2016 ocak ayi evde bakim maaşi yatan iller

ilyaskirmanci

Üye
Üye
sosyal hizmetlerdeki gorevlinin söyledği manidarrrrrr....ayın 15.ine kadar heapları kontrol edin yoksa tekrar arayın .yani bankanın keyfi yetemezse arayın napalım Allah cc goruyo havale

bende aradım üstüne bide fırça atıyolar 15 i ile 25 i arası yatırılıyor aramayın dediler

hastaadam

Üye
Üye
Dilekçe verip şikayet etmek lazim bi çözüm yolu bulunsun sonra diğer illerdeki arkadaşlar niye yazıp duruyorsunuz diyorlar bi ay onunda bi ay yirmisinde yatsinda sizide gorelim

bursalı arkadaşlar bizim kuruma bakan vali yardımcısı değişmiş malesef bayan ayrılmış ergun güngör beye devredilmiş isteyen ...0224 273 50 00 bu numaradan ulaşabilir ben yarın arayacam anlaşılan gene 25 ine sallayacak banka

bi 4 ay düzenli ödendi gene bizden başka il kalmayacak gibi

laz_53

Üye
Üye
selamın aleykum arkadaslar Rizeden bilgisi olan varmı arkadaslar iyi aksamlar

ilyaskirmanci

Üye
Üye
bursalı arkadaşlar bizim kuruma bakan vali yardımcısı değişmiş malesef bayan ayrılmış ergun güngör beye devredilmiş isteyen ...0224 273 50 00 bu numaradan ulaşabilir ben yarın arayacam anlaşılan gene 25 ine sallayacak banka

bi 4 ay düzenli ödendi gene bizden başka il kalmayacak gibi
büyük ihtimalle öyle olacak bu gece yatması lazım eğer yatmassa işimiz zor

zeyno16

Üye
Üye
Arayıpta ne diyeceğiz ki hasta adam birde onlardan mı fırça yiyelim

ramke84

Üye
Üye
2016 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1- Tokat
2- Kahramanmaraş
3- Samsun
4- Malatya
5- Bayburt
6- Kırklareli
7- Aksaray
8- Erzurum
9- Konya
10-Denizli
11-Ankara
12-Sivas
13-İstanbul
14-İzmir
15-Balıkesir
16-Muğla
17-Bilecik
18-Zonguldak
19-Kırşehir
20-Hatay/Antakya
21-Eskişehir
22-Şanliurfa
23-Kocaeli
24-Mardin
25-Antalya
26-Gaziantep
27-Aydın
28-Kırıkkale
29-Sakarya
30-Trabzon

hastaadam

Üye
Üye
Arayıpta ne diyeceğiz ki hasta adam birde onlardan mı fırça yiyelim

hayır sekreter hanım çok merhametli bide müdürlüğe bu günn hakaret içeren fırçalar atılmış onu unuttum demeyi ...gevşetmeyecem bu iş haaaa bu gece hiç beklemeyelim 25.i yoktu 15.i vardı onuda uzattılar yarın hallettirecem inşallah

metin_2525

Üye
Üye
Merhaba adım metin kaçmaz erzurum dan yazıyam %50 zihinsel engelliyim raporumda vardır ve 2013 de babamı kaybetdim ve yetim ve öksüz kaldım mekanını allahım cennet eylesin amin ve annem parkirson hastasıdır eli ayakği titriyor fizik tedaviye gidiyor allah şifasını versin amin açık lisesi düz sınavlarına giriyem öyle bana bir yardımcı olun ben yeni raporumu yeniledim %50 yazıyor raporumda ve zihinsel engelli ve 2016 Yılı 2022 Engelli Maaşı Kişi Başı Gelir Belli Oldu diyorsunuz da ya benim özürlü maaşimi kesdiler ve raporumu yeni ledim tekrar baş vurdum engelli maaşima ve derdilerki gelir giderden dolayı maaşin kesildi ama benim babam öldükden sonra sgk dan annem babamın maaşini alıyor ve bacımda babamdan yetim maaşi alıyor sgk dan ve bana babamdan birşey kalmadı sgk bana hiç birşey vermiyor öncedende vermidi zaten önceden engelli maaşimi annem alıyor du şimdide alıyordu karar vasi annemin üzerine de gelir giderden dolayı özürlü maaşimi kesdiler derdiler bir evde ailede o evde 2 kişi alıyor maaş sgk dan annen ve bacın alı sen özürlü maaşini alamazsın derdiler kesdiler ya ben özürlü maaşimi yazıldım hayır derdiler alamazsınız arcep tekrar başvusam raporum yeniledim verirlermi özürlü maaşimi ve aralık ayında aldım ve ocak oldu vermediler özürlü maaşimi ve şubat ve martda alıcam değilmi verirlerse özürlü maaşimibir bana yardımcı olun bana özürlü maaşimi annem martda alabilirmi bilgi verin bana e postamdan mesaj gönderin veya buradan gönderin bekliyem benim yaşım büyük 1981 doğumluyam özürlü mamaşimi verirlermi

ilyaskirmanci

Üye
Üye
hayır sekreter hanım çok merhametli bide müdürlüğe bu günn hakaret içeren fırçalar atılmış onu unuttum demeyi ...gevşetmeyecem bu iş haaaa bu gece hiç beklemeyelim 25.i yoktu 15.i vardı onuda uzattılar yarın hallettirecem inşallah

arkadaşım bu iş hiç bir zaman düzelmez naparsak yapalım defalarca arayıp şikayet edildi bursa kurumu ama genede aynı şeyi yapıyorlar bunları denetleyen biri yok sonuçta kendi borularını öttürüyolar istedikleri gibi ;)

ramke84

Üye
Üye
Merhaba adım metin kaçmaz erzurum dan yazıyam %50 zihinsel engelliyim raporumda vardır ve 2013 de babamı kaybetdim ve yetim ve öksüz kaldım mekanını allahım cennet eylesin amin ve annem parkirson hastasıdır eli ayakği titriyor fizik tedaviye gidiyor allah şifasını versin amin açık lisesi düz sınavlarına giriyem öyle bana bir yardımcı olun ben yeni raporumu yeniledim %50 yazıyor raporumda ve zihinsel engelli ve 2016 Yılı 2022 Engelli Maaşı Kişi Başı Gelir Belli Oldu diyorsunuz da ya benim özürlü maaşimi kesdiler ve raporumu yeni ledim tekrar baş vurdum engelli maaşima ve derdilerki gelir giderden dolayı maaşin kesildi ama benim babam öldükden sonra sgk dan annem babamın maaşini alıyor ve bacımda babamdan yetim maaşi alıyor sgk dan ve bana babamdan birşey kalmadı sgk bana hiç birşey vermiyor öncedende vermidi zaten önceden engelli maaşimi annem alıyor du şimdide alıyordu karar vasi annemin üzerine de gelir giderden dolayı özürlü maaşimi kesdiler derdiler bir evde ailede o evde 2 kişi alıyor maaş sgk dan annen ve bacın alı sen özürlü maaşini alamazsın derdiler kesdiler ya ben özürlü maaşimi yazıldım hayır derdiler alamazsınız arcep tekrar başvusam raporum yeniledim verirlermi özürlü maaşimi ve aralık ayında aldım ve ocak oldu vermediler özürlü maaşimi ve şubat ve martda alıcam değilmi verirlerse özürlü maaşimibir bana yardımcı olun bana özürlü maaşimi annem martda alabilirmi bilgi verin bana e postamdan mesaj gönderin veya buradan gönderin bekliyem benim yaşım büyük 1981 doğumluyam özürlü mamaşimi verirlermi

Metin bey oncelikle gecmis olsun, konu basligimiz evde bakim maasi yatan illerin paylasilmasi yonundedir. Sorunuzu 2022 maasi konu basligi altinda yazdiginiz taktirde konu hakkinda bilgi sahibi olan degerli yonetici arkadaslarim hem mesajinizi ivedilikle gorup hemde detayli sekilde muhakkak cevab vericeklerdir, anlayisiniz icin simdiden tsk ederim.

hastaadam

Üye
Üye
ilya kardeşim düzene sokturmuştum her ay bayan yardımcı ajandasının 10.una not alıyordu 0rdan ayrıldı eski aynı tas aynı tarak oldu

ramke84

Üye
Üye
2016 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1- Tokat
2- Kahramanmaraş
3- Samsun
4- Malatya
5- Bayburt
6- Kırklareli
7- Aksaray
8- Erzurum
9- Konya
10-Denizli
11-Ankara
12-Sivas
13-İstanbul
14-İzmir
15-Balıkesir
16-Muğla
17-Bilecik
18-Zonguldak
19-Kırşehir
20-Hatay/Antakya
21-Eskişehir
22-Şanliurfa
23-Kocaeli
24-Mardin
25-Antalya
26-Gaziantep
27-Aydın
28-Kırıkkale
29-Sakarya
30-Trabzon

hastaadam

Üye
Üye
sabahleyin 15 ine kadar kontrol edin demişti ilyas kardeşime 15 ile 25 i dediğine göre uzayacak sanırım ...ancak geçmiş aylarda hep perşembe cuma yatmış

ahmet34

Üye
Üye
ülkenin yarısı yatmış
ankara,istanbul,izmir bile yatmış
ülkenin 4 cü büyük ili bursa hala yatmamış

bu gecede yatmazsa yuh derim bu kadar olmaz derim,her il yatıyorsa demekki ödenek gelmiş

bursa çalışanları işi ya yavaştan alıyor yada bankalar faiz yapıyor,o zaman bursa personelini komple değiştirsinler

ödenmesi gereken faturalar var..benim için sorun yok ben beklerim umrumda değil isterseler ocak 31 de yatırsınlar

ama faturaya paraya gelince istiyorlar doğalgaz faturası gelmiş 7 sinde kesilmiş 14 üne kadar yatır diyorlar,yoksa ya gazı kescez ya faiz işlicez diyorlar

nasıl sevelim bu düzeni

kadir63

Üye
Üye
osmaniye den de aber yok iç düzene girmiyor

Tekerlekli Sandalye