2015 Mayıs ayı evde bakım maaşı yatan iller

semiha01

Üye
Üye
Bizi tutan yok ki gidelim Banka'nın önüne eylem yapalım

hastaadam

Üye
Üye
20. Ci sayfadan bu yana hep bursa konusuluyo nasil istir turkiyenin 4 cu en cok engellisi olan il inanin arkadaslar bakanliginda haberi var valiligin parti baskanliginin da odenek sikintisi yok listeler ginunde teslim ediliyor banka diyor bizde sorun yok. Ozaman sorun biziz bizim engelli olm@miz sorun

kırık ahmet

Üye
Üye
bugünde yatmazsa.yarın toplanalım tam zamanı.bunlara ders verelim.nasıl olsa hakkımız var..butun iller yattı.bir haftadır yatmıyor.acıklama yapsınlar.yarın valiligemi gidelim.nerde bulusalım..ziraat bankasımı yer zaman soyleyin

Hadi bu gece veya haftasonuna yattı diyelim..
Önümüzdeki ay ve sonrasıda yine aynı olacak....olmadımı?bakanlık ilgilenmeli...direk ödemeler ank.dan hak sahibinin hesabına yatmalı.il müd.lüğüne aktarıp.il md.lüğü bunu kullanacak.oooo biz daha çoook bekleriz.veya il müdürü değişmeli bence......

kırık ahmet

Üye
Üye
secenekler..il sosyal kurum onu..heykel valilik..heykel ziraat bankasi onu..saat 13.00 de..yarim saat sonrada mesaileri basliyor..bana kalsa heykel ziraate gidelim mudure cikalim..bizle alakasi yok derlerse.heykel valilige geceriz...

rukiye karataş16

Üye
Üye
ya ekmek parası kalmadı ya kimseden isteyemiyom istediğimde de yok diyolar kızın okulundan para istediler nasıl verecem bilmiyom allahım sen yardımcımız ol

hastaadam

Üye
Üye
Ilyas sen geldiysen bu gece ah bu gece valla billa bu gece paralar hesaba yatacak bu gece

kırık ahmet

Üye
Üye
bankamatige yakınım bekliyorum yatarsa ilk ben cekicem..ama yagmur baslıcak

zeyno16

Üye
Üye
Bu gecede yok maalesef

Tekerlekli Sandalye