2013 Temmuz ayı evde bakım maaşı yatan iller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

halil3333

Üye
Üye
şikayet edecem ev telefonundan arayacam ankarayi gerekli yerleri ozellikle bizzat şikayet edecem aradiğimizda shçk yi bizi azarladiklari telefonu yuzumuze kapattiklarini ödenekler ellerinde iken yatirmayip iş zaman kaybi için memurun dişarda sigara içip sohbet edip bizleri rezil mahruz sikintiya soktuklari ozellikle aradiğimizda rencide edildigimizi bizzat bildirecegim gerekse dava açicam mersin shçk ye...

orcunaral

Üye
Üye
bakım parası

şikayet edecem ev telefonundan arayacam ankarayi gerekli yerleri ozellikle bizzat şikayet edecem aradiğimizda shçk yi bizi azarladiklari telefonu yuzumuze kapattiklarini ödenekler ellerinde iken yatirmayip iş zaman kaybi için memurun dişarda sigara içip sohbet edip bizleri rezil mahruz sikintiya soktuklari ozellikle aradiğimizda rencide edildigimizi bizzat bildirecegim gerekse dava açicam mersin shçk ye...

arkadayım yemin ederim isterseler vermesinler bundansonra yarın bakkala nediyecem bendiye düşünüyorum halilim adam para bekliyodu benden cuma gunu vericem dedim ben bunlara şikayyet ettim bikere zaten tınlamadılar bile halil zamanında

bahar hatsever

Üye
Üye
istanbul yattı diyen arkadaslar lütfen yanıltmayın şimdi geldim atm den henüz yatmamış istanbul

Ben gece 00.40 paramı çektim seninle ne gibi bi derdim olabilir benim param yattı problem sendedir sizlere yalan söylesem elime ne geçecek ama insanları itham ederken 2kere düşünün olur mu

keriman

Üye
Üye
istanbul yattı arkadaslar sımdı ogrendım bankadan

aliakrep

Üye
Üye
bu adamların Denizli ili ile bir zoru var herhalde. Hep en sona kalıyoruz

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2013 Yılı Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1-Osmaniye
2-Samsun
3-Kırşehir
4-Tekirdağ
5-Bilecik
6-Çanakkale
7-Erzurum
8-Afyonkarahisar
9-Karabük
10-Kastamonu
11-Uşak
12-Ordu
13-Kırklareli
14-Bitlis
15-Zonguldak
16-Muğla
17-Bayburt
18-Balıkesir
19-Bursa
20-Antalya
21-Konya
22-Kocaeli
23-Aydın
24-Şanlıurfa
25-Sivas
26-Edirne
27-Diyarbakır
28-Ankara
29-Kayseri
30-Düzce
31-Sakarya
32-Kütahya
33-İstanbul

compeder

Üye
Üye
Sanki kendi ceplerinden cikyr para adamlarin ya

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2013 Yılı Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1-Osmaniye
2-Samsun
3-Kırşehir
4-Tekirdağ
5-Bilecik
6-Çanakkale
7-Erzurum
8-Afyonkarahisar
9-Karabük
10-Kastamonu
11-Uşak
12-Ordu
13-Kırklareli
14-Bitlis
15-Zonguldak
16-Muğla
17-Bayburt
18-Balıkesir
19-Bursa
20-Antalya
21-Konya
22-Kocaeli
23-Aydın
24-Şanlıurfa
25-Sivas
26-Edirne
27-Diyarbakır
28-Ankara
29-Kayseri
30-Düzce
31-Sakarya
32-Kütahya
33-İstanbul

cagla

Üye
Üye
mrb halil bey siz ne kadar uzulsenizde maddi sikinti ceksenizde biz schknin umrunda bile olmayan insanlarin cunku hayatlarinin hic bir doneminde maddi nanevi sikinti gormemisler galiba onun icin burda ve disarda bizim gibi engelli ve ailelerin ne cektiktikleri emin olun alillarin ucundan dahi gecmiyo ama herkes suna emin olsunki su yasadiklarimizi ruyamizda gorsek bizde inanmayip hadi canim derdik dusenin dostu olmuyo ben bunu cok iyi anladim ve birde biz ve onlar hayata bile ayni pencereden bakmiyoruz o yuzden bizi anlamalaqi dahada imkansiz oluyo mevlam hepimizin yardimcisi olsun gercekten

papatyam

Üye
Üye
işlem ücreti altındaki kesilen paraları banka iade ediyor

murat tarsuslu

Üye
Üye

arkadaşım sonuçta bu bir sosyal yardım ve en geç her ayın 23ünde yatmakta. şikayet edip memurların şimşeklerini üzerine çekmenin ne alemi var anlamıyorum. tamam, haklısın/haklıyız o ayrı bir konu. ama unutma burası türkiye!!!! üstelik şimdiye kadar shçek memurları hiçbir zaman telefonu yüzüme kapatmadılar.

ramke84

Üye
Üye
işlem ücreti altındaki kesilen paraları banka iade ediyor
Her kez iade edildiğini söylüyorda biri de çıkıp hangi yolu izleyerek geri iade edildiğini yazmıyor.. İşlem ücreti adı altında kesilen paraların nasıl alındığını izah edicek biri varsa lütfen bilgilendirsin. SAYGILAR..

berzah

Üye
Üye
arkadaşlar kahramarmaraş yatmadımı bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın ...

orcunaral

Üye
Üye
]şimdi mersin sosyal hızmetleri aradımsantıraldeki herif ankarada odenek olmadıgı ve bu yuzden yanmadıgını soyledi ramazan ayı dedim bende oda ban dediki muhtac parası ankara nezaman oderse dedi o memuru bizi hor gormesini hiç beyen medim burdan o memuru ıstifya davet ediyorum

dilek08

Üye
Üye
bu ay maaşlarını alan ne kadar aldı bu ay zamlı alan var mı arkadaşlar normalde zamlı alacaktık

papatyam

Üye
Üye
sabah paramı çekmeye gitim kesintiyi gördüm işlem ücreti altında 2 aydır bende para kesiliyordu matikten dökümanı aldım kesintiye dahil bilgi almak için bankaya gittim sordum neden kesildiğini aslında bakım maaşlarından kesinti yapılmadığını söylediler eğer kesildiği taktirde paranın iade edebileceklerini söylediler ve ben ve arkadaşlarım para iademizi aldık
sygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye