2015 Temmuz ayı evde bakım maaşı yatan iller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunus bozan

Üye
Üye
1-Tokat
2-antalya
3-malatya
4-Afyonkarahisar
5-ADIYAMAN
6-samsun
7-balıkesir/ayvalık
8-Diyarbakır
9-aksaray
10-aydın
11-istanbul
12-konya
13-lzmir
14-sivas
15-kocaeli
16-muğla bodrum
17-ankara
18-tekirdağ
19-manisa
20-denizli
21-bilecik
22-sakarya
23-zonguldak

64lh629

Üye
Üye
555 UŞAK tan haberin varmı ? ben hesabı takip edemiyorum bu ay sen den haber bekliyorum

Bursa il md.lüğünle görüştüm.bursa bayramdan sonra yatacakmış.bize talimat gelmedi diyorlar.yatması zor gibi...bu bayramda sıkıntılı geçer.....

rukiye karataş16

Üye
Üye
bizim ne ihtiyacımız varki o paraya bursanın yetkilileri aç kalmış yazık onlar karnını doyursun arda kalanla biz idare ederiz ne de olsa bu ilk değilki

rukiye karataş16

Üye
Üye
bizim ne ihtiyacımız var ki o paraya bursa nın yetkilileri aç kalmış yazık onlar karnını doyursun arda kalanla biz idare ederiz ne de olsa bu ilk değil ki

esmerimi

Üye
Üye
gaziantep yatmışır.kadir geceniz mübarek olsun
arkadaşlar...

yunus bozan

Üye
Üye
1-Tokat
2-antalya
3-malatya
4-Afyonkarahisar
5-ADIYAMAN
6-samsun
7-balıkesir/ayvalık
8-Diyarbakır
9-aksaray
10-aydın
11-istanbul
12-konya
13-lzmir
14-sivas
15-kocaeli
16-muğla bodrum
17-ankara
18-tekirdağ
19-manisa
20-denizli
21-bilecik
22-sakarya
23-zonguldak
24-kırşehir
25-gaziantep

hastaadam

Üye
Üye
bizim ne ihtiyacımız varki o paraya bursanın yetkilileri aç kalmış yazık onlar karnını doyursun arda kalanla biz idare ederiz ne de olsa bu ilk değilki

Insallah su kadir gecesinde dua ediyorum onlarin maas aldigi bankamatikler bozulsun maaslarini cekemessinler bizfem kotu olsunlar

anatomie

Üye
Üye
hatay ne zaman yatar kadir geceniz mübarek olsun

bende bekliyorum kardeşim ama heralde büyük bi ihtimalle bugün gün icinde yani saat 17 den sonrada olabilir yada gece yarısıda yatabilir kardeş zaten yatar yatmaz hemen siteye yazarım takipteyim :)

bu arada arkadaşlar herkesinde mübarek Kadir Gecesi nice feyizlere nail olur insallah !!

saygılarımla

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Bayramdan sonra maaş mi kalırmış ya bu ne sacmalik yazıklar olsun sana bursa her ay ayni

halil3333

Üye
Üye
evet murat tarsuslu mersin i gec yattı dıye 2 ay once sıkayet etmıstım işe yaramış sıkayetım bende aradım ısmımı sordu soyledım elımıze kagıt geldı dedı ankaraya sız sıkayet etmıssınız dedı muhasebeye bakan eleman bu yuzden gecen ay 11 de yatmıstı sanırım gecıktıremezler artık mersını hele bır gecıktırsınler yıne bak nasıl sıkayet ederım

baki02

Üye
Üye
Er peki netice ne halil3333

evet murat tarsuslu mersin i gec yattı dıye 2 ay once sıkayet etmıstım işe yaramış sıkayetım bende aradım ısmımı sordu soyledım elımıze kagıt geldı dedı ankaraya sız sıkayet etmıssınız dedı muhasebeye bakan eleman bu yuzden gecen ay 11 de yatmıstı sanırım gecıktıremezler artık mersını hele bır gecıktırsınler yıne bak nasıl sıkayet ederım
eeee peki netice ne halil3333 Ne zaman yatacakmıs

halil3333

Üye
Üye
murat tarsuslunun dedıgı gıbı yarın veya ayın 15 ini gecemez cunku ben sıkayetımde soyle dedım basbakan erdogan ıken mersıne ayın 11 de mıtınge gelmıstı o gun sabah erkenden saat sabah 8 de evde bakım paralarını yatırmıslardı guya sıkayet eden olur basbakana dıye sosyal hızmetler erkenden yatırdılar bende sıkayetımde basbakan ayın 11 de mersıne geldı yatırdılar maasları sımdı ıse ayın 20 sıne kadar yatırmayıp bızlerı madur edıyorlar herkes hesabımı bır gune ayarlıyor dedım felan dolan dıkkat edersenız gecen ay 11 de yattmıstı bu ay bayram nedenıyle 15 ını gecmez yatar

halil3333

Üye
Üye
baskakan gelıyo mersıne dıye anında sabah erkenden yatıyorsa ayın 11 de mersın sımdıde anında yatması lazım bu ay bayram var dıye 15 ı gecmez normal karsılarım eger obur ayda yıne 11 de 12 sınde veyada 13 unde yatırmazlarsa ettıgım sıkayet ustune bır sıkayet daha gerceklestırcem ozaman tutussun bıryerlerı

baki02

Üye
Üye
Bu dedigine sadece gülüyorum

murat tarsuslunun dedıgı gıbı yarın veya ayın 15 ini gecemez cunku ben sıkayetımde soyle dedım basbakan erdogan ıken mersıne ayın 11 de mıtınge gelmıstı o gun sabah erkenden saat sabah 8 de evde bakım paralarını yatırmıslardı guya sıkayet eden olur basbakana dıye sosyal hızmetler erkenden yatırdılar bende sıkayetımde basbakan ayın 11 de mersıne geldı yatırdılar maasları sımdı ıse ayın 20 sıne kadar yatırmayıp bızlerı madur edıyorlar herkes hesabımı bır gune ayarlıyor dedım felan dolan dıkkat edersenız gecen ay 11 de yattmıstı bu ay bayram nedenıyle 15 ını gecmez yatar
bu dedıgıne sadece gülüyorum halil3333 gerıye donuk bakarsan bir ay Hariç zaten hep ayın en geç 14 inde hesaplara geçiyordu neyse yinede Sağol :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye