2014 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Cennet35

Üye
Üye
Henüz yatmadı izmir internet bankacılığı kullanıyorum.

beyazcennet

Üye
Üye
BURSA bugece dediğiniz gibi yatmazsa ayın 21 inde ancak yatırırlar.alıştırıyolar artık.olcak iş değil.milletin ihtiyacımı var kimsenin umrunda değil.

ayteno766

Üye
Üye
ıyı aksamlar efendim kesin bılgımı hatay 20sındemı yatacak arsuz ılcesınden haber vrmı

beyazcennet

Üye
Üye
Aynen halim79, sıkıntımız var.bi hafta daha sabredemeyiz.allah büyüktür.umarım yatırırlar

anatomie

Üye
Üye
anatomie bilgiyi bankadanmı aldınız.reyhanlıda oylemi acaba..ziraat bankası

Arkadaslar bu bilgiyi sosyal hizmetlerden almis bulunmaktayim ama bence her ay ayin 20 si diyorlar ama daha erken yatiyordu yani en azindan teb bankasinda oyleydi ama artik ziraate gecildi bilmem ne olur ama inslh hayirlisi olur..

Bu arada reyhanli ve diger ilceler normalde 1 gun erken yatiyor artik bakalim bekliycez gorcez ama cepte para kalmadi :))

kartal bjk

Üye
Üye
balıkesir shçk yı aradım maaşlar ne zaman yatacak diye hangi ilçesi dedi ayvalık dedim.ayvalığın ödemeleri artık ayvalık shçk dan olucak dedi.ayvalık shçk yı aradım maaşları sordum dediki bu gece 12 den sonra hesaplarda olucak dedi yarın yani cumartesi alabilirsiniz dediler.

mstfa

Üye
Üye
bende ayvalıktan cunda adasından kardesim birtek sen varsın balıkesird2n galiba bilgi için teşekkürler

ERVA HİRA

Üye
Üye
SAKARYA yatmıştır arkadaşlar bilginize.....

Tekerlekli Sandalye