2013 Temmuz ayı evde bakım maaşı yatan iller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2013 Yılı Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1-Osmaniye
2-Samsun
3-Kırşehir
4-Tekirdağ
5-Bilecik
6-Çanakkale
7-Erzurum
8-Afyonkarahisar
9-Karabük
10-Kastamonu
11-Uşak
12-Ordu
13-Kırklareli
14-Bitlis
15-Zonguldak
16-Muğla
17-Bayburt
18-Balıkesir
19-Bursa
20-Antalya
21-Konya
22-Kocaeli
23-Aydın
24-Şanlıurfa
25-Sivas
26-Edirne
27-Diyarbakır
28-Ankara
29-Kayseri

orcunaral

Üye
Üye
bakım parası

bu bellisiz yatmalara canım iyice sıkıldı gerekeni yapmakta boynumun borcu twittir uzerınden iletecem bu konuyu gereken yerlere bugun aradığımda mersin shck i telefona çıkan bayana dedım ki ödenekler size iletilmiş ankaraya sordum dedim beyefendi ödenek geldi ama muhasebeci yazacak çizecek felan dolan kolay degıl anında yatırmak diyor demekki paramız hazır memurun ne zaman keyfi yeterse veya vs vs ozaman yatırcakta cekecez bizde buna dur derim ben hayır böyle birşey olamaz...

cok dugrusun bunlar aceyip insanlar ben email attım bakanlıga bugun bunası iş dedim halil kardeş ama geriye donmediler bana yazmadılar burdaki memurun sucu ben takip ettim balık pazarının orda sosyal hizmetler memurlar paso sıgara içiyolar bunası iş oturunda şu işi ayarlayın be ayıptı gunahtır ramazan ayı be

halil3333

Üye
Üye
orcunaral bu gece saat 01.00 da yatma ihtimali olabilir kont tl kalmadı telefondan sorsam dıcektım ama bu gece bi ihtimal hesaplara gecebilir kontrol etmek lazım gece 1 de zamanın olursa orcunaral bir bak derim gece yada konturun tl varsa kimin adına yatıyorsa onun telefonundan bakiye yazıp 4747 gonder cevap gelır bankadan anında tamam...

efecem

Üye
Üye
arkadaslar bu ay zamlı mı alınıyor maaşlar...

orcunaral

Üye
Üye
bakım parası

orcunaral bu gece saat 01.00 da yatma ihtimali olabilir kont tl kalmadı telefondan sorsam dıcektım ama bu gece bi ihtimal hesaplara gecebilir kontrol etmek lazım gece 1 de zamanın olursa orcunaral bir bak derim gece yada konturun tl varsa kimin adına yatıyorsa onun telefonundan bakiye yazıp 4747 gonder cevap gelır bankadan anında tamam...

tamam halil kardelim cok teşk alır almaz burda paylaşacam bilgin olsun gecmesse zaten hesaplara salıya kalır galiba umarım bu akşam yatar tekrar soyluyorum ramazan ayın da bunların erken bile vermesi gerekirdi neden boyle davranıyor muhasebeci bayan anlamıyorum işlerine geldigi gibi hızmet veriyorlar birturlu anlamış deyilim saygılar sunarım halilbey

halil3333

Üye
Üye
Orcunaral kayboldun cevap bekliyoruz mersin için?

orcunaral

Üye
Üye
​mersini cok safsakladı mermur arkadaş artık bu işi bilmiyosan istifaya devet ediyorum burdan onune gelen memur olmuş bu şehirde

elvann

Üye
Üye
bakım maaşı ile kredi çekiliyomu arkaşlar

elegance189

Üye
Üye
istanbul yattı diyen arkadaslar lütfen yanıltmayın şimdi geldim atm den henüz yatmamış istanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye