2015 Temmuz ayı evde bakım maaşı yatan iller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

halil3333

Üye
Üye
sen yenısın galıba murat tarsuslu ıyı bılır ayın 25 ınde 26 sında yattıgı gunlerı cok ıyı bılırız kendıne guluyorsundur normal sıcak basına gecmıstır ...

baki02

Üye
Üye
Polemik istemiyorum

sen yenısın galıba murat tarsuslu ıyı bılır ayın 25 ınde 26 sında yattıgı gunlerı cok ıyı bılırız kendıne guluyorsundur normal sıcak basına gecmıstır ...

sen iki ay önce şikayet etmişsin ama son bir Yıldır hiç 26 sı olmadı engeç 17 si oldu benim Başıma sıcak geçmişte senin başına ne geçmiş anlayamadım :)

halil3333

Üye
Üye
bazı ınsanlar yapılan ıyılıklerden fayda goruyorsa bu su ıstısmar ederek alay eder gıbı aklı selım senınkı sırtarır guler sımdı sen ac degılsın gozun ac ne demek ıstedıgımı cok ıyı anlamıssın yasıyın adamıysan efendı gıbı soz dınler eyw edersın tutupta karsımda dalga gecmezsın benım 3 cu sıkayetım bu sımdı ısıne bak kardesım...

baki02

Üye
Üye
Her ay Mızmız edersen bende Güler'im sana böyle

bazı ınsanlar yapılan ıyılıklerden fayda goruyorsa bu su ıstısmar ederek alay eder gıbı aklı selım senınkı sırtarır guler sımdı sen ac degılsın gozun ac ne demek ıstedıgımı cok ıyı anlamıssın yasıyın adamıysan efendı gıbı soz dınler eyw edersın tutupta karsımda dalga gecmezsın benım 3 cu sıkayetım bu sımdı ısıne bak kardesım...

her ay Mızmız edersen bende herkeste sana Güler öyle her ay şikayet ettim demenin manası ne herkes senin hayrınamı erken alıyor bu maaşı kendine pay çıkarıyorsun adamlığa gelince emin ol senden daha adamımdır sen rahatına bak bu sana cevap olarak son mesajımdır şansını zorlama

halil3333

Üye
Üye
bakımısın aklı delımısın nesın kardesım hendeee cenenı kapat adamın asabını bozma gıt kumda oyna bıryerıne bırsey olmasın sen burdan uza gıt nerden haber alıcaksan al senın kı adama soz anlatmak degıl eşşege bın defa anlat lafı eşşek hosaftan ne anlar benı daha fazla kızdırma otede oyna cocuk tamam hadıı

baki02

Üye
Üye
Bir söz vardır

bakımısın aklı delımısın nesın kardesım hendeee cenenı kapat adamın asabını bozma gıt kumda oyna bıryerıne bırsey olmasın sen burdan uza gıt nerden haber alıcaksan al senın kı adama soz anlatmak degıl eşşege bın defa anlat lafı eşşek hosaftan ne anlar benı daha fazla kızdırma otede oyna cocuk tamam hadıı

bir söz vardır kötü söz sahibinindir hepsini sana iade ediyorum ben senin kadar seviyesi Değilim ve olamamda ama her ne dediysen ve diyeceksen 10 katını sana iade ediyorum

halil3333

Üye
Üye
anlasıldı sana sıte yonetıcısı anlatsın ozaman burda anlarsın ne demek ıstedıgımı

halil3333

Üye
Üye
sana ınsan gıbı anlatıyoruz alay eder gıbı sagol dıyecegı yerde laf soz atıyo yasın kac senınde evlı adama soz laf atıyorsun cocukmusun eyw deyıp susacagına laf soz yarısı edıyorsun bırde ınsanım dıye dıye bana ıade edıyormus sunun sacmalıgına bak sıte yonetıcısı anlatsın sana sozu bız anlatamıyoruz

halil3333

Üye
Üye
banı yersın umarım o zaman oyle gulmeyı gosterrım sana hele bır gelsın yetkılı cızık olcaksın

septik

Editör
Editör
Arkadaşlar lütfen birbirimize saygı gösterelim, gereksiz tartışmalara girmeyelim,

HENNESSY

Üye
Üye
Kırıkkale yattı mı acaba bilgisi olan var mı??:confused:

anatomie

Üye
Üye
Hatay Antakya Merkez evde bakim maasi 13.07.2015 tarihi itibariyle
Saat 17:35 te yatmistir ve kesin bilgidir atmden cekilmistir para !!!

Herkese hayirli kandiller saygilar

didierdrogba

Üye
Üye
evet arkadaşlar HATAY bakım maaşı 13/07/2015 itibariyle yatmıştır.

yunus bozan

Üye
Üye
1-Tokat
2-antalya
3-malatya
4-Afyonkarahisar
5-ADIYAMAN
6-samsun
7-balıkesir/ayvalık
8-Diyarbakır
9-aksaray
10-aydın
11-istanbul
12-konya
13-lzmir
14-sivas
15-kocaeli
16-muğla bodrum
17-ankara
18-tekirdağ
19-manisa
20-denizli
21-bilecik
22-sakarya
23-zonguldak
24-kırşehir
25-gaziantep
26-eskişehir
27-hatay

yunus bozan

Üye
Üye
arkadaşlar lütfen ama lütfen şu gereksiz tartışmalarınıza bir son verin artık bunun gereği yok bu bölüm sadece yatan maaşlarla alakalı canınızın sıkılmasından dolayı yapıyorsanız tartışmanın yerine girin facebooktan okey oynayın hem orda sohpette var burda kavganın saçma oldugunu anlayın artık neyi paylaşamıyorsunuz anlamıyorum gitti her ay bu var nedense bunu yapmayın işte 3 günlük dünya dilin kemiği yoktur birbirinize boş yere hakaret ediyosunuz bişeyde kazandığınız yok birde kandil buün bakın kavga yerine açıp kuran okuyun en azından allaha hizmet vermiş olursunuz tartışmanın yeriine okadar çok uğraşılacak şeyler varki burda saymaya kalkarsam bitmez unutmayınki insanız hepimiz lütfen birazcık saygı sevgi verelim birbirimize çok zor bişey değil bu okadar insan okuyo neden desinlerki yazıklar olsun şuraya bak kendini bilmezler filan umarım anlamışsınızdır saygılarr !!!

laz_53

Üye
Üye
Selamun Aleykum Arkadaslar Rıze Yatmıstır Hayırlı Kandiller

yunus bozan

Üye
Üye
1-Tokat
2-antalya
3-malatya
4-Afyonkarahisar
5-ADIYAMAN
6-samsun
7-balıkesir/ayvalık
8-Diyarbakır
9-aksaray
10-aydın
11-istanbul
12-konya
13-lzmir
14-sivas
15-kocaeli
16-muğla bodrum
17-ankara
18-tekirdağ
19-manisa
20-denizli
21-bilecik
22-sakarya
23-zonguldak
24-kırşehir
25-gaziantep
26-eskişehir
27-hatay
28-rize

orcunaral

Üye
Üye
Halil 3333 kardesimi candan ve yurekden desteklerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye