2015 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hastaadam

Üye
Üye
sınırden uzuntuden nerdeyse ağlayacam oturup cocuk gıbı ağlayacam bır benım etmemle bıryere varılmaz butun herkes sıkayetını etsın sessız kaldıkca tepemıze cıkacaklar telefonda nerdeyse yanında olsam o anda dovecekler ya bu kadarda olmaz olamaz ya arayıp ne zaman yatacak dıye sormamıza bu kadar da sert artıs gıbı sozlerle şap yuzumuze kapatmaları ve her ay 11 ınde 12 sınde yatan aylık neden sımdı 20 sıne 25 ıne uzatılıyor ya sunu hıc unutmuyorum cumhurbaskanımızın mersıne secım mıtınge geldıgınde ayın 11 idi o gun sabah cok erkenden evde bakım aylıkları yatırıldı suna bak olaya bı bakın sımdı ıse 20 sıne 25 ıne yatırmalara baslandı

halil bey canım kardeşim bilirmisin hayrınn yolu yokuştur devlet bize hayır veriyor TC İNDE HANGİ KURUM ÇALIŞANININ HANGİ EMEKLİNİN 2022 MAAŞI ALANIN HATTA VE HATTA DUL MAAŞI ALAN BAYAN ABLALARIMIZIN BACILARIMIZIN BİLE ÖDEME GÜNLERİ BELLİDİR KURUMUN DEDİĞİ AYNEN ŞU

HER AY DEĞİŞKEN TABLO OLUYOMUŞ ÖLEN VARMIŞ BAKICI DEĞİŞTİREN VARMIŞ MADDİ DURUMU İYİLEŞİP MAAŞI KESİLEN İKAMET DEĞİŞTİREN VSAİRE BAHANE BUNLAR AMA KURUM DİYOR BİZ ÖDEME EMRİNİ BANKAYA İLETTİK BANKA TELEFONU YÜZÜMÜZE KAPATIYOR BUGÜNDE YATSA HİÇ ÖNEMİ YOK BİZİM BİR HAFTA ÖNCE YATSA DİĞER İLLERİNKİ Bİ HAFTA SONRA YATSA İÇİME SİNMEZ BEN İHTİYAÇLARIMI KARŞILARKEN DİĞER İLLERDEKİ ENGELLİLER KARŞILAMAMIŞ NEYE YARAR YAZMADIĞIM KURUM KALMADI BİMERİNDEN CUMHURBAŞKANLIĞI BAKANLIK MÜDÜRLÜK HATTA VE HATTA ZİRAAT BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DENEN ŞU BANKANIN İNSİYATİFİNE BAĞLIYMIŞ HAYIRLISI NE YAPALIM BUNADA ŞÜKÜR YA HİÇ VERMESSELER NE YAPARIZ BİDE BUNU DÜŞÜNELİM GEÇ OLSUN BİZİM OLSUN SAYGILAR

hastaadam

Üye
Üye
Bakin arkadaşlar linkler takipte yazdiklarimiz an be an okunuyor yetkililer görüyor artik yapabileceğimiz bir şey yok bursada 5 yiildir bu maaşi alliyorum allah devletimize çok versin zarar ziyan vermessin 6 ay ayni günde yattiğini görmedim demekki bunun kolayinin bi yolunu bulamiyorlar bide en çok zoruma giden her ay gülünç duruma düşüyoruz bütün iller aliyor engelliler sayfasinda artik bursalilar çirpinip duruyo kastli bir şey yapiliyorsa allah teala herkes yaptiğinin yanina kalmayacaği günü beklesin buyurur yarina kalir ama yanina kalmaz aksaklik olsa bir ay olu iki ay olur her ay her ay ayiptir günahtir allahtan korksun her kim yapiyorsa bir manzarayi size anlatayim bizzat konuştum

menenjit geçiren 1 yaşindaki çocuk yutma özelliğini kaybetmiş burnundan hortumla besleniyor baba vefat etmiş anne her ayin 10 undan sonra bebekle atm önünde bakip gidiyor inanin şu soğukta bebek arabasinin içinde tirtir titriyor yavru yaziktir belli bi günü olsa ödemenin bir defa gelir ödemesini alir gider ama nerdeeeeee

zeyno16

Üye
Üye
Bakin arkadaşlar linkler takipte yazdiklarimiz an be an okunuyor yetkililer görüyor artik yapabileceğimiz bir şey yok bursada 5 yiildir bu maaşi alliyorum allah devletimize çok versin zarar ziyan vermessin 6 ay ayni günde yattiğini görmedim demekki bunun kolayinin bi yolunu bulamiyorlar bide en çok zoruma giden her ay gülünç duruma düşüyoruz bütün iller aliyor engelliler sayfasinda artik bursalilar çirpinip duruyo kastli bir şey yapiliyorsa allah teala herkes yaptiğinin yanina kalmayacaği günü beklesin buyurur yarina kalir ama yanina kalmaz aksaklik olsa bir ay olu iki ay olur her ay her ay ayiptir günahtir allahtan korksun her kim yapiyorsa bir manzarayi size anlatayim bizzat konuştum

menenjit geçiren 1 yaşindaki çocuk yutma özelliğini kaybetmiş burnundan hortumla besleniyor baba vefat etmiş anne her ayin 10 undan sonra bebekle atm önünde bakip gidiyor inanin şu soğukta bebek arabasinin içinde tirtir titriyor yavru yaziktir belli bi günü olsa ödemenin bir defa gelir ödemesini alir gider ama nerdeeeeee

yanlış bişey mi söyledim hasta adam evet dediğin gibi 6 ay üst üstte zamanında yatmıyor gerçekten.geçen ay13 de ondan önceki ay 21 de bu ay desen belirsiz keşke evlatlarımız sağlıklı sıhatli olsaydıda bizlerde bu maaşı hiç almasaydık

hastaadam

Üye
Üye
BEN YANLIŞ BİŞEY DEDİNİZ DEMEDİM SADECE ÇIRPINMALARIMIZ BOŞUNA DEDİM ne dersek ne kadar feyadu figan etsek görüyoruz boşuna bu aydan itibaren yazmayacam allah hayırlısını versin devletimiz milletimize zarar ziyan vermessin sağolsunlar geçde olsa alıp ihtiyaçlarımızı gideriyoruz çok şükür elhamdulillah

zeyno16

Üye
Üye
sorunun devlet olmadığını biliyoruz hastaadam devlet bütün illerin maaşlarını aynı gün yatırıyor zaten bizim sorunumuz bankayla alakalı allah devletimizi başımızdan eksik etmesin inşallah boşuna çırpınmıyoruz sadece sesimizi duyurmaya çalışıyoruz biz :((((

ufuk_unal

Üye
Üye
VAN hala yatmadı, ilgili yeri aradım. Yılbaşı tatilinin uzamasıyla alakalı dediler, hatta normal olanı ayın 15 ila 25 arası herhangi bir sıra olmaksızın yatırıldığıymış. Ben geçen ay 13 ondan önce 11 inde aldığımı söyledim. O da erken ödemeler olunca oluyormuş, normali 15 ila 25 arası herhangibir sıra olmaksızın karışık ödemeymiş. Kime inanacaksın ☺️ Şimdi başka yeri arasam başka bişey diyecekler. En güzeli sinir yapmadan, 25 de yatıyor gibi beklemek galiba

halil3333

Üye
Üye
bakın en son recep tayyıp erdogan cumhurbaşkanımız mersıne mıtınge geldıgınde ayın 11 idi erkenden sabah evde bakım ucretlerı yatırılmıs burayı anladınız mı demekkı banka mudurle alakası yok basbakan geldı dıye nasıl erkenden sabahın 7 sınde hesapta paralar bu nasıl oluyor pekı basbakan mersıne gelmeden her ayın 20 ıle 25 arası yatırılıyordu ?

orcunaral

Üye
Üye
Evde yiyecek bise kalmadi borc da alamiyoz bakkaldan Mersinli arkadaslar neyapalim nereyi arayalim

samet_33

Üye
Üye
ben mersindenim kardeşim isterse ayın 29 unda yatırsınlar aynı gün yatırsınlar..bir ay 11 inde bir ay 20 sinde ne biçim iş anlamadım..bizimde ihtiyaçlarımız var..ödenmesi gereken borçlarımız var

samet_33

Üye
Üye
baktımda geçen sene ocak ayında mersin ayın 23 ünde yatmış...sıradaki iller yatmasını beklediğim adana mersin izmir bursa büyük ihtimalle

emrcnblt

Üye
Üye
bakın en son recep tayyıp erdogan cumhurbaşkanımız mersıne mıtınge geldıgınde ayın 11 idi erkenden sabah evde bakım ucretlerı yatırılmıs burayı anladınız mı demekkı banka mudurle alakası yok basbakan geldı dıye nasıl erkenden sabahın 7 sınde hesapta paralar bu nasıl oluyor pekı basbakan mersıne gelmeden her ayın 20 ıle 25 arası yatırılıyordu ?
halil kardes sana bir kağıt gelmişti o neymiş öğrendinmi .sürekli ibareli raporu yenileme diye bişe varmı sormak istedim bende mersinliyim banada öyle bişe gelirse neymiş bu diye sordum .bizim raporda aynı sizinki gibi çünkü.cevap yazarsa sevinirim.

halil3333

Üye
Üye
arastırdım sureklı roparlarda yenı rapor cıkartılacak dıye bırsey yok yokmus kaymakamlıktan gelen memurlar kagıt verdı bu kagııtta janfarma tapu ssıcıl nufus mudurlugu beledıye daha bır kac yerı dolastırp getırceksınız dedıler gelırımızda artıs varmı yokmu anlamında bırsey kaymakamlıktan gelen memur bırde yenı rapor cıkartacaksınız dedı orayı bende anlamadım zaten tekrar kaymakamlıgı aradım bana rapor cıkartacaksın dıyen bayanla telde gorustum dıyokı raporunz cok eskı 2008 raporu dıyo ee dedım sureklı raporda yenısı cıkmazkı zaten sureklı verılmıs dedım oda dedıkı mersınden kontrole gelecek memurlar ısteyebılır yenı rapor dedı musaıt bır zamanda cıkarsanız ıyı olur dedı bu kadar dedı halen bende anlamıs degılım orcunoral dıye bırısı var bu sıtede uye onada aynısı olmus tazeledım raporu dedı sıkıntı yok dedı durum boyle yanı emrcnblt ?

canana

Üye
Üye
teşekkürler fakat ayın 12 13 ünde hep yatardı neden gecikti acaba

compeder

Üye
Üye
Bimer e sikayet dilekcesi yazalim tum mersinde nekadar bakim ucreti alan varsa yazassin bir ikiden bisey olmaz ama 100 200 den olur illaki tepkisiz kalamazlar

emrcnblt

Üye
Üye
arastırdım sureklı roparlarda yenı rapor cıkartılacak dıye bırsey yok yokmus kaymakamlıktan gelen memurlar kagıt verdı bu kagııtta janfarma tapu ssıcıl nufus mudurlugu beledıye daha bır kac yerı dolastırp getırceksınız dedıler gelırımızda artıs varmı yokmu anlamında bırsey kaymakamlıktan gelen memur bırde yenı rapor cıkartacaksınız dedı orayı bende anlamadım zaten tekrar kaymakamlıgı aradım bana rapor cıkartacaksın dıyen bayanla telde gorustum dıyokı raporunz cok eskı 2008 raporu dıyo ee dedım sureklı raporda yenısı cıkmazkı zaten sureklı verılmıs dedım oda dedıkı mersınden kontrole gelecek memurlar ısteyebılır yenı rapor dedı musaıt bır zamanda cıkarsanız ıyı olur dedı bu kadar dedı halen bende anlamıs degılım orcunoral dıye bırısı var bu sıtede uye onada aynısı olmus tazeledım raporu dedı sıkıntı yok dedı durum boyle yanı emrcnblt ?
sürekli rapor değişirmi ya ne biçim bir iş bu . zaten mersin hep sorun çıkartıyor ilk kez duydum halil hadi yenilerken oran değişirse of oofff .neyse cevap için sağol.

murat tarsuslu

Üye
Üye
memursa memurlugumu bılsın kımse bızı azarlamaya sert tepkı verıp yuzumuze telefon kapatamaz ve artıslık yapamaz ben yalanmı soylıcem mademkı yalan soyluyorum aramızdakı telefon gorusmelerını turktelekomdan gorusme kayıtları acıp dınlesın dınlesınlerkı neymıs gorsunler bu yuzden elımden gelenı ankarada meclıse varıncaya kadar tasıyacagım oyle ınsanda olamaz memurda :(:(

ben de arıyorum bazan shçek mersin il müdürlüğünü, ama bir kez bile kaba ve kırıcı davranışlarına tanık olmadım. tam aksine gayet kibarlar ve ayrıntılı bilgi veriyorlar..

orcunaral

Üye
Üye
bimere yazdık bilginize mersin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye