2013 Temmuz ayı evde bakım maaşı yatan iller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kardelen31

Üye
Üye
mustay 1999 kardeşim raprun bitmiştir.bendede byle lmuştu..ziraat bankasındanmı cektin..

kardelen31

Üye
Üye
hatay yatmadı çok ilginç.ilk kez bu kadar geç kalıyor..bilgisi lan varmı acaba.

yunus bozan

Üye
Üye
izmir yattı arkadşlar darısı yatmayan illerin başına inşallah tam 700 tl. güle güle günlerde harcarsınız inşallah..birde birşey söylemek istiyorum mahalleden bir tanıdığım bana dediki önümüzdeki ay bayram nedeniyle bakım aylıkları erken yatacakmış hatta yatırılmış şimdiden bu ay çıktıktan sonra duyuru yapılıcakmış artık bilmiyorum nekadar yalan ne kadar gerçek ne duyduysam onu söyledim..iyi günlerler tekrardan herkeze.

yunus bozan

Üye
Üye
izmir yattı arkadşlar darısı yatmayan illerin başına inşallah tam 700 tl. güle güle harcarsınız inşallah..birde birşey söylemek istiyorum mahalleden bir tanıdığım bana dediki önümüzdeki ay bayram nedeniyle bakım aylıkları erken yatacakmış hatta yatırılmış şimdiden bu ay çıktıktan sonra duyuru yapılıcakmış artık bilmiyorum nekadar yalan ne kadar gerçek ne duyduysam onu söyledim..iyi günler tekrardan herkeze.

Eğce

Üye
Üye
izmir yattı arkadşlar darısı yatmayan illerin başına inşallah tam 700 tl. güle güle günlerde harcarsınız inşallah..birde birşey söylemek istiyorum mahalleden bir tanıdığım bana dediki önümüzdeki ay bayram nedeniyle bakım aylıkları erken yatacakmış hatta yatırılmış şimdiden bu ay çıktıktan sonra duyuru yapılıcakmış artık bilmiyorum nekadar yalan ne kadar gerçek ne duyduysam onu söyledim..iyi günlerler tekrardan herkeze.

Hiç güleceğim yoktu HAYALİ BİLE GÜZEL.....
Bayram nedeniyle bakım aylıkları erken yatacakmış hatta yatırılmış şimdiden bu ay çıktıktan sonra duyuru yapılıcakmış artık bilmiyorum nekadar yalan ne kadar gerçek

hastaadam

Üye
Üye
ne demek hayali bile güzel eğce hangi ay kaldı maaşını alamadın 3 gün önce yada sonra ne fark eder sonunda sağolsun devletimiz ödüyor bu kadar yapmayın

yunus bozan

Üye
Üye
güleceğin yoksa gül o zaman :) ben duyduğumu söyledim sadece inanırsın yada inanmazsın dalga geçer gibi cümle kurmana gerek yok inşallah iyi olur der geçersin ve bencede mantıklı geldi olabilirde bayram 7 sinden zaten o sıralar başlıyor yatan iller ilk illeri yatıran diyer illeride yatırır o nedenle bana mantıklı geldi ister katıl ister katılma senin bileceğin iş birde şöyle bişey var tutki yatırıldı herkez aldı o zaman yanılmış olunca böyle gülcekmisin acaba o zaman ben sana gülücem işte :)

Eğce

Üye
Üye
hastaadam .seni muatap almıyorum okudugunu anlayanlardan değilsiniz.....

Yunus hiç güleceğim yok derken alınganlık yapacagını düşünemedim ÖZÜRDİLERİM.

Şunu sende bilki bende bakım aylıklarının ödenmesini dört gözleyenlerdenim.

Ayrıca ALLAH kimseyi gülmedenmahrumbırakmasın.....

efecem

Üye
Üye
bnm hiç boyle olmadı ama cok duydum..neden oldugunu daha sonra paylaşırmısınız bızde oğrenelım..basımıza gelırse bılırız barı...

yunus bozan

Üye
Üye
alınırım tabiki bende insanım benim söylediğim şeye doğru cevabı vermiyosun bizler burda aile sayılırız sohpet ediyoruz bişeyler paylaşıyoruz bende öyle bir cvp beklemezdim gülme olayına gelince tabiki allah hiç kimseyi gülmeden mahrum etmesin gülmek yaşamın bir parçasıdır ben gülmeyi seven bir insanım aynı zamanda güldürmeyi şakacı bir insanım ben dediğiniz gibi umarım gerçek olur ben sen ve herkez dahil mutlu olur güzel bir bayram geçiririz inşallah işte sen böyle demedin direk dedinki hiç güleceğim yoktu diye demekki yanlış cvp mış :)

sinandeniz

Üye
Üye
aysn posta kutun dolu mesaj gelmiyor cevap yazdım mesaj kutun dolu olduğundan dolayı mesajım gelmedi temizle kutunu

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen gereksiz ve kişisel mesajları burdan yazmayın ayrıca tartışma konularınıda devam ettirmeyin arkadaşlar ikili sohbetleri alaycı durumlara getirip sataşmaya çevirmeyiniz.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2013 Yılı Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1-Osmaniye
2-Samsun
3-Kırşehir
4-Tekirdağ
5-Bilecik
6-Çanakkale
7-Erzurum
8-Afyonkarahisar
9-Karabük
10-Kastamonu
11-Uşak
12-Ordu
13-Kırklareli
14-Bitlis
15-Zonguldak
16-Muğla
17-Bayburt
18-Balıkesir
19-Bursa
20-Antalya
21-Konya
22-Kocaeli
23-Aydın
24-Şanlıurfa
25-Sivas
26-Edirne
27-Diyarbakır
28-Ankara
29-Kayseri
30-Düzce
31-Sakarya
32-Kütahya
33-İstanbul
34-Denizli
35-Bartın
36-Kahramanmaraş
37-İzmir
38-Malatya

Mevzuderin

Üye
Üye
Adana ne zaman yatar arkadaşlar bi bilgisi olan varsa yazabilirmi?

kardelen31

Üye
Üye
bende de böyle olmuştu.benimkinin nedeni şu:engelli çocuğuma verilen engelli raporu bir yıllık.raporun biteceği son ay raporun bitimine kalan günleri sayıp öyle ödeme yapmışlar.günlük hesaplamışar.

kardelen31

Üye
Üye
sizinde maaşınızın eksik yatmasının nedeni bu olabilir mi acaba mustay1999 kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye