2015 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semiha01

Üye
Üye
Neyse Allah yardımcımız olsun

rukiye karataş16

Üye
Üye
arıyorum adam bana türkiye geneli yatmadı diyo önünde bilgisayar yokmu hangi çağda yaşıyon dedim 41 il yattı dedim adam bizene o illerden diyo suratına kapattım arkadaşlar 25inden önce yatmayacakmş malesef beklemek zorundayız zor ama

hastaadam

Üye
Üye
Arkadaslar yeminle soylediklerimi aynen yaziyorum schek memuruna .....tlf nu acar acmaz ..sizde hicmi allah korkusu yok iki gindur elektirigim kesildi nasil bi merhamet bicdan bu dedim sizin icin imza toplutoruz sizi degistirsinler diye dedim bana ne dedi biliyomusunuz abi size soz bundan sonra ilk biz yatiracaz yapmayin bizi yerimizden etmeyin bu ay buyuk bi hata oldu bu isi yapan arkadas izne cikti yerine bakan arkadas listeyi kaydirmis olen engelli listeden cikarilanlari eklemis vs inanin pacalari tutustu

zeyno16

Üye
Üye
Bugün ak parti nilüfer ilçe başkanıyla görüşmeye gidicem inşallah derdimize bir çare bulunur.sesimizi üst mercilere duyurmamız için belki yardımcı olur:((

zeyno16

Üye
Üye
Ne bileyim aklıma başka bir çare gelmiyor işte ankaraya kadar aradım ama boş

zeyno16

Üye
Üye
Arkadaşlar şimdi ankara bakanlıkla görüştüm durumu anlattım yarın bir bayanla görüşücem inşallah sesimizi duyurucaz allahın izniyle.

zeyno16

Üye
Üye
Bursa sosyal hizmetlerini aradım kadın bir güzel beni azarladı telefonu yüzüme kapattı.tekrar aradım konuşmaları kaydetmiştim ve ankaraya göndereceğini söyledim hitabı birden değişti ama bu sefer ben dinlemedim.insanı deli ettiler yemin ederim yapmadığım şeyleri yaptırıyor insana

timsahmurat

Üye
Üye
Çalisan memurlar kendini ne sanıyor anlamıyorum geri adım atma yolla ses kaydını cezasını çeksin terbiyesiz

beyami

Üye
Üye
bence memurların üstüne fazla gidiyorsunuz bağlanırken memurlara böyle yapmıyorduk ama insiyatif onların elinde sizin hane ziyaretini gelir seviiyenizi inceleme onların elinde ben olsam bu kadar ileri gitmezdim bu benim görüşüm tabi sizler bilirsiniz

beyami

Üye
Üye
Sayin engelli maaşi alan ordulu hemşerilerim maaş yattimi diye siteye günde sayisizca girip yattiğinda ise siteye giripte yattiğini bildirme tenezzürünü göstermenizi rica ediyorum kirsalda yaşayan aileler faydalansin yanlişmiyim gurban

kırık ahmet

Üye
Üye
orduda maas yattıysa gidip ceken olunca zaten bu sayfaya bakan olmuyor.cevap yazan pek olmaz
banka parayı cep telefon mesaj yoluyla ogrenebilirsin

hastaadam

Üye
Üye
Ilyas efendiiii bu gece yatsin artik 2 gundur elektrikler kesik buz dolap loku yapmaya basladi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye