2013 ÖMSS Sınav Tercih Sonuçları Açıklandı

umutsuz olmayın

Üye
Üye
Atanan adayların hepsini tebrik ediyorum
yassax ve derderbo sizlerede hayırlı uğurlu olsun çok sevindim
oğlumda 1. tercihi eskişehir adalet bakanlığına atandı
sizin tahminleriniz çıktı çok sağolunnn...
Rabbime şükürler olsunnn
atanamayanlarda üzülmesinler,3. atamalarda olur inşallahhh
Allahtan umudumuzu kesmeyelim yeterki...

crazy63

Üye
Üye
arkadaşlar bende Türkiye kamu hastaneleri kurumu şanlıurfaya memur olarak atandım ilk tercihimdi 84.04134 puanla çok şükür rabbime mevlam dualarımızı kabul etti hamdolsun atanan arkadaşlarımı hepsini tebrik ederim yeni işleri yeni hayatları hayırlı uğurlu olsun yassax ve derderbo ustadıma da emeklerinden dolayı ayrıca çok ama çok teşekkür ederim hayırlı uğurlu olsun atamanız inşallah saygılar..

YassaX

Üye
Üye
Atanan adayların hepsini tebrik ediyorum
yassax ve derderbo sizlerede hayırlı uğurlu olsun çok sevindim
oğlumda 1. tercihi eskişehir adalet bakanlığına atandı
sizin tahminleriniz çıktı çok sağolunnn...
Rabbime şükürler olsunnn
atanamayanlarda üzülmesinler,3. atamalarda olur inşallahhh
Allahtan umudumuzu kesmeyelim yeterki...

umutsuz olmayın ; Çok Teşekkürler ... Oğlunuz adına da çok sevindim ... ALLAH Hayır Dualarınızı Kabul Etti ... Evet ; Oğlunuzun Tercihlerine göre yaptığımız tahminleri de tutturduk, ALLAH'IMIZA ŞÜKÜRLER OLSUN ... Hayırlı Olsun ...

Saygılar ...

YassaX

Üye
Üye
arkadaşlar bende Türkiye kamu hastaneleri kurumu şanlıurfaya memur olarak atandım ilk tercihimdi 84.04134 puanla çok şükür rabbime mevlam dualarımızı kabul etti hamdolsun atanan arkadaşlarımı hepsini tebrik ederim yeni işleri yeni hayatları hayırlı uğurlu olsun yassax ve derderbo ustadıma da emeklerinden dolayı ayrıca çok ama çok teşekkür ederim hayırlı uğurlu olsun atamanız inşallah saygılar..

crazy63 kardeşim ; ALLAH RAZI OLSUN ... Güzel Duygu ve Düşüncelerin içi Sağolasın ... ALLAH Seninde YAR & YARDIMCIN OLSUN ...

Saygılar ...

polo42

Üye
vay be bizim yüzümüz gülmedi gitti be.. 3ayda 750 ye talim :( atanan arkadaşlara sevindim bi ordan teselli oldu, inş. bidakine yerleşiriz.

berke

Üye
Üye
puanları inceledim öteki yerleştirmede 70 den 61 puana kadar düşer gibi gözüküyor , ama gerçeklerle de yüzleşmek lazım , bi daha bu kadar çok kadroyu açmaları zor , . işallah fazla bekletmezler 3. sü için , bu yerleştirmede puanı 80 ve 73 arası olanlar iyi birer seçimle yerleşti . tebrikler ,

kazanamayanlar çok kafasına takmasın 1. atamada 90 - 80 ' ler , 2. atamada 80 - 70 'ler girdi .. 3. atamada 70 - 60 lar girecektir hiç merak

etmeyin . tabi kadro açılırsa .

örnek
şu an itibariyle en düşük puanlar

390113907 İÇİŞLERİ BAKANLIĞI VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (BİTLİS / TÜM İLÇELER - TAŞRA) 69,20987

390114069 İÇİŞLERİ BAKANLIĞI VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (DÜZCE / TÜM İLÇELER - TAŞRA) 68,65517

tarık1

Üye
Üye
yasax ve derderbo sonsuz kere teşekkürler sizlere yardımlarınızdan dolayı. herşey hayırlıysa gönlünüzce olsun inş.

YassaX

Üye
Üye
tarık kardeşim sağolasın. Sizin içinde Hayırlı & Uğurlu Olsun. ALLAH YAR & YARDIMCIMIZ OLSUN İNŞALLAH ... Saygılar ...

tarık1

Üye
Üye
yassax abi urfa hastane ilk tercih gelmiş. vhki kadrosu. şimdi bakanlık açıklamasınımı bekleyeceyiz.

crazy63

Üye
Üye
tarık kardeş ataman hayırlı olsun bende urfa kamu hastanelerine memur olarak atandım umarım merkeze verirler bizleri hakkımızda hayırlısı olur inşallah yassax ustadım bundan sonra ne yapmamız gerekiyor nereye başvurmamiz gerek

tarık1

Üye
Üye
tarık kardeş ataman hayırlı olsun bende urfa kamu hastanelerine memur olarak atandım umarım merkeze verirler bizleri hakkımızda hayırlısı olur inşallah yassax ustadım bundan sonra ne yapmamız gerekiyor nereye başvurmamiz gerek

allah cc hayırlı eylesin kardeş

umutsuz olmayın

Üye
Üye
yassax, sağolasınn Allah razı olsun
yeni görevizde sağlık başarı diliyorum

tufan01

Üye
Üye
hayırlı olsun kardeşim bende kendi ilime ilk tercihde atandım adana sgk memeurlukbana çok yardımların oldu çok teşekkür ederim

tufan01

Üye
Üye
derdebo hayırlı olsun bana az yardım etmedin teşekkür ederim bende kendi ilime adanaya ilk tercihde atandım sgk memurluk

emir_26

Üye
Üye
arkadaşlar biz merkezemi yoksa ilçeleremi verirler erzincan çıktı bana ve tek gidicem bilgisi olan varmı

DREAM_LiFE

Üye
Üye
Herkese Hayırlı Uğurlu Olsun. Lisans ÖMSSP3 Puanımla, Kendi İkamet Ettiğim Sakarya ili Türkiye Halk Sağlığı Kurumu 1. Tercihime Yerleştim. YÜCE RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN. ALLAH ; HERKESİN GÖNLÜNDEKİNİN HAYIRLISINI NASİP ETSİN İNŞALLAH. Saygılar ... YassaX ... Not: Şehir dışındayken Sonucumu öğrendim, nete cepten giriyorum bilginize ...

hayırlı olsun kardeşim.bende çanakkale tkhk vhki olarak atanmışım.darısı atanamayan arkadaşlarımın başına

ilhan53

Üye
Üye
ben kura sonuçlarını öğrenmek istedeğim de aşğadaki gibi hata mesajı alıyorum kura ile atananlar hala açıklanmadımı ?

Sonuç kaydınız yoktur. Seçtiğiniz sonuca ait sınav başvurunuz veya tercihinizin olduğundan emin olunuz.

Alper58

Üye
Üye
Arkadaslar bende atandım. Giresun ünıversitesi. Kazanan arkadasları tebrik ederim. Kazanamayan ve bekleyen arkadaslara allah yardım etsin

black__magic

Üye
Üye
atanan arkadaşları gönülden tebrik ederim yassax sizin adınıza da sevindim
bende giresun kamu hastanesine veri giriş ve kontrol işletmeni olarak ilk tercihimde atandım.

YassaX

Üye
Üye
black_magic ; Çok Teşekkürler. Bende sizi tebrik ediyorum. ALLAH YAR & YARDIMCINIZ OLSUN... Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye