2013 ÖMSS Sınav Tercih Sonuçları Açıklandı

secil

Üye
Üye
Tüm yerleşen arkadaşlarım; gözünüz aydın,yolunuz açık olsun başarılar dilerim.Bizleri ÖMSS ile ilgili tüm konularda bilgilendiren YassaX arkadaşımızı tebrik ederim yerleşmiş olmasına sevindim,Ben maalesef yerleşemedim:( Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.

baysungur

Üye
Üye
yerleşen arkadaşları tebrik ediyorum...bizler mucadeye devam...

egribey

Üye
Üye
Tercih Sırası 1
88,67913
Kurum Adı İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
Kadro Unvanı VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (KONYA / TÜM İLÇELER - Taşra)
atandım arkadaslar atanamayanlarda üzülmesın

viranesinan78

Üye
Üye
allahu tealaya şükürler olsun istanbul beyoğlu devlet opera ve balesi memur yerleştim... kazanan tüm arkadaşlara özellikle yassax kardeşe başarılar...yerleşemeyen arkadaşlar inşaallah üçüncü atamada yerleşirler...

derderbo

Üye
Üye
allahu tealaya şükürler olsun istanbul beyoğlu devlet opera ve balesi memur yerleştim... kazanan tüm arkadaşlara özellikle yassax kardeşe başarılar...yerleşemeyen arkadaşlar inşaallah üçüncü atamada yerleşirler...

Sinan hayırlı olsun bende van ,ercişe memur atandım c.v.t.ev.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
derderbo, senin adına çok sevindim. hayırlıuğurlu olsun. bunu bi gün ıslatırız artık. :)

ossman

Üye
Üye
erzincan kamu hastanelerine atandım

allah hayırlı uğurlu eylesin. ben de ilk tercihim hatay milli eğitim'e atndım çok şükür. kendim için çok sevindim ama bir o kadar da senin ve ataması yapılan diğer arkadaşlar için sevindim rabbim hepimize yeni yolumuzu hayırlı eder inşaallah. ve atanamayan diğer arkadaşlarım için de en hayırlısını diliyorum. (şükürler olsun ya Rabbi!)

emir_26

Üye
Üye
amin inş kardeşim hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun

suat

Üye
Üye
İlk ögretım kura acıklanmadımı 1 30 dakıka oldu hala bişey yok

tolga

Üye
Üye
İlk Öğretim Kura Sonuçları Açıklandımı Nezamana Açıklanır Bilgisi Olan Varmı Acaba?

derderbo

Üye
Üye
Herkese Hayırlı Uğurlu Olsun. Lisans ÖMSSP3 Puanımla, Kendi İkamet Ettiğim Sakarya ili Türkiye Halk Sağlığı Kurumu 1. Tercihime Yerleştim. YÜCE RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN. ALLAH ; HERKESİN GÖNLÜNDEKİNİN HAYIRLISINI NASİP ETSİN İNŞALLAH. Saygılar ... YassaX ... Not: Şehir dışındayken Sonucumu öğrendim, nete cepten giriyorum bilginize ...

Yassax sizin adınıza çok sevindim bende 3.tercihim van-erciş c.v.t.ev.gen.müd.

ysnylmz66

Üye
Üye
82.175 ile adalet bakanlığı memur yozgat boğazlıyan ı kazandım arkadaşlar ...

adore

Üye
Üye
Herkese Hayırlı Uğurlu Olsun. Lisans ÖMSSP3 Puanımla, Kendi İkamet Ettiğim Sakarya ili Türkiye Halk Sağlığı Kurumu 1. Tercihime Yerleştim. YÜCE RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN. ALLAH ; HERKESİN GÖNLÜNDEKİNİN HAYIRLISINI NASİP ETSİN İNŞALLAH. Saygılar ... YassaX ... Not: Şehir dışındayken Sonucumu öğrendim, nete cepten giriyorum bilginize ...
Hayırlı olsun.Memuriyet hayatınızda başarılar dilerim.

ossman

Üye
Üye

allah hayırlı uğurlu eylesin. ben de ilk tercihim hatay milli eğitim'e atndım çok şükür. kendim için çok sevindim ama bir o kadar da senin ve ataması yapılan diğer arkadaşlar için sevindim rabbim hepimize yeni yolumuzu hayırlı eder inşaallah. ve atanamayan diğer arkadaşlarım için de en hayırlısını diliyorum. (şükürler olsun ya Rabbi!)
-Yassax kardeş senin için yazdığım dilekleri başka arkadaşın mesajını alıntı ile yazmışım. çok sevinmişim galiba. yeni fark ettim. :)-

berke

Üye
Üye
Olmadı , bu sefer de olmadı bu kadar çabuk sonuç açıklanmasını anlayamıyorum , hayırlısı bu değilmiş naapalım , atanma puanınızı daa yazarsanız seviniriz . özellikle özkan cey .

BURCUU

Üye
Üye
Selam,

83,91 puanla Antalya Adalet Bakanlığına memur olarak atandım. Ankara da ikamet etmekteyim. peki şuan ben evrakları tam olarak nereye vereceğim. Antalya da tam olarak nereye teslim edeceğim.neyi nasıl yapacağımı bilmiyorum :( yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tekerlekli Sandalye