizgimden şaşmadım günü gününe sivas bilgisini paylaştım.
Yanlış bilgi vermekle itham edildim bu çok ayıp.
Diğer haber bekleyen arkadaşlar haklarını helal etsin boşuna polemik yarattınız yönetici.
Bunu yazarken bile utanıyorum çünkü konu dışına çıkıldı.
Sayın yönetici ÜYELİĞİMİ SİLİNİZ

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Silemem üyeliğini madem her ay sen düzenlice yazıyorsun madem bilgilerin güvenilir bana da hak verin bi üye yattı diyor bi yatmadı diyor ne yapmalıydım ayrıca üyeliğini silemem şubay ayı evde bakım maaşı yatan illerde sivas senden çok iş bekler bu konu kapandı:)

yziya

Üye
Üye
sivaslı hemserim benım senle sahsı bır sorunum yok sadece benımkı yatmamıstı ama su an cektım 16,44 te baktım yoktu. 2 dk sonra baktım yatmıs sanırım hesapla alakalı bır sey bende aldım tesekkurler.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2013 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1:Samsun
2:Kırşehir
3:Bilecik
4:Karabük
5:Erzurum
6:Zonguldak
7:Çanakkale
8:Bayburt
9:Uşak
10:Gümüşhane
11:Amasya
12:Kırıkkale
13:Bursa
14:denizli
15:Kütahya
16:Sivas

beyazkelebek

Üye
Üye
annah bee:) düğünde çocuklara para atarlar sen aldın ben almadım kavgası yapar gibi valla herkes bi alem.

gececi01

Üye
Üye
sivaslı antepli maraşlı urfalı addanalı konyalı sinoplu bi allah aşkına susunya bırakın bu polemiği buuuu paarrrraaaaaaaa 30 günün birinde yatacak allah aşkına susun lütfen susun nolursunuz susun sizin bu polemikleriniz yüzünden devlet bu parayı kaldıracak diye korkuyorum şimdi bir arkadaş yazacak korkma kesmez diye o kelimeyi yazacak arakadaşda sussun lütfen sadece bekleyin birileri elbette yazacak bu yatan yerleri.

ahmeteylul2003

Üye
Üye
1:Samsun
2:Kırşehir
3:Bilecik
4:Karabük
5:Erzurum
6:Zonguldak
7:Çanakkale
8:Bayburt
9:Uşak
10:Gümüşhane
11:Amasya
12:Kırıkkale
13:Bursa
14:denizli
15:Kütahya
16:Sivas
17:Ankara
ANKARA Yatmıştır Bereketli olsun

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bakın arkadaşlar site yönetimi olarak site üyeleri ve ziyaretcileri en doğru bilgiyi, en kısa sürede vermeyi amaç ediniyoruz. Bu anlamda evde bakım maaşıyla her ay yeni konu açıldığında ilk mesaja üyelerin "sadece yatan illeri yazmalarını" bunun dışında başka bişey yazmamalarını rica ediyoruz. Ve fakat bu uyarımız-ricamız boşta kalıyor. Bizler site yöneticileri olarak inanın bu başlığa yazılan gereksiz mesajları silmekten usandık. Bu konuda bizi anlamanızı bir kere daha rica ediyorum.

Hepimizin amacı aynı. Bu karda kışta kimseyi boş yere bankaya yollamadan yatan illeri belirtmek. Bunu yapmaya çalışırken bir takım hatalar eksiklikler olabilir. Örnekse üyenin biri çıkar xxx ilde bakım ücreti yattı der, bir diğeri yatmadığını söyler. İl ilce değişik yattığı oluyor. Yada başka bişey bunun sorumluluğu biz site ynetimine ait olamaz.

Lafı fazla uzatmaya gerek yok. Bakım maaşıyla ailesine geçindiren binlerce kişi var. Herkes bir an önce yatmasını istiyor. Ama inanın bir birimizle kavga ettiğimizde bakım ücretleri erken yatmaz.

orcunaral

Üye
Üye
Bakın arkadaşlar site yönetimi olarak site üyeleri ve ziyaretcileri en doğru bilgiyi, en kısa sürede vermeyi amaç ediniyoruz. Bu anlamda evde bakım maaşıyla her ay yeni konu açıldığında ilk mesaja üyelerin "sadece yatan illeri yazmalarını" bunun dışında başka bişey yazmamalarını rica ediyoruz. Ve fakat bu uyarımız-ricamız boşta kalıyor. Bizler site yöneticileri olarak inanın bu başlığa yazılan gereksiz mesajları silmekten usandık. Bu konuda bizi anlamanızı bir kere daha rica ediyorum.

Hepimizin amacı aynı. Bu karda kışta kimseyi boş yere bankaya yollamadan yatan illeri belirtmek. Bunu yapmaya çalışırken bir takım hatalar eksiklikler olabilir. Örnekse üyenin biri çıkar xxx ilde bakım ücreti yattı der, bir diğeri yatmadığını söyler. İl ilce değişik yattığı oluyor. Yada başka bişey bunun sorumluluğu biz site ynetimine ait olamaz.

Lafı fazla uzatmaya gerek yok. Bakım maaşıyla ailesine geçindiren binlerce kişi var. Herkes bir an önce yatmasını istiyor. Ama inanın bir birimizle kavga ettiğimizde bakım ücretleri erken yatmaz.

halil abı mersin nezaman yarat abii

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye