2015 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kolera

Üye
Üye
s.a arkadaslar . bir sorum olacak sizlere bilgisi olan lütfen cevap yazsın. annemin bakım parası bazen yatıyor bazen yatmıyor yatınca hemen cekersek tam alıyoruz eyer hemen cekmezssek bir kac saat sonra yarıya iniyor bunun nedeni, nedir acaba.yoksa birileri parayı çalıyormu şikayette bulunacagız ondan dolayı ilk size sormak istedim
as. eğer kredi kartınız varsa ve ödeme günü geçmişse otomatik olarak parayı (borcun tamamını ) çekiyor olabilir

kolera

Üye
Üye
Bursa il md.lüğü muhasebeden verilen bilgi:ayın 22 sinde hesaplarda olacakmış.Sadece bu ay böyle oluyo dedi.her ay aynı cvp...ayın 15 ile 25 i arasında yattığını diğer illerin kendilerini ilgilendirmediğini söyledi.bu bir yardım olduğunu ve ne zaman hesaplara aktarırsak o zaman çekersiniz dedi.....

bu nedir ya? bunu diyen adamın (pardon adam demişim ) hala yerinde duruyor olması bile bu ülkeye zarar verir. böyle rahatlık olmaz ve ben bu rahatlığın bozulması için gerekli bütün yerlere başvurucam. facebook ve twitter hesaplarımdan da bu yazının ekran görüntüsünü paylaşıcam.

hastaadam

Üye
Üye
bu nedir ya? bunu diyen adamın (pardon adam demişim ) hala yerinde duruyor olması bile bu ülkeye zarar verir. böyle rahatlık olmaz ve ben bu rahatlığın bozulması için gerekli bütün yerlere başvurucam. facebook ve twitter hesaplarımdan da bu yazının ekran görüntüsünü paylaşıcam.

Bas vurmadigimiz yer kalmadi adamlar takmiyo bilmezlerki esas gorevleri engellileri memnun etmek engelli olmassa orda ne isleri var

timsahmurat

Üye
Üye
Aynn bunu yadzim

İyi günler yüzde 65 engelim var yürüyemiyorum ailem evde bakım parası alıyor ama mağduruz nedeni zamanı olmayan keyife göre yatan bu yardım Türkiye genelinde bütün iller yatarken Bursa en son yatıyor bizlerin istediği erken yatmasıda değil bir günü olsun belli başlı o gün yatsın ama Bursada kurum çalışanları ya da ziraat bankası çalışanları sorumsuz hata var diyolar hata 1 olur 2 olur yeter artık her ay aynı lütfen bu işi en kısa sürede çözün nasıl bir anlayışınız var sorun çözeceğinize sorun yaratıyorsunuz bide engelliye kısa sürede ilgileneceğinizi umarak teşekkür ediyorum...

yunus bozan

Üye
Üye
AĞUSTOS AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

1-Malatya
2-Antalya
3-Edirne
4-Karabük
5-Bilecik
6-Zonguldak
7-İstanbul
8-Hatay
9-Tekirdağ
10-Çankırı
11-Tokat
12-Afyon
13-Erzurum
14-Konya
15-Sivas
16-Kocaeli
17-Mersin
18-Samsun
19-Manisa
20-Ankara
21-Balıkesir
22-Gaziantep
23-Denizli
24-Rize
25-Uşak
26-Şanlıurfa
27-Sakarya
28-Kırşehir
29-Diyarbakır
30-Eskişehir
31-Muğla
32-Aksaray
33-Adana
34-Kırklareli
35-Aydın
36-Çanakkale
37-Trabzon
38-Kütahya
39-osmaniye
40-izmir

Black16

Üye
Üye
AĞUSTOS AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

1-Malatya
2-Antalya
3-Edirne
4-Karabük
5-Bilecik
6-Zonguldak
7-İstanbul
8-Hatay
9-Tekirdağ
10-Çankırı
11-Tokat
12-Afyon
13-Erzurum
14-Konya
15-Sivas
16-Kocaeli
17-Mersin
18-Samsun
19-Manisa
20-Ankara
21-Balıkesir
22-Gaziantep
23-Denizli
24-Rize
25-Uşak
26-Şanlıurfa
27-Sakarya
28-Kırşehir
29-Diyarbakır
30-Eskişehir
31-Muğla
32-Aksaray
33-Adana
34-Kırklareli
35-Aydın
36-Çanakkale
37-Trabzon
38-Kütahya
39-osmaniye
40-izmir
41-Kayseri

Black16

Üye
Üye
Arkadaşlar bimeri aradım şikayet oluşturuldu temmuz maaşıda almadım SHÇ dilekçe yazan varmı madur ediliyoruz.

hastaadam

Üye
Üye
Arkadaslar bu aadamlar bizi ac birakacak anlasildi 25. Agustos tan once yok demisler peki 25 agustosta nasil olacak ya her sey bilgisayar ortaminda samiyelerde yapiliyo nasil bir istir bu ya .nasil bi kaderi var bursa engellilerinin genede zorlayacam diyo yetkili ama cok zor

kolera

Üye
Üye
Arkadaslar ben aile bakanligina tivit attim sizde atin lütfen sesimizi bi duyan olabilir.bimer hiçbirşey halletmiyo.şikayet olusturdugun birim seni ariyo ve yapcak bişey yok diyo kisaca.ben izmir maaşını cektim ama bursaya bakiyorum yatti mi diye aile bakanligi ve aysenur islamin tiwiter adresletine sizler de yazin.sabit olsun maaş gunu diye.nasilsa benim ilim yatti bana ne demeyin.

Black16

Üye
Üye
Ayşenur İslam ve Aile Bakanlığının twitter adresleri doğrulanmış sayfa değil kolera , sen mesaj attığın linki paylaşabilir misin ?

bitanem

Üye
Üye
:,( bunasıl dünya hasta oğlum ameliyata gircek beşkuruş parayok allahım sen yardım ett duysesimi ..:,(

cvtckr

Üye
Üye
Mrb. Bursa bu gecede yatmayacak galiba...hayırlısı inşallah.

cvtckr

Üye
Üye
Allah hayirlisini versin..Allaha emanet olunuz...

kırık ahmet

Üye
Üye
gerekli yerleri arayınca .yatcakmı demek yerine...
diger 45 il yatıyorda.neden her ay bursa yatmıyor
cümlesini her defasında kullanın

bir olur iki olur.ama her aymı kurumlarda hata gecikme oluyor

yalannnnn deyip teli yüzlerine kapatın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye