2015 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sevgilim

Üye
Üye
kütahyalı lar merak eden yokmu bu bakım üçretlerini yazarmısınızzzzz

serbetcimehmet

Üye
Üye
Selam, arkadaslar,karabuk, evde bakim ucretleri bu gun yani 14,01,2015 carsamba oglen saat 14/30 itibariyle yatmistir,
Saygi ve sevgilerimle
Bilgilerinize

yasemen

Üye
Üye
ben kutahyadan ama hiç merak etmiyorum çünkü bu sayfa taytan iller paylaşim sayfası boşuna sayfa işgal etmenin anlamı yok iyi akşamlar

yasemen

Üye
Üye
yatan iller diyecektim yanlış yazmşım sabrlı olun biraz yatacak sizin hadi demenizle yatmaz

FEYZANUR

Üye
Üye
Arkadaşlar %95 ağır engelli olan annemi 12 ocak Pazartesi günü kaybettik istanbul evde bakım maaşı 13 ocakta yatmış maasi cekebilirmiyim sorun olurmu? Bilgisi olan arkadaşlar lutfen cevap versin.buraya yazdığım için hepinizden Özür diliyorum konu açmayı bilmiyorum. ...

tredi01

Üye
Üye
ADANA GENE GEÇEN AY GİBİ 22sinde Mİ YATACAK
BİR BİLGİSİ OLAN ARKDAŞ VARMI ?

35030

Üye
Üye
Arkadaşlar %95 ağır engelli olan annemi 12 ocak Pazartesi günü kaybettik istanbul evde bakım maaşı 13 ocakta yatmış maasi cekebilirmiyim sorun olurmu? Bilgisi olan arkadaşlar lutfen cevap versin.buraya yazdığım için hepinizden Özür diliyorum konu açmayı bilmiyorum. ...

Bakıma muhtaç özürlünün ölmesi durumunda, bakım hizmeti üstlenen en geç on beş gün içinde durumu SHÇEK İl Müdürlüğü’ne bildirmek zorundadır. Aksi takdirde hakkında hukuki ve idari işlemler yapılır. deniyor maas alma konusunu bilmiyorum

basınız sagolsun

zeyno16

Üye
Üye
Aman arkadaşım iyice öğrenmeden çekme sakın maaşı cezası var başın ağrımasın sonra başınız sağolsun

hastaadam

Üye
Üye
Maaşi alabilirsiniz aralik maaşi bu komşumun çocuğuda vefat etti sorun yok dedilet

FEYZANUR

Üye
Üye
Sağolun Allah razı olsun. .Salı günü evi arayıp hastaniz hayattami diye sormuşlar yigenimde dün vefat etti demis.bilgi güncellemesi yapıyoruz o yüzden aradik basiniz sagolsun demişler.

zeyno16

Üye
Üye
Sağolun Allah razı olsun. .Salı günü evi arayıp hastaniz hayattami diye sormuşlar yigenimde dün vefat etti demis.bilgi güncellemesi yapıyoruz o yüzden aradik basiniz sagolsun demişler.
siz yinede sosyal hizmetleri arayın sorun derim ben

hastaadam

Üye
Üye
Maaşi alabilirsiniz aralik maaşi bu komşumun çocuğuda vefat etti sorun yok dedilet

ozi35

Üye
Üye
İzmir 17'sine kadar yatmazsa,cumhurbaşkanlığına ve başbakanlığa yazı göndereceğim. başka çare yok

hastaadam

Üye
Üye
Yok geneeeeb bu gecede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye