2015 Mayıs ayı evde bakım maaşı yatan iller

kırık ahmet

Üye
Üye
yatmamıs yarın bulusuyoruz heykelde sönmez is sarayı ordaki ziraat bankası onunde..alt gecidin ayagındaki banka saat 13.00 de

biçare

Üye
Üye
Arkadaşlar cuma gün Almira otelde bakım ücreti alanlara dostluk kapısı projesi adı altında bilgilendirme amaçlı eğitim verilecektir önce eğitim sonra maaşlar galiba 6 saat eğitim bana davetiye geldi

hastaadam

Üye
Üye
Arkadaşlar cuma gün Almira otelde bakım ücreti alanlara dostluk kapısı projesi adı altında bilgilendirme amaçlı eğitim verilecektir önce eğitim sonra maaşlar galiba 6 saat eğitim bana davetiye geldi

Gittik inegolde derdimiz soyledik bizle ilgili degil dedi profosor uludag unv .de gelmis.

kırık ahmet

Üye
Üye
bana mesaj gelmedi.egitimde neymis.diger illerde niye yapılmadı.paraları yattı..bahane bunlar.inanmıyorum kandırmaca..yarın ziraat onundeyim sonra valilik.gelen gelsin

hastaadam

Üye
Üye
Arkadaslar emeklilere promosyon istedi emekli sendikalari ziraat bank genel muduru ne dedi biliyomusunuz emekliler maaslarini hemen cekiyo icerde birakmiyo kredi kullanmiyo Biz promosyon veremeyiz dedi yani lami cimi yok

biçare

Üye
Üye
Cebini dolduran dolduran müdür adam ne anlasın üç kuruşa muhtaç insan lardan

ENGELLİ_BABASIYIM

Üye
Üye
Zeyno bacim sen genede bela okuma bela okumak kötü insanin başina dönüp dolaşiyo hepimiz allaha havale edelim allah işini bilir

kırık ahmet

Üye
Üye
çok pis kafa çakarım,helebi yamuk hissedeyim
gençliğimde çok futboll maçı yapardım,köşe vuruşlarına uçarak kafa çakıp gol atmışlığım çokdur
5 metreden zıplayıp havada uçarak kafa çakarım

erciyes01

Üye
Üye
bursalı arkadaşlar turkiyede 42 veya 43 ilyok daha bakım maaşı yatmayan çok il var . inşallah hepsi bir an önce yatar . bakım ücretinin hesaplara yatma zamanı kurumla ilgilidir. bankayla degil.kurum bankaya ne talimat verirse onu yapar. bizden hesap işletim ücreti kesiliyor. kuruma gidiyorum kesemezler diyor . bankaya gidiyorum kesilir diyor arada git gel bıktırdılar bizi gariban parasıyla ne halt ediyorlarsa.

rukiye karataş16

Üye
Üye
tekrar aradım adam resmen bagırıyo ya ayın 25ine kadar bekleyin diye işinizi adam gibi yapın siz hesaptan parayı cekmişsiniz dedim suratıma kapattı teli

rukiye karataş16

Üye
Üye
cumhur başkanlığını aradım E mail yada dilekçe olarak gönderirseniz yardımcı olunur dediler

Kemal16

Üye
Üye
Ayın bugün 21 i hala yatan bir şey yok ve özürlü cocuğu olan aileyi ondan bundan borc istemek zorunda bırakıyorlar. Bu maaşınn günü neden belli değil ? Babamın emekli maaşı her ayın 21 inde yatıyor. Bu neden boyle değişken ?

GÜZEL ANAM

Üye
Üye
Kemal bey bu bize verilen maaş değil yardım.eğer maaş olsaydı belli bir günü olurdu.yetkililerin ilk bu yardımı bağladıkları zaman söyledikleri ayın 15 i ile 25 i arası bankamatikten bakın olmuştu sanırım herkese aynı şeyi söylediler.yani ne kadar şikyet edersek edelim kime şikayet edersek edelim adamların bahanesi var .yani 25 ine kadar bu iş olmaz biz demiştik derler.

Tekerlekli Sandalye